Kardeşlerim Canan Kimdir? Elif Uslusoy

Yönetmenliğini Serkan Birinci’nin yaptığı, NGM Medya Yapımı Kardeşlerim dizisine yeni oyuncular dahil olmaya devam ediyor. Senaryosunu Gül Abus Semerci’nin yazdığı, dram, gençlik ve aşk türündeki diziye Elif Uslusoy dahil oldu. Elif Uslusoy dizide Canan karakterini oynayacak. Kardeşlerim Canan ve Elif Uslusoy hakkında bilinmeyenler yazımızda.

Cumartesi akşamlarının sevilen dizilerinden Kardeşlerim ayn zamanda reytinglerde de başı çekiyor. Dört kardeşin hayat mücadelelerinin anlatıldığı dizi 30. Bölüm ile Atv ekranlarında olacak. Dizide Celil Nalçakan, Cüneyt Mete , Fadik Sevin Atasoy , Ahu Yağtu , Simge Selçuk , Yiğit Koçak , Su Burcu Yazgı Coşkun, Aylin Akpınar , Onur Seyit Yaran , Cihan Şimşek  gibi ünlü oyuncular yer alıyor.

Kardeşlerim Canan Kimdir?

Cemile’nin ev arkadaşı.

Elif Uslusoy Kimdir?

21 yaşında olduğu tahmin edilen ve Kardeşlerim dizisine Canan karakteri ile dahil edilen Elif Uslusoy hakkında fazla bir bilgi bulunmuyor. Ancak İstanbul Teknik Üniversitesinde öğrenim gördüğü biliniyor. Aynı zamanda liseyi İzmir Amerikan Kolejinde bitirmiş. İleri derecede İngilizce ve Fransızca biliyor. Oyunculuk için Walt Disney’de staj görmüş. Şu anda Unit Talent Menajerlik bünyesinde oyuncu olarak bulunmaktadır. İlerleyen günlerde konu ile ilgili daha detaylı bilgiler paylaşılacaktır.