Destan Ne Zaman Final Yapacak? Kaç Sezon Sürecek?

Atv’nin uğruna Eşkıya Dünyay Hükümdar Olmaz dizisini tek kalemde sildiği Destan dizisi ismine layık bir başlangıç yaptı. 6 sezondur Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi ile salı akşamlarının en yüksek reytingini alan Atv bundan sonra da Destan dizisi ile salı akşamlarının lideri olmayı planlıyor.

Bozdağ Filmin yapımcılığını üstlendiği Destan dizisinin oyuncu kadrosunda Edip Tepeli, Ebru Şahin, Selim Bayraktar Deniz Barut, Elif Doğan ve Burak Tozkoparan gibi usta oyuncular yer alıyor. 30’dan fazla profesyonel oyuncu ile İstanbul’da hazırlanan platoda çekimleri yapılan Destan  dizisi ilk bölümde  Total ve Abc 1 reyting kategorilerinde listenin başında yer aldı. Özellikle totalde 8.74 reyting alarak 2021’in reyting rekorunu kıran Destan dizisinin bakalım başarısını devam ettirebilecek mi?

estan dizisinin 26. bölümü ile 31 mayıs 2022 de final yada sezon finali yapması bekleniyor

Destan Ne Zaman Final Yapacak?

Bozdağ Filmin Atv yönetimi ile haziran 2022’ye kadar sözleşmesi var. Destan dizisi düşük reytingler alsa da haziran 2022’ye kadar ekranlarda kalmaya devam edecek.

Destan ne zaman final yapacağı belli oldu. Destan dizisinin 26. bölümü ile 31 mayıs 2022 de final veya sezon finali yapması planlanıyor. Her ne kadar oyuncular ile tek sezonluk sözleşme yapılmış olsa bile Destan dizisi ilk bölümde aldığı yüksek reytingleri koruyabilirse 2. sezonda da ekranlarda olabilir.

Destan dizisinde  izleyicinin dikkatini kolaylıkla çekebilecek destansı bir hikaye var. Bu nedenle de dizisinin senaryo anlamında önü açık. Destan dizisi eğer mayıs ayı sonunda final yaparsa bunun tek sebebi dizinin reytingleri olacak.

Atv’nin uğruna EDHO’dan vaz geçtiği ve bu kadar çok para verdiği Destan dizisi eğer Masumlar Apartmanı ve Evlilik Hakkında Her Şey gibi dizilerin gerisinde kalırsa kaç reyting alırsa alsın final yapmaya mahkum olacaktır.

Destan Kaç Sezon Sürecek?

Destan dizisinin maliyetlerini karşılaması için en az 2 sezon ekranlarda kalması lazım. Bu nedenle de Bozdağ Film Destan dizisinin 2. sezonunu çekmek isteyecektir. Destan dizisinin kaç sezon yayınlanacağı dizinin mayıs ayında alacağı reytinglere bakılarak karar verilecek.

Yorum yaz