Yabani Sezon Finali Ne Zaman? 1.Sezon

 

Yabani dizisi için önce final kararı alınmıştı; dizi ekibine de dizinin final yapacağı konusunda bilgi verilmişti; ancak son anda karar değişikliğine gidildi; Yabani dizisi 36. bölümü ile final değil sezon finali yapacak ve Yabani dizisi yeni hikayesi ve yeni oyuncu kadrosu ile eylül ayından itibaren 2. sezonu ile Now TV ekranlarında yer alacak.

Now Tv yönetimi cumartesi günü aldığı istikrarlı reytingler nedeniyle Yabani dizisi için yola devam kararı aldığı söylense de Yabani dizisinin yurt dışı satışları dizinin devam etmesinde etkili oldu.

Yabani dizisi için resmi olarak sezon final kararı verildi. Yabani dizisi 1 haziran 2024 de ekranlara gelecek 36. bölümü sezon final yaparak ekranlara veda edecek. Yabani dizisinin 1. sezon çekimleri de tamamlandı. Yabani dizisinin genç oyuncularına ise gelecek sezon için bir çok diziden teklif geldi; bu nedenle de Yabani  dizisinin 2. sezonunda bir çok genç oyuncu dizi de yer almayacak.

Now TV ekranlarının sevilen yapımı Yaban dizisi sezon finali yapmak için gün sayıyor. Yabani dizisinde reytingler mayıs ayında daha da düştü. Now TV yönetimi Yabani dizisinin hikayesine 2. sezonda kesinlikle güvenmiyor; bu nedenle de Yabani dizisini 1 haziran 2024 de bitirme karar aldı. İzleyici Yabani dizisi için sezon finali haber beklerken Yabani dizisinin final haberi geldi.

Bu haberimizde Yabani Finali Ne Zaman? 1.Sezon sorularına yanıt bulacağız.blank

Eski adıyla FOX yeni adıyla NOW TV ekranlarında izleyicisi ile buluşan Yaban dizisi oyuncu kadrosunda  Halit Özgür Sarı, Simay Barlas, Yurdaer Okur, Baran Asllani, Dolunay Sosysert, Sezer Arıçay, Şebnem Hassanisoughi, Bartu Dilmen, Aleyna Al, Osman Alkaş, Rojbin Erdem, Ramiz Mullamusa, Ayşegül Ünsal, Tayanç Ayaydın, Ata Artman gibi popüler ve deneyimli isimler yer alıyor.

Yabani Sezon Finali Ne Zaman?

Başrollerinde Halit Özgür Sarı, Simay Barlas ve Yurdaer Okur’un yer aldığı Yabani dizisi her salı 20.00’da NOW TV ekranlarında yayımlanmaya devam ediyor. Bahar ve Survivor yapımlarının bir adım gerisinde kalan Yabani dizisinin akıbeti kesinleşti dizi 1 haziran 2024 de 36. bölümü ile sezon final yaparak ekranlara veda edecek.  Yabani dizi için sezon finali kararı kesinleşti.blank

1.sezonuyla izleyicisi ile buluşan Yabani dizisinde Yaban ve Rüya’nın çarpıcı hikayesi konu olarak ele alınıyor. Zengin bir ailenin biricik kızı olan Rüya ve Sokaklarda yetişmiş Yaman’ı birleştiren bu hikaye için henüz net karar verilmese de dizinin yeni sezonda devam etmeyeceği konuşuluyor. Eğer dizi devam ederse yaz dizisi konseptinde  haziran ve temmuz aylarında da Now Tv ekranlarında olabilir ancak düşük reytingleri ve biten hikayesi sebebi ile Yabani dizisi Now TV tarafından 2024 2025 sezonunda düşünülmüyor.

Yabani Dizisi Tam Liste Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayınız