Eylül Öztürk İle Hey Anne! Sunucusu Eylül Öztürk Kimdir?

Eylül Öztürk ile Hey Anne! 11 Mayıs Cumartesi sabahı saat 08.45’de Kanal D ekranlarında olacak. Hey Anne’nin ilk bölüm konuğu Zahide Yetiş olacak.

Kanal D ekranlarında anne adayları, anne ve acemi babaları ekran başına çekecek bir program yayınlanacak. Programda sağlıklı beslenme, çocuk bakımı, anne baba psikolojisi, gebelikte güzellik ve farklı yönlerden tanıdığımız ünlü annelerden tüyolar konu edinecek. Programı ise ünlü Youtuber Eylül Öztürk sunacak.

Eylül Öztürk sosyal medyada son dönemlerin ünlü ve çok takip edilen annelerinden biri. Bebeğini kucağına sağlıklı şekilde alan ve mutlu bir evliliği olan Eylül Öztürk  sosyal medyada çok sevilen eğlenceli sunumunu şimdide Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşturacak.

eylül öztürk anne mi çocuğu kaç yaşında

Kanal D ekranlarında 11 Mayıs Cumartesinden itibaren ekranlarda olması beklenen program hafta sonu yayınlanacak. Eylül Öztürk İle Hey Anne! Eylül Öztürk eğlenceli sunumuyla alanında uzman kişilerin konuk edileceği faydalı bir program. Programın yapımcılığını PH yapımdan Hülya Sepken üstleniyor.hey anne

Eylül Öztürk İle Hey Anne! Sunucusu Eylül Öztürk Kimdir?

Kanal D ekranlarından 11 Mayıs Cumartesi gününden itibaren yayınlanmaya başlanacak olan Eylül Öztürk İle Hey Anne! Sunucusu Eylül Öztürk meşhur yutubur. Eylül Öztürk 4 Haziran 1986 yılında Balıkesir de dünyaya geldi. 33 yaşındaki fenomen annesi Belçika ya öğretmen olarak gönderilince orta okulu burada okudu. Belçika da kaldığı yıllar içinde  Flemenkçe, İngilizce ve Fransızca öğrendi.1 15

On parmağında on marifet Eylül ortaokula giderken tiyatro seçmelerine katıldı ve 5 yıl boyunca bu grupla oyunlar düzenledi. Daha sonra Türkiye ye dönen ünlü yutubur Yeşilköy Anadolu Lisesi’nde okumaya başladı. Burada okulun müzik grubunda solistlik yapmaya başladı. İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Yunan Dili Ve Edebiyatı Bölümünü okurken müzik ve oyunculuk faaliyetlerine devam etti.

Yerel bir TV kanalında uzun yıllar boyunca sunuculuk yaptı. Reklam filmlerinde oynadı. Sosyal Medyaya olan ilgisi onun Vine yoluyla video paylaşmasına neden oldu. Memeli Mestan rumuzuyla binlerce video paylaşan Eylül Öztürk bir anda fenomen oldu. Onun ünü Beyaz Show’a çıkmasını sağladı. Ardından 3 Adam’a davet edildi. Burada Eser Yenenler, Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak içn yazdığı 3 Adam şarkısını söyledi.eylül

TRT 1 de Üstün Dökmen’in sunduğu Üstün Dökmenle Yaşama Dönmek programında oyunculuk yaptı. 2015 yılında Benzemez Kimse Sana isimli programa katılmıştır. Sosyal Medya hesabında şu anda onu 2,1 milyon kişi takip etmektedir. Yusuf Yusuf (Neriman), (Sinema Filmi) Tut Sözünü (Sinema Filmi), Azem: Cin Karası (Sinema Filmi) gibi yapıtlarda yer almıştır.

Güzel Sunucu Eylül Öztürk 2017 yılında Barış Kenan Özkan ile evlenmiş ve bir erkek evlatları dünyaya gelmiştir. Bu tip programların sayısının artması dileğiyle ünlü Yutubur Eylül Öztürk’e Hey Anne! isimli programında başarılar diliyoruz.

Hey Anne! Tanıtım Fragmanı