Kızılcık Şerbeti Alev Neden Ayrıldı? Müjde Uzman Geri Dönecek Mi?

 

Show TV ekranlarının en popüler dizisi olan Kızılcık Şerbeti dizisinde Alev karakterine hayat veren Müjde Uzman’ın vedası çok konuşulacak. Bu haberimizde Kızılcık Şerbeti Alev Neden Ayrıldı? sorusuna yanıt bulacağız.

Kızılcık Şerbeti Alev Neden Ayrıldı?

Alev, son bölümlerde bildiğimiz üzere hamile olduğu öğrenilmişti. Sık Sık tansiyon şikayeti nedeniyle sevgilisi Apo hastaneye götürüyordu. Doktor, Alev’e istirahat etmesini tavsiye etmişti. Dizinin sezon finali fragmanında ise Alev, karnına giren sancı sonrası canına tak eden olaylar yüzünden ani bir kararla Berlin’e gitme kararı almıştır. Böylelikle Müjde Uzman’ın hayat verdiği Alev karakteri diziye veda etmiş oldu. Sizce Alev diziye geri dönecek mi?

Müjde Uzman Geri Dönecek Mi?

Show TV ekranlarında her cuma izleyicisi ile buluşan Kızılcık Şerbeti dizisinde Sezon finali bölümünde yeni bir veda daha yaşanacak. Dizinin Alev’i Müjde Uzman diziye veda ediyor. Son bölümlerde hamile olduğu öğrenilen Alev ani bir karar alıp Berlin’e taşınacaktır. Böyle bir gelişmeyle beraber Alev karakteri diziye veda etmiş oldu.

Ayrılıkların Ardı Arkası kesilmeyen Kızılcık Şerbeti dizisinde Rüzgar, Umut ve Çimen’in ardından Alev karakterinin de diziye veda ettiği öğrenildi. Ayrılıklar silsilesinin ardı arkasının kesilmediği dizide Alev karakterinin vedası çok konuşulacak. Müjde Uzman’ın geçtiğimiz dönemde Astım krizi geçirmesi ile hastaneye kaldırıldığı öğrenilmişti. Güzel oyuncunun sağlık sorunları nedeniyle setlere ara verdiği düşünülüyor.

Son olarak Alev karakterinin veda ettiği Kızılcık Şerbeti Tam Liste Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayınız