Kardeşlerim Şengül Neden Yok? Fadık Sevin Atasoy Ayrıldı Mı?

Kardeşlerim Şengül Neden Yok?  ATV ekranlarında her cumartesi izleyicisi ile buluşan Kardeşlerim dizisine bir karakter daha veda etti. Diziden son olarak Şengül karakterine hayat veren Fadık Sevin Atasoy ayrıldı.

ATV ekranlarında her cumartesi 20.00’da izleyicisi ile buluşan Kardeşlerim dizisi oyuncu kadrosunda Celil Nalçakan, Fadik Sevin Atasoy, Cüneyt Mete, Güliz Ayla, Ahu Yağtu, Yiğit Koçak, Sinem Kotil, Dilara Sümbül, Özge Akdeniz, Enes Demirkapı, Elif Uslusoy, Yaren Yapıcı, Çağla Şimşek,  Bilal Yiğit Koçak, Simge Selçuk Gibi oyuncular yer alıyordu. Ancak kadrodan oyuncular veda etmeye devam ediyor.

Kardeşlerim Şengül Neden Yok?

4.sezonu ile beraber 9 Eylül 2023 Cumartesi günü izleyicisi ile buluşan Kardeşlerim dizisinde ayrılıklar yaşanmaya devam ediyor. Onur Seyit Yaran’ın ayrılması ile beraber final sinyallerini veren diziden Su Burcu Yazgı Coşkun’un da ayrılacağı duyurulmuştu. Diziden son olarak 3 haftadır bölümlerde gözükmeyen Fadık Sevin Atasoy ayrıldı.

Fadık Sevin Atasoy’un hayat verdiği Şengül Aslan karakteri: Paraya düşkünlüğü ile tanınmaktaydı. Orhan’ın eşi, Aybike ve Umut’un annesidir. Öksüz ve yetim büyümüştür. Henüz 19 yaşındayken iki çocuğunu doğurmuştur.

Fadık Sevin Atasoy Kardeşlerimden Ayrıldı Mı?

Kardeşlerim dizisindeki şok ayrılılar sizce finalin yaklaştığının habercisi mi? Başrollerin diziden teker teker ayrılması ile dizinin izlenme oranları da gitgide düşmeye devam ediyor. 4.Sezonu ile ATV ekranlarında izleyicisi ile buluşan Kardeşlerim dizisinde son olarak Şengül karakterine hayat veren Fadık Sevin Atasoy ayrıldı. Oyuncu yeni teklifleri değerlendirmek için diziden ayrıldığını belirtti. Atasoy, zaten 3 haftadır bölümlerde yer almıyordu.

Kardeşlerim Dizisine Yeni Gelen ve Ayrılan Oyuncular İçin Tıklayınız