2024’de Yeni Başlayacak Dizilerin Listesi (2024 Dizileri)

2024’de yeni başlayacak dizilerin listesinde Trt 1’in Kara Ağaç, Star TV’nin Yan Oda, Kanal 7’nin Gelin, Kanal D’nin Ölene Kadar ve Trt 1’in Fatih dizileri 2024 Dizilerinden bazıları. 2024 de ekranlara gelecek önemli diziler arasında Show TV’nin Bahar ve Show TV’nin Deha dizileri de var.

2024’de Yeni Başlayacak Diziler – 2024 Dizileri

Yaban Çiçekleri

Atv ekranlarının 2024 de izleyicisi karşısına çıkaracağı Yaban Çiçekleri dizisinin oyuncu kadrosunda Büşra Pekin, Aslıhan Malbora, Akın Aközü ve Halil Babür b,likte yer alacak. Çocukluktan beri arkadaş olan Kılıç ve Ela’nın imkansız aşk hikayesinin anlatılacağı Yaban Çiçekleri dizisi 2024’ün yeni dizileri arasında en çok meral edilen dizi olacak.

Bir Sevdadır

31 Ocak Çarşamba akşamı yayına başlayacak olan Bir Sevdadır dizisinin oyuncu kadrosunda Ekin Mert Daymaz, Feyyaz Şerifoğlu, Sude Zülal Güler, Sinem Uslu, Sinan Tuzcu yer alacak Ayşe Ferda Eryılmaz ve Nehir Erdem’in senarist olarak yer alacağı dizi önce trt 1 de sonra da Tabi’de yayında olacak.

Gelin Dizisi

Kanal 7 ekranlarının 2024 de yeni başlayacak dizisi olan Gelin dizisinin oyuncu kadrosunda Talya Çelebi ve Cenay Türksever başrol olarak yer alacak. Günlük dizi olarak yayınlanması beklenen Gelin dizisinin oyuncu kadrosunda Betigül Ceylan, Cenay Türksever ve Kutay Şahin de yer alacak.

blank

Çırak Dizisi

TRT’nin dijital platformu tabii’de yayınlacak olan Çırak dizisi 2024 dizilerinden olacak. 10 bölümden oluşacak Çırak dizisinin oyuncu kadrosunda Eren Hacısalihoğlu ile Erol Babaoğlu ve Ozan Akbaba ile Damla Sönmez başrolde yer alacak

blank

Aşkın Pusulası

Yayınlanacağı kanal belli olmayan ancak çekemlerine başlanan Aşkın Pusulası dizisinin oyuncu kadrosunda Alperen Duymaz, Ali Sürmeli, Engin Öztürk, Büşra Develi, Levent Ülgen gibi isimler  yer alacak. Alim Yapım tarafından çekişecek Aşkın Pusulası dizisinde Alperen Duymaz Cihan Baran karakterine hayat verirken Büşra Develi de Elmas karakteri ile yer alacak

blank

Kara Ağaç

Trt 1 ekranlarında 2024 de ekranlarda olacak Kara Ağaç dizisinin oyuncu kadrosunda Olgun Şimşek ve Emre Kıvılcım başrolde yer alacak. Ağalık sisteminin olduğu 1970’li dönemleri anlatacak Karaağaç dizisi Kapadokya’da çekilecek. Kara Ağaç dizisinin yönetmen koltuğunda Ufuk Hakan Eren otururken aktif olarak Trt 1’e Gönül Dağı’nı çeken Köprü Film dizinin yapımcısı olacak.

karaağaç dizisi 2024 dizileri arasında yer alacak Trt 1'in yeni dizisi

Kül Masalı

Trt 1 ekranlarının 2024 de ekranlara gelecek bir başka dizisi de Kül Masalı dizisi olacak. Gökhan Alkan, Sevda Erginci, Başak Gümülcinelioğlu, Ushan Çakır, Özgür Çevik, Gizem Güneş, Gizem Kala Kül Masalı dizisinin oyuncu kadrosunda yer alacak. Metin Balekoğlu’nun yönetmen olarak yer alacağı Kül Masalı dizisinin senaristi ise Nehir Aytamay olacak.

blank

Aziz Mahmud Hüdayi: Aşkın Yolculuğu

Rüzgar Aksoy, Ahmet Somers, Duygu Sercan, Hakan Örge, Tuğba Melis Türk, Barış Başar, Furkan Kara gibi isimlerin başrolünde yer alacağı Aziz Mahmud Hüdayi: Aşkın Yolculuğu dizisi Trt 1’in önemli dizileri arasında yer alacak. Bir Ramazan dizisi olarak 2024 ramazan ayında ekranlara gelecek dizi bir çok öğretici içeriği de içinde barındıracak ve 30 bölüm olarak ekranlarda olacakğı tahmin ediliyor.blank

Mehmed Fetihler Sultanı Dizisi

TRT 1’in tarihi dizi konsepti ile ekranlara gelecek bir başka dizisi de Mehmed Fetihler Sultanı dizisi olacak. Mehmed Fetihler Sultanı oyuncu kadrosunda Serkan Çayoğlu, Tuba Ünsal, Sinan Albayrak, Fikret Kuşkan yer alacak. Miray Yapım’ın yapımcılığını üstleneceği Mehmed Fetihler Sultanı dizisinin . Yönetmen koltuğunda Şafak Bal’ın oturacak.

blank

Aşk ve Gurur

Batuhan Demir, Deniz Çatalbaş, Betül Şahin’in başrolünde yer alacağı Aşk ve Gurur dizisi günlük dizi olarak 120 bölüm şeklinde izleyicisi karşısında olacak. Aşk ve Gurur dizisinde Tolga ve Mercan’ın aşk hikayesi anlatılacak.

aşk ve gurur dizisi oyuncuları arasında Batuhan Demir, Deniz Çatalbaş ile Betül Şahin başrolde yer alacak

Yıldızlar Bana Uzak

Atv’nin 2024’ün ilk gecesinde yayın hayatına alacağı Yıldızlar Bana Uzak dizisinin oyuncu kadrosunda Burcu Kıratlı, Furkan Andıç, Gürkan Uygun, İnanç Konukçu, Murat Daltaban ve Evrim Doğan yer alacak. Bir pazar dizisi olarak adlandırılan Yıldızlar Bana Uzak dizisinde yapımcı 03 Medya ve Ortaks Yapım olacak. Yıldızlar Bana Uzak dizisinde Güneş ve Rüzgar’ın aşk hikayesi izleyici ile buluşturulacak.

Burcu Kıratlı, Furkan Andıç, Gürkan Uygun, İnanç Konukçu, Murat Daltaban yıldızlar bana uzak'ın oyuncu kadrosunda yer alacaktır.

Senden Önce

2024’ün en çok merak edilen dizilerinden biri de Senden Önce dizisi olacak. Alp Navruz, Sinem Ünsal ve Nilperi Şahinkaya’nın başrol olarak yer alacağı Senden Önce dizisinde İbrahim Çelikkol’un yerine yakışıklı oyuncu Alp Navruz’un da ismi çokça geçiyor. Serdar Gözelekli yöneteceği dizinin senaryosunu Erkan Birgören yazacak.

blank

Yandaki Oda

Yandaki Oda Star TV’nin 2024 de başlayacak yeni dizileri arasında yer alacak. Onur Seyit Yaran, Derya Pınar Ak, Caner Cindoruk, Şevval Sam, Melek Baykal ve Oktay Çubuk başrolde yer alacağı Yandaki Oda dizisinin yapımcısı OGM Pictures olacak. 2024 şubat ayında ekranlarda olması beklenen Yandaki Oda dizisinin senarist koltuğunda Mehmet Barış Günger’in yer alırken dizinin yönetmeni Çağrı Vila Lostuval olacak.

Caner Cindoruk, Şevval Sam, Melek Baykal ve Oktay Çubuk Yan oda dizisinin oyuncu kadrosunda yer alacak. 2024 de başlayacak yeni diziler olacak

Taş Kağıt Makas Dizisi

Oyuncu kadrosunda Ekin Koç, Serra Arıtürk, Ozan Güven, Burak Yörük, Hande Ataizi, Aytaç Uşun ve Bülent Seyran’ın yer aldığı Kanal D’nin Taş Kağıt Makas dizisi 2024 şubat ayında izleyicisi karşısında olacak. Remember: War Of The Son dizisinden uyarlanacak olan  Taş Kağıt Makas Dizisinde hipertimestik sendromu olan yan, her şeyi hatırlayabilecek kadar büyük bir beyni olan Umut isimli bir avukatın babasını kurtarmak için gösterdiği çabayı anlatacak.

blank

Gelin Dizisi

Kanal 7’nin 2024 de ekranlara gelecek dizilerinden biri olacak Gelin dizisinin oyuncu kadrosunda Talya Çelebi ve Cenay Türksever başrol olarak yer alacak. Gelin dizisinin yönetmen koltuğunda Taner Tunç oturacak. 2024’de Yeni Başlayacak Dizilerden biri de Gelin dizisi olacak.

Gelin Dizisi 2024 dizilerinden biri olacak. Gelin dizisi kanal 7 dizilerinden biri 2024 de ekranlarda olacak

Ölene Kadar

Kanal D’nin Ölene Kadar dizisinin erkek başrol oyuncusu İbrahim Çelikkol olacak. 2024 dizileri arasında yer alacak Ölene Kadar dizisinin D Media’nın yapımcılığını üstleneceği Ölene Kadar dizisinde İbrahim Çelikkol’un Hakan isminde özel yetenekleri olan mert bir adama hayat verecek. Ölene Kadar dizisinin kadın başrolü olması için ise ünlü oyuncu Tuba Büyüküstüne’e teklif gitti.ölene kadar 2024 de yeni başlayacak diziler arasında yer alacak

Fatih

Trt 1’in 2024 dizileri arasında yer alacak olan Fatih dizisinin oyuncu kadrosunda Serkan Çayoğlu, Tuba Ünsal ve Fikret Kuşkan başrol olarak yer alacak. Miray Yapım tarafından çekilecek olan Fatih dizisinin yönetmen koltuğunda Şafak Bal oturacak Osmanlı dönemini anlatacak dizi de Kudretimin Ulaştığı Yere Hayalleriniz Ulaşamaz sloganı kullanılacak.

fatih dizisi 2024 dizilerinden biri olacak. Fatih dizisi 2024 de ekranlarda olacak tarihi dizi olacak

Arak

2024’ün ilk yayına giren dizisi olması beklenen Arak dizisinin kanalı Show Tv olacak. İlker Kaleli, Bennu Yıldırımlar ve Tülin Özen’in başrolünü paylaşacağı Arak dizisinin oyuncu kadrosunda Furkan Kalabalık, Bedir Bedir, Cem Zeynel Kılıç ve Demircan Kaçel de yer alacak. Ender  Mıhlar’ın yöneteceği dizi İstanbul’da çekilecek

Arak oyuncuları arasında Levent Ülgen ve Ertan Saban başrol olarak yer alacak

Kötü Kan

Levent Ülgen ve Ertan Saban’ın başrol olarak yer alacağı Kötü Kan dizisinin yönetmen koltuğunda M. Çağatay Tosun yer alacak. Barış Erdoğan ve İlker Arslan Kötü Kan dizisinin senaristi olacak. Kötü Kan 2024 dizileri arasında yer alacak. 2024’de Yeni Başlayacak Dizilerden biri de Kötü Kan dizisi olacak.

blank

Kızıl Goncalar

Özgü Namal ve Özcan Deniz’in başrol olarak yer alacağı Kızıl Goncalar dizsiinin oyuncu kadrounda Mina Demirtaş, Erkan Avcı, Selen Öztürk, Asiye Dinçsoy ve Mert Yazıcıoğlu başrolde yer alacak. 2024 ocak ayında ekranlarda olması beklenen Kızıl Goncalar dizisinin yapımcısı Gold Film olacak.  Kızıl Goncalar da 2024’ün yeni başlayacak dizilerinden olacak.

kızıl goncalar 2024 de yeni başlayacak diziler arasında yerini buldu. dizi belki 2023 de yer alacak

Bahardan

SHOW TV’nin Kore yapımı Doctor Cha dizisinden uyarlanacak olan olan Bahar dizisinin oyuncu kadrosunda Demet Evgar, Mehmet Yılmaz Ak ve Ecem Özkaya Ak başrol olarak yer alacak. Yusuf Pirhasan tarafından yönetilecek Bahar dizisinin hikayesi ise şöyle. Bahar dizisinde 20 yıldır ev hanımı olan ve doktorluğa geri dönemeye karar veren güçlü bir kadın anlatılacak.

bahardan önce 2024 de yeni başlayacak diziler

Deha Dizisi

Şubat 2024 de Show TV ekranlarında olacak Deha dizisinin erkek başrol oyuncusu Aras Bulut İynemli olacak. Devran’ın annesi Gülce’ye Zuhal Gencer hayat verecek. Devran’ın ikiz kardeşlerinden Boran’ı Çağan Efe Ak canlandıracak. Damla Serim’in senarist koltuğunda olacağı Deha dizisinin yönetmenliğini ise Umut Aral üstlenecek. Ay Yapım’ın yapımcılığını üstleneceği Daha dizisinin kanalı Show Tv olacak.

blank

Gaddar Dizisi

Ay Yapım’ın yapımcılığını üstleneceği Gaddar dizisinin kanalı Fox Tv olacak. Gaddar oyuncu kadrosunda Çağatay Ulusoy Aras Bulut İynemli, Aytaç Uşun ve Uğur Yıldıran yer alacak. Hürer Ebeoğlu’nun senarist olarak yer alacağı Gaddar dizisinin yönetmeni Sinan Öztürk olacak.

blank

İnci Taneleri

İnci Taneleri dizisi Yılmaz Erdoğan’ın 2024’de ekranlara getireceği yeni dizisi olacak. Yılmaz Erdoğan, Hazar Ergüçlü Kubilay Aka ve Güven Kıraç’ın başrol olarak yer alacağı İnci Taneleri dizisinin senaristi de Yılmaz Erdoğan olacak.  Şenol Sönmez’in yönetmen olarak yer alacağı İnci Taneleri dizisinin kanalı Kanal D olacak.

blank

Aile Albümü

Akın Akınözü ve Aslıhan Malbora başrol olarak yer alacağı Aile Albümü oyuncu kadrosunda bir çok genç oyuncu da yer alacak. 03 Medya 2024 de ekranlara getireceği Aile Albümü dizisi 2024 dizleri arasında yer alacak. Aile Albümü dizisinin Dizinin yönetmen koltuğunda Zeynep Günay yer alacak.

blank

Saplantı

Saplantı dizisinin oyuncu kadrosunda Onur Seyit Yaran, Nilsu Berfin Aktaş, Meltem Akçöl ve Baran Bölükbaşı yer alacak. STAR TV ekranlarında yayınlanacak Saplantı dizisinin yönetmen koltuğunda Türkan Derya oturacak. Kalabalık bir ailede büyüyen ve evli ve bir çocuk babası olan Babür’ün hayat hikayesinin anlatılacağı Saplantı dizisinin senaristi ise Aybike Ertürk olacak.

blank

Korkma Ben Yanındayım

Korkma Ben Yanındayım 2024 de yeni başlayacak dizilerden olacak. Didem Balçın, Şevket Çoruh ve Gökçe Güneş Doğrusöz başrol olarak yer alacağı Korkma Ben Yanındayım dizisinin yapımcısı MED Yapım olacak. Korkma Ben Yanındayım dizisinde Meltem Akçöl, Baran Bölükbaşı ,Nazlı Çetin ve Hülya Darcan da yer alacak.

blank

Güzel Atlar Diyarı

Halil Ergün, Meltem Cumbul, Nergis Öztürk, Melis Birkan, Çağla Şimşek, Eren Vurdem ve Güven Murat Akpınar’ın başrolünde yer alacağı Güzel Atlar Diyarı oyuncu kadrosunda oldukça farklı isimler yer alacak. Boyut Film ve Fatih Aksoy’un yapımcılığını üstlendiği Kanal D’nin Güzel Atlar Diyarı dizisinin çekimleri İstanbul, Karadeniz ve Kapadokya’da gerçekleşecek. Güzel Atlar Diyarı dizisinde masalsı bir aşk hikayesi anlatılacak.

blank

Yalan Dizisi

Süreç Film’in Kanal D için çekeceği Yalan dizsinin kadın başrol oyuncusu Aslıhan Güner olacak. Murat Boyacıoğlu ve Cem Akyoldaş’ın senaryosunu yacağı Yalan dizisinin erkek başrol oyuncusu Emir Benderlioğlu olacak. 20 yıl boyunca hapiste kızı uğruna ayakta kalan Melike’nin tahliye olduğunda büyük bir yalanın ortasına düşmesinin hikâyesini anlatacak.

blank

Aşka Düşman Dizisi

4 Ocak 2024’den itibaren Tv8 ekranlarında izleyicisi karşısına çıkacak olan Aşka Düşman dizisinin başrol oyuncular Nazan Kesal, Buse Meral, Cem Yiğit Üzümoğlu, Esra Ruşan ve Merve Nur Bengi olacak. Aşka düşman dizisinin yapımcısı ise Acun Medya olacak.

aşka düşman 2024 dizilerinden biri olacak tv8 ekranlarında yayınlanacak

Bahar

Show TV’nin yeni dizisi Bahar 2024’ün en çok merak edilen dizileri arasında yer aldı. Yapımcılığını MF Yapım’ın, yönetmenliğini Neslihan Yeşilyurt’un, senaristliğini Ayça Üzüm’ün üstleneceği Bahar dizisinin oyuncu kadrosunda Demet Evgar, Buğra Gülsoy, Mehmet Yılmaz Ak, Hatice Aslan, Ecem Özkaya, Elit Andaç Çam, Demirhan Demircioğlu, Nil Sude Albayrak, Sena Kalıp ve Alisa Sezen Sever yer alacak.

blank

Rüzgarlı Tepe

Kanal 7 ekranlarının merakla beklenen yeni dizisi Rüzgarlı Tepe’nin oyuncu kadrosunda Gökberk Yıldırım ile Cemre Arda başrol olarak yer alacak. Rüzgarlı Tepe’nin yapımcısı Rains Pictures ve Unik Film olurken dizinin yayın tarihi 1 ocak 2024 olacak.

blank

2024 yılında yayına girecek dizilerin güncel listesini sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.  2024’de Yeni Başlayacak Diziler listesini takip etmeyi unutmayınız.

2024’de Yeni Başlayacak Dizilerin Listesi (2024 Dizileri) (1 Yorum)