Limit Dizisi Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri

Han Medya’nın yapımcılığını üstleneceği Limit dizisinin çekimleri devam ediyor. Balıkesir Dursunbey çekimleri yapılan Limit dizisinin Japon manga uyarlaması olacak. 2 sezonluk mini dizi olarak planlanan Limit dizisi bir dijital platformda ekranlarda olacak. Limit Dizisi Oyuncuları Miray Akay, Aslıhan Kapanşahin , Cansu Sabancı, Aslıhan Karalar, Sedef Çalışır ve Çağla Boz olacak.

Limit Dizisi Oyuncuları arasında aslıhan kapanşahin ve miray akay da yer alacak

Limit dizisinin yönetmen koltuğunda Müge Uğurlar otururken yapımcı ise Han Medya’nın sahibi ve ünlü oyuncu Tolgahan Sayışman olacak.

Limit Dizisi Konusu: Limit dizisinde lise öğrencisi 5 kızın talihsiz bir otobüs kazası geçirdikten sonra ki hayatta kalma mücadeleleri anlatılacak.

Limit Dizisi Oyuncuları

Miray Akaymiray akay 1

Aslıhan Kapanşahinaslihan kapansahin 1

Cansu Sabancıcansu sabanci 1

Aslıhan Karalaraslihan karalar 1

Sedef Çalışırsedef calisir 1

Çağla Boz cagla boz 1

Erdem Şanlıerdem sanli 1

Burak Altayburak altay 1

Gamze Dargamze dar 1

Canan Ekincicanan ekinci 1

Mert AltınışıkMert Altinisik

Burcu BiniciKuzey Yıldızı Yeni Gelen Oyuncular Burcu Binici

Aylin Kabasakalaylin kabasakal İz Bırakanlar dizisi oyuncusu

Limit Dizisinde Yer almayacak Oyuncular

Tolgahan Sayışman

1981 İstanbul doğumlu olan Tolgahan Sayışman Doğuş Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunudur ve 40 yaşının içindedir. Hepsi 1 ve Acemi Cadı  dizileri ile oyunculuğa başlayan Tolgahan Sayışman Asla Vazgeçmem ve Siyah İnci d ve Şampiyon dizileri ile Türkiye’nin en çok sevilen erkek başrol oyuncuları arasında yer almaktadır. Almeida Abazi ile evlidir.

Birkan Sokullu

1985 İstanbul doğumlu olan Birkan Sokullu 34 yaşındadır. İlk olarak basketbol ile ilgilenen Birkan Sokullu profesyonel basketbol oynamış daha sonra manken olarak sektör değiştirmiştir. Maltepe Üniversitesi Radyo ve Televizyon Programcılığı eğitimi alan Birkan Sokullu 2003 yılında yapılan Best Model of Turkey yarışmasında  3. olmayı başarmıştır. Ünlü oyuncu Aslı Enver ile bir evlilik geçiren Birkan Sokullu Aslı Enver’den ayrıldıktan sonra Berrak Tüzünataç  ile bir ilişkiye başlamıştır.

Dolunay Soysert’in keşfetmesi ile oyunculuğa başlayan Birkan Sokullu  Kurt Seyit ve Şura  dizisinde hayat verdiği Petro karakteri tanınmış daha sonra  Hayat Şarkısı dizisinde hayat verdiği Kerem karakteri ile ünlenmiştir.  Son dönemde Yüz Yüze ve Yaşamayanlar isimli internet dizilerinde başrol de yer almıştır. Birkan Sokullu olarak Bir Aile Hikayesi dizisinde Berk karakteri ile yer almıştır. limit dizisi birkan sokullu

Kerem Bursin

Keren Bursin 4 Haziran 1987 İstanbul doğumludur ve 32 yaşının içindedir. 71 kg olan Kerem Bursin 179 cm boyu olan Kerem Bursinb fit ve kaslı bir vücuda sahiptir. Spor yapmayı çok seven Kerem Bursin aynı zamanda iyi bir boksördür. 2006 yılından beri sanat hayatı içinde yer alan Kerem Bursin 2014 yılunda GQ Men Of The year ödülünü kazanmıştır. 12 yaşında Amerika’ya giden Kerem Bursin Dünyanın bir çok bölgesinde yaşamıştır. Amerika da pazarlama ve iletişim eğitimi alan Kerem Bursin Amerika’da ek olarak oyunculuk eğitimleri almış ve tiyatro çalışmaları yapmıştır.

İlk olarak Kanal D’de yayınlanan Güneşi Beklerken dizisinde hayat verdiği Kerem Sayer karakteri ile tanınan Kerem Bursin daha sonra da Şeref Meselesi dizisinde yer almış ve çok sevilmiştir. 2017 yılına gelindiğinde Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisinde Ali Smith karakteri ile başrolde yer alan Kerem Bursin son olarak 2018 de Muhteşem İkili dizisinde Mustafa Kerim Can karakteri ile yer almıştır. Türkiye de ve dünyada milyonlarca hayranı olsa da Kerem Bursin’in sinema ve dizi hayatı ne yazık ki başarısızlıklarla doludur. Türkiye’de oyunculuğa başladığı Güneşi Beklerken dizisi ile başarıyı yakalayan Kerem Bursin diğer dizileri ne yazık ki tutmamıştır. Kerem Bursin bence şansız bir oyuncudur. Oyunculuğu konusunda kimsenin tereddütü yoktur.  Ünlü oyuncu Serenay Kaya ile uzun süreli bir ilişkisi olmuştur.

Kerem Bursin Limit dizisi ile bir kez daha bir aksyion dizisinde yer alacak ve güçlü bir karaktere hayat verecektir. kerem bursin Limit dizisi oyuncusu

Afra Saraçoğlu

2 Aralık 1997 İstanbul doğumlu olan Afra Saraçoğlu 22 yaşının içindedir Türkiye’nin en güzel kızlarından biri olan Ara Saraçoğlu Eskişehir Anadolu Üniversitesi mezunudur. Güzelliği ile dikkat çeken Afra Saraçoğlu ilk olarak 2016 da Özcan Deniz’in İkinci Şans filminde oynamış ve yeteneğini gösterme şansı bulmuştur. Afra Saraçoğlu’nu Özcan Deniz Sosyal Medyada görmüş ve güzelliği ile dikkat çekeceğini düşündüğü için İkinci Şans filminde ona yer vermiştir.

Fazilet Hanım ve Kızları isimli Star Tv dizisinde Ece Çamkıran karakteri ile bir anda kendisini başrolde bulan Afra Saraçoğlu aynı yıl içinde Tolga Sarıtaş’ın da dikkatini çekince Tolga Sarıtaş’la da Kötü Çocuk filminde oynama şansı elde etmişti. Afra Saraçoğlu son olarak Kardeş Çocukları dizisinde Hayat karakteri ile bir kez daha izleyicinin karşısına çıkmıştır. Şuanda açık ara Türkiye’nin en güzel kızı olarak gösterilmektedir. Ünlü oyuncu Mert Yazıcıoğlu ile aşk yaşamaktadır.

Afra Saraçoğlu Limit dizisi ile ilk defa bir internet projesinde yer alacak ve ilk defa Limit dizisi ile bir aksiyion dizisinde yer alacaktır.

Afra Saraçoğlu Limit dizsi

 

Birkan Sokullu Kerem Bursin ve Afra Saraçoğlu’nun yer alacak Limit dizisi şuan için Bein Medya tarafından rafa kaldırıldı ve çalışmalar durdu

Türk dizileri ile ilgili çok önemli yatırımlar yapan Beın Connect daha önce Babil dizisini çekmiş ve Babil dizisi için Aslı Enver, Halit Ergenç, Ozan Güven, Birce Akalay, Nur Fettahoğlu ve Mesut Akusta gibi isimler ile anlaşma imzalamıştı. Babil dizisinden çok önemli olumlu tepkiler alan Beın Connect  daha Babil dizisini yayınlamadan şimdi de Limit dizisi için çalışmalara başladı. Limit dizisinin senaryosunu okuyan ve çok beğenen Beın Connect yönetimi kesinlikle bu senaryonun çekilmesini istedi.

Limit dizisinin senaryosu çok gizli tutulsa da başrollerinde Keren Bursin ve Afra Saraçoğlu’nun ismi geçiyor. Aynı zamanda Türkiye’de sporun önemli kanallarından olan Beın Connect spor yayınlarının yanı sıra Türkiye’de ki üyelerine orijinal içeriklerde sunmayı düşünüyor. Dünyada da bir çok üyesi bulunan Beın Connect Netflix gibi bir platform kurarak internet televizyonu piyasasından pay almak istiyor.

Bir aylık ücretsiz deneme özelliği de bulunan Beın Connect platformunda televizyonda yayınlanan tüm dizilerin tekrarını reklamsız izleme seçeneği sunarken; bir çok belgesel ve spor kanalını da ücretsiz üyelerine sunuyor.

Limit Dizisi Konusu

Limit dizisi aksiyon içerikli bir dizi olacak aynı zamanda içinde romantizmi de barındıracak.