Kızılcık Şerbeti Nilay’ın Bebeği Kimden? Nilay’ın Bebeğinin Babası Kim?

Show Tv ekranlarında izleyicisi karşısına çıkan Kızılcık Şerbeti dizisinde izleyiciyi şaşırtan olaylar olmaya devam ediyor. Dizinin 26 Ocak 2024 cuma akşamı ekranlara gelen 48. bölümünde Mustafa ve Nilay arasında yaşananlar tüm ailenin ve izleyicinin ağzını açık bırakmaya yetti. Mustafa baba olamayacağını doktordan öğrenince doğan bebeğin babasının kim olduğunu araştırmaya başladı. İzleyici de aynı Mustafa gibi Nilay’ın bebeğinin babası eğer Mustafa değilse kim diye merak ediyor.

Kızılcık Şerbeti Nilay’ın Bebeği Kimden?

Kızılcık Şerbeti Nilay’ın Bebeği Kimden? Kızılcık Şerbeti dizisinde Nilay’ın bilindiği üzere Mustafa’dan bir oğlu olmuştu. Mustafa baba olduğunu hem seviniyor hem de bunun nasıl olduğunu merak ediyordu; çünkü Mustafa daha önce yaptırdığı testlerde hiç bir şekilde baba olmayacağını öğrenmişti. Baba olacağını öğrendikten sonra bir kez daha kendine test yaptıran Mustafa hala baba olamayacağını öğrenince bu sefer de oğlu Abdullah’a gen testi yaptırmak istemişti; ancak Mustafa oğlu Abdullah’a gen testi yaptırmadan Nilay’a boşanma davası açtı. Peki gerçekten Nilay’ın bebeğinin babası Mustafa mı değil mi?

Kızılcık Şerbeti dizisinde Nilay’ın bir akrabası ile konuştuğunu duyan Mustafa karısının “Mustafa duyarsa beni öldürür” sözü üzerine şüphelerini kanıtlamıştır kendince ancak gerçekte Mustafa’nın bebeği Abdullah’ın babası bizce Mustafa

Kızılcık Şerbeti dizisinde Nilay Mustafa’nın kendisine söylediklerini kaldıramayarak bizce “Evet çocuk senden değil demiştir? Bu söz Nilayın ağzından tamamen Mustafa’dan intikam almak için söylenmiştir. Nilay’ın başka bir erkekle bizce hiç bir ilişkisi olmamıştır.

Nilay’ın en büyük hatası ise Doğa’ya olan kıskançlığıdır. Nilay eve yeni gelen gelin Doğa’yı kıskanmış ve her anlamda onunla kendini karşılaştırarak yarışmıştır. Bunun sonucunda Mustafa Doğa’nın hamile kalması ile onunla yarışan Nilay’ın başkasından hamile kalarak evde kendi yerini sağlamlaştırmaya çalıştığını düşünmektedir; ancak ilerleyen bölümlerde DNA testi sonucu çıktığında bebeğin gerçek babasının Mustafa olduğu anlaşılacaktır.

Sizce Kızılcık Şerbeti dizisinde Nilay’ın bebeğinin babası kim? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Kızılcık Şerbeti Nilay’ın Bebeği Kimden? Nilay’ın Bebeğinin Babası Kim? (1 Yorum)