Maria İle Mustafa

Maria İle Mustafa Görkem Kimdir? Ceyhun Mengiroğlu
Atv’nin ocak ayında final yapmaya hazırlanan dizisi Maria İle Mustafa dizisi oyuncu kadrosuna yakışıklı oyuncu Ceyhun Mengiroğlu  dahil oldu. Son olarak Mehmet karakteri ile Payitaht Abdulhamid dizisinde yer alan Ceyhun..
Maria İle Mustafa Ne Zaman Final Yapacak? Kaç Bölüm?
Atv yönetimi yaptığı son toplantı da Maria İle Mustafa dizisinin sözleşmesini uzatmama kararı aldı. Maria İle Mustafa dizisi sözleşmesi sonunda 27 aralık 2020 pazar akşamı final yaparak ekranlara veda edecek;..
İpek Yiğit Kimdir? Maria İle Mustafa Melek
Maydonoz Ajans’ın çocuk oyuncusu İpek Yiğit Maria İle Mustafa dizisinde Melek karakteri ile izleyicisi karşısına çıkacak. 7 yaşında olan çocuk oyuncu İpek Yiğit  ilk kez Atv’nin Maria İle Mustafa dizisi..
Maria İle Mustafa İclal Kimdir? Özlem Ulukan Kim?
Maria İle Mustafa dizisi 2020 2021 yeni sezonunda izleyicilerin pazar eğlencesi olacak. 6 eylül pazar akşamı izleyicisi karşısına çıkacak Atv’nin dizisinde izleyicinin en çok merak ettiği karakterlerden biri daha önce..
Derin Deniz Görgülü Kimdir? Maria İle Mustafa Zeyno Kim?
Derin Deniz Görgülü NTC Medya’nın Maria İle Mustafa dizisi seçmelerini kazanan bir başka amatör oyuncu. Aslında bir çok  deneyimli oyuncunun; önce kendisini tiyatro sahnelerinde geliştirmesini bekleriz ancak yeni nesil oyuncular..
Maria ile Mustafa Nadire Kimdir? Ezgi Çelik Kimdir?
Maria ile Mustafa dizisi eylül ayında Atv ekranlarında izleyicisi karşısında olacak. Maria ile Mustafa dizisinde Nadire karakteri ile Ezgi Çelik izleyicisi karşısında olacak. Maria ile Mustafa dizisinde otoriter, öfkeli bir..
Burak Berkay Akgül Kimdir? Maria İle Mustafa Rüzgar
Renda Güner ajansın genç oyuncusu Burak Berkay Akgül  Maria İle Mustafa dizisinde Rüzgar karakteri ile karşımıza çıkacak. Maria İle Mustafa dizisinde yakışıklılığı ile dikkat çekecek Burak Berkay Akgül dizilerde veya..
Maria İle Mustafa Nisan Kimdir? Hira Koyuncuoğlu
Maria İle Mustafa dizisinde Nisan karakteri ile izleyeceğimiz Hira Koyuncuoğlu sevilen oyuncu Berkay Hardal’ın sevgilisi. Uzun yıllardır  aşk yaşayan iki oyuncu bir küs bir barış olsa da aşklarını yaşamaya devam..
Maria İle Mustafa Gonca Kimdir? Tuğba Tutuğ Kimdir?
Maria İle Mustafa dizisinin güzel Gonca’sını sizlere daha yakından tanıtacağız. Dizi de Haşmet Yalçınoğlu’nun kızı olacak Gonca düşman aile olan Candemir ailesinin damadı Halil ile aşk yaşamıştır. Gonca ve Halil’in..
Maria İle Mustafa Nadire Kimdir? Ezgi Çelik Kim?
Ntc Medya’nın yapımcılığını üstleneceği ve eylül ayında ekranlara gelecek Maria İle Mustafa  dizisinin oyuncu kadrosu da netleşmeye başladı. Maria İle Mustafa dizisinin oyuncu kadrosunda Hilmi Cem İntepe, Jessica May, Tamer..