Maria İle Mustafa Çiçek Kimdir? Ceren Yalazoğlu Karakoç Kim?

Maria ile Mustafa dizisi oyuncu kadrosu her geçen gün büyümeye devam ediyor. Son olarak kadrosuna Canan Atalay’ı Eda karakteri ile dahil eden NTC Medya şimdi de Çiçek karakteri ile sevilen oyuncu Ceren Yalazoğlu Karakoç’u daha kadrosuna kattı. 

Maria İle Mustafa dizisinde Dicle’nin eşi Şahin’in bir sevgilisi olduğu ortaya çıktı. Şahin Çiçek denenen bir kıza aşık olmuş ve sonunda Çiçek’ten bir erkek çocuk  da sahip olmayı başarmıştır. Babası Kudret Kandemir’in istediği erkek torunu eşi Dicle’de bulamayan Şahin başlarda Çiçek’ten sadece bir evlat istese de sonradan  Çiçek’e aşık olmuştur.

Maria İle Mustafa Çiçek Kimdir?

Maria İle Mustafa dizisinde Çiçek Şahin’in sevgilisidir. Şahin ile herkesten gizli bir aşk yaşayan ve Şahin’in eşi olduğunu bile bile onunla aşk yaşayan Çiçek aslında iyi kalpli bir kızdır; Şahin’e de bu zamana kadar boşanması için baskı yapmamıştır 20’li yaşların sonunda olan Çiçek Şahin’e kanmış ve onunla imam nikahı kıymıştır; ancak Çiçek ile Şahin’in aşkından kimsenin haberi yoktur. Sonun da Şahin her gece eve geç gelmeye başlayınca Dicle Şahin’i takip eder ve Şahin’in kendisini aldattığını öğrenir.Maria Ile Mustafa Cicek

Ceren Yalazoğlu Karakoç Kimdir?

Ceren Yalazoğlu Karakoç Beni Affet dizisinde hayat verdiği Kader karakteri ile tanınmış ve sevilmiştir. 7 sezon Beni Affet dizisinde yer alan Ceren Yalazoğlu Karakoç 15 Şubat 1992 doğumludur ve Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Sahne ve Görüntü Sanatlarında oyunculuk eğitimi almıştır. 28 yaşında olan Ceren Yalazoğlu Karakoç 167 cm  boyunda ve 56 kg ağırlığındadır. Ceren Yalazoğlu ilk olarak Unutma Beni dizisinde yer almıştır. Son yer aldığı dizi ise Maria İle Mustafa dizisi olmuştur. Ceren Yalazoğlu Karakoç Ankara doğumludur ve evlidir.

Yorum yaz