Seni Çok Bekledim Erol Kimdir? İlhan Şen

Seni Çok Bekledim dizisinde Erol karakteri ile İlhan Şen’i izleyici karşısında göreceğiz. Son dönemlerde yer aldığı Şahin Tepesi, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ve Ramo dizileri ile farkını göstermeyi başaran yakışıklı oyuncu İlhan Şen ilk defa Seni Çok Bekledim dizisinde yardımcı barşol oyuncusu olacak ve iyi bir karaktere hayat verecek. Seni Çok Bekledim dizisinde İlhan Şen’e ise Caner Şahin İrem Helvacıoğlu ve Özcan Deniz gibi usta oyuncular eşlik edecek. Seni Çok Bekledim  dizisi tüm oyuncuların listesi ve karakter açıklamaları için tıklayınız Seni Çok Bekledim Oyuncu

Seni Çok Bekledim Erol Kimdir?

Seni Çok Bekledim dizisinde Erol Özcan Deniz’in hayat vereceği Kadir’in kardeşi ve göz bebeği olarak izleyiciye tanıtılsa da ilerleyen haftalarda Erol ile Kadir’in kardeş olmadığı ortaya çıkacaktır.

Erol Cemal’i üvey babası sansa da Cemal Erol’un öz babasıdır. Erol Cemal’in başka bir kadından peydahladığı oğludur zamanında depremde Mihre’nin küçük oğlunu depremden kurtarılamayınca kendi oğlunu psikolojisi bozulan Mihre’ye yutturmuştur. Daha sonra Mihre’nin iki oğlunun da kurtarıldığı ortaya çıkmıştır.

Oldukça yakışıklı bir adam olan Erol kızları da peşinden koşturmayı iyi bilir; ancak Erol ne yaparsa yapsın kendisini babası Cemal’e beğendirememiştir. Erol şimdilerde gecelere akan karı kız peşinde koşan asalak bir oğlandır.

ilhan sen

İlhan Şen Kimdir?

19 Aralık 1987 de Bulgaristan’da dünyaya gelen İlhan Şen 33 yaşının içi dedir. Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü mezunudur. 2008 Best Model de yakışıklılığını ispat eden İlhan Şen kendisini Şahin Tepesi dizisi ile göstermeyi başarsa da ilk dizisi Mehmed Bir Cihan Fatihi dizisidir. Daha sonra Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde başarı ile Ferman karakterine hayat veren İlhan Şen son olarak Ramo dizisinde yer almıştır. 1.89 boyunda olan İlhan Şen Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezunudur.

Seni Cok Bekledim Erol