Seni Çok Bekledim Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri Tüm Oyuncuları

Skala Yapım ve Dnz Film tarafından hazırlanan Seni Çok Bekledim dizisi şubat ayında izleyicisi karşısına çıkacak. . Proje tasarımını  Özcan Deniz’in üstleneceği Seni Çok Bekledim dizisinin yönetmeni Şahin Altuğ olacak. Gerçek bir hikayeden uyarlanacak Seni Çok Bekledim dizisi Erzincan’dan Katar’a, Katar’dan İstanbul’a uzanan büyülü bir aşkın hikayesi anlatılacak.

OyuncuKarakterKarakter AçıklamasıGörsel
Özcan DenizKadirZengin bir iş adamıseni çok bekledim kadir Özcan Deniz
İrem HelvacıoğluAylizKadir’in aşık olduğu kız, fotoğrafçıseni çok bekledim ayliz karakterine İrem Helvacıoğlu hayat veriyor.
Caner ŞahinSelehattinKadir’in gerçek kardeşiseni cok bekledim selehattin
İlhan ŞenErolKadir’i kardeş sandığı kişiseni cok bekledim erol
Mustafa UğurluCemalKadir’in annesinin Mihre’nin eşi.seni cok bekledim cemal
Durul BazanİsmetKadir’in özel şoförüseni cok bekledim ismet
Selen DomaçSongülİsmet’in eşi, hırslı bir kadın seni cok bekledim songul
Yıldız KültürHidayetİsmet ve Zaza’nın annesi.  seni cok bekledim hidayet
Nihan BüyükağaçSibelAyliz’in annesi 
Ahmet Mekin   
Lila GürmenMihreKadir’in annesiseni cok bekledim mihre
Ali İpin

Rıza

  
Türkü TuranZahideSelehattin’in eşiseni cok bekledim zahide
Şehsuvar AktaşOsman Efe Kadir’in yakın bir dostu seni cok bekledim Osman Efe
Gürkan GüzeyhuzSerkanAyliz’in nişanlısı seni cok bekledim serkan
Damla MakarNezahat İsmet’in kız kardeşi seni cok bekledim Nezahat
Mehmet UlayDavutKadir’in Dedesi seni cok bekledim davut
Hakan UmmakZazaİsmet’in kardeşi seni cok bekledim zaza 
Sibel ŞişmanŞebnemAyliz’in en yakın arkadaşıseni cok bekledim sebnem
Ömer Gökay ŞanlıerUmutZahide ve Selahattin’in çocuğu Omer Gokay Sanlier resimleri

Seni Cok Bekledim tum oyunculari

Seni Çok Bekledim Oyuncuları

Özcan Deniz (Kadir)

Son olarak İstanbullu Gelin dizisinde hayat verdiği Faruk karakteri ile 20’den fazla ülke de milyonlarca hayranı olan Özcan Deniz 19 Mayıs 1972  Ankara doğumludur ve artık 48 ysşındadır. Her ne kadar 50’li yaşlara yaklaşsa da Özcan Deniz hala genç kızların sevgilisi olmaya devam etmektedir.

Aslen Ağrılı ve Kürt kökenli olan Özcan Deniz ilk olarak ses sanatçısı olarak tanınmış ve ünlü olsa da gençlik döneminden beri tiyatro ile ilgilenmiş; Almanya’da tiyatro sahnesinde sesi keşfedilmiştir. Özcan Deniz’in oyunculuk aşkı hiç bitmemiş ve Asmalı Konak dizisi ile büyük beğeni toplamış ve oyuncu olarak kabul görmüştür. Özcan Deniz’in bilinen ve başrol  olarak yer aldığı dizileri ise Karagül ve Kaderimin Yazıldığı Gün dizileri olmuştur. Bir çok izleyici ise Özcan Deniz’i İkinci Şans filminde başrol oynadığı Nurgül Yeşilçay ile partner olarak görmek istemektedir.

Kadir hayatını işi üzerine kurmuş; oldukça kararlı ve güçlü bir iş adamıdır. Kadir, dedesinden kalan şirketi sağlam adımlar ile büyütmüş, şansa değil çalışmaya inanmıştır; tesadüflere aslan inanmaz.

zcan Deniz seni çok bekledim dizisi

İrem Helvacıoğlu (Ayliz)

Sen Anlat Karadeniz dizisinden sonra hangi dizi ile anlaşacağı merak konusu olan İrem Helvacıoğluna Özcan Deniz imzayı attırdı. Daha önce Şeref Sözü dizisinde ismi gelen İrem Helacıoğu 2 Şubat 1990 Almanya doğumludur. Aslen Ankaralı olan güzel oyuncu Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi dizisi ile de tanınmaya başlamıştır. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde tiyatro eğitimini almıştır. Güneşin kızları dizisinde yer alsa da İrem Helvacıoğlu’nun Sen Anlat Karadeniz’den önce en çok tanındığı dizisi No: 309 da hayat verdiği Pelinsu karakteri olmuştur.

Ayliz babasız büyümüş ve kendi ayakları üzerinde durmayı başarmış güzel bir  fotoğrafçı kızdır.

irem helvacıoğlu seni çok bekleyeceğim dizisi

Caner Şahin (Selehattin)

Son olarak Kuzgun dizisinde yer alan Caner Şahin şimdi de Özcan Deniz’in Seni Çok Bekledim dizisinin oyuncu kadrosuna dahil oldu. 26 mayıs 1992 tarihinde Eskişehir dünyaya gelen Caner Şahin 28 yaşındadır. Makina mühendisliği eğitimi alırken tiyatro yeteneği fark edilen Caner Şahin İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarına kabul edilmiş ilk dizisi Babam ve Ailesi dizisinde de büyük başarı yakalamıştır. Nefes Nefese ve Tutsak dizilerinde de yer alan Caner Şahin’in sevgilisinin olarak Hayal Köseoğlu olduğu bilinmektedir. Caner Şahin 1.84 cm boyunda, 75 kilodur.

Selahattin Kadir’in öz kardeşidir; ancak gerçekler daha sonra ortaya çıkacaktır.  Selahattin fedakar, çalışan ve ailesine düşkün bir adamdır.

caner şahin seni çok bekledim dizi oyuncusu

İlhan Şen (Erol)

Ramo dizisinde gösterdiği üstün performans ile paylaşılamayan oyuncu olan İlhan Şen’e sonunda imzayı attıran Özcan Deniz oldu. Daha önce Sol Yanım dizisi ile görüşen ve son anda vazgeçen İlhan Şen Seni Çok Bekledim dizisinin kötü adamı oldu. Mehmed Bir Cihan Fatihi dizisi ile oyunculuk kariyerine başlayan ve o günden beri çok konuşulan yakışıklı oyuncu 19 Aralık 1987 Bulgaristan doğumludur. 2008 Best Model yarışması ile yakışıklılığını tescilleyen İlhan Şen Şahin Tepesi  dizisi ile ünlü oldu. Eşkıya dizisinde de Ferman Façalı olarak karşımıza çıkan yakışıklı oyuncunun bilinen bir sevgilisi yoktur.1.89 boyunda olan İlhan Şen Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezunudur.

Erol Kadir’in kardeşi değildir ancak Cemal’in oyunu ile Selahattin’in yerine geçmeyi başarmıştır. Seni Çok Bekledim dizisinde Erol alkolik ve uyuşuk bir gençtir. 28 yaşına gelmesine rağmen hala eli iş tutmamış baba parası yemeye devam etmiştir.  

lhan Şen seni çok bekledim dizisi

Mustafa Uğurlu (Cemal)

İçerde dizisinin Yusuf müdürü olarak tanınan deneyimli tiyatrocu Mustafa Uğurlu son olarak Çarpışma dizisinde Selim karakteri ile yer almıştı. 1955 Konya doğumlu olan Mustafa Uğurlu daha önce Bir Deli Rüzgar ve Milat gibi dizilerde de yer almıştır.  ve da oynasa da dizi tutmamıştır. Oyuncu Tuna Orhan’ın yeğeni yine kendisi gibi oyuncu olan Ahmet Uğurlu’nun da abisidir. Mustafa Uğurlu 1.78 metre boyunda 74 kilodur. Bekar olan Mustafa Uğurlu’nun genç bir sevgilisi vardır.

Cemal Seni Çok Bekledim dizsinin kötü adamıdır. Kadir’in annesi Mihre ile evlidir. Kadir Cemal’i hiç sevmez. Karanlık ve güçlü bir iş adamı olan Cemal hedeflerine ulaşabilmek için öldürmekten çekinmez.

mustafa ugurlu resimleri 2020

Durul Bazan (İsmet)

Aşk Ağlatır’ın İsmail’i olarak geçen sezon izleyicisi karşısında çıkan Durul Bazan son dönemlerin popüler oyuncularındandır. Son yıllarda Yüzleşme, Ege’nin Hamsisi ve Masal Çiçeği gibi dizilerde yer alan Duruş Bazan 1972 İstanbul doğumludur ve 48 yaşındadır. Mimar Sinan Üniversitesinde Tiyatro bölümünü tamamlayan ve yıllarca tiyatro yapan Durul Bazan tiyatrodan dizilere Kocamın Ailesi dizisinde hayat verdiği Cücü karakteri ile kesin geçiş yapmıştır. Durul Bazan 165 boyunda ve 59 kg’dır ve bekardır.

Boğulacaksam büyük denizde boğulayım diyen İsmet aşık olduğu kız Songül ile evlenir ve ailesine de alarak çalışmak için İstanbul’a gelir. Şimdilerde Kadir’in özel şoförü olan İsmet kurnaz, paraya düşkün ve bencil bir adamdır. Üvey kardeşi Selehattin’i hiç sevmez. 

durul bazan resimleri 2020

Selen Domaç (Songül)

Son olarak Hizmetçiler dizisinde Hacer karakteri ile yer alan Selen Domaç 2019 da aynı zamanda Aşk 101 dizisinde yer almıştır. 1981 yılında İstanbul da dünyaya gelen Selen Domaç Yeter dizisinde hayat verdiği Filiz karakteri ile çok sevilmiştir. Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro bölümü mezunu olan Selan Domaç tiyatro sahnelerinde deneyim kazandıktan sonra Serçe Saray’ı  Koca Koca Yalanlar dizilerinde yer almıştır. Selen Domaç  1.69 metre boyunda ve 57 kilo kg ağırlığındadır.

Songül İsmet’in eşidir. İsmet ile evlenip Erzincan’dan İstanbul’a gelmiştir yıllar önce. Songül hızlı, tutkulu ve çıkarcı bir kadındır. 

Selen Domac

Yıldız Kültür (Hidayet) 

Özcan Deniz’in en çok beğendiği ve saygı duyduğu usta oyuncular arasında yer alan Yıldız Kütür Seni Çok Bekledim dizisi kadrosuna dahil oldu. 31 Aralık 1944 de  Ankara dünyaya gelen doğa-yen oyuncu Yıldız Kültür 76 yaşının içindedir. Özellikle Kocamın Ailesi dizisi ile çok büyük çıkış yakalayan Yıldız Kültür son dönemde ilerleyen yaşına rağmen Kalk Gidelim ve Kuruluş Osman gibi dizilerde yer almıştır. Eğitimini Ankara Devlet Konservatuvarında tamamlayan usta oyuncu çok uzun yıllar tiyatro sahnelerinde yer almıştır.

İsmet ve Zaza’nın annesidir Hidayet. Ailesine düşkün, yardımsever ve merhametli bir babaannedir. Selahattin’i evlatlarından ayırmamış ona sütünü vermiştir öz oğlu olmadığını bile bile.  

yildiz kultur 2020 resimleri

Nihan Büyükağaç (Sibel)

Son olarak Canevim dizisinde Feryal karakteri ile büyük beğeni toplayan Nihan Büyükağaç daha önce de Cesur ve Güzel dizisinde Adalet karakteri ile yer almış ve çok sevilmişti.  1981 İstanbul doğumlu olan Nihan Büyükağaç 39 yaşının içindedir. Ankara Üniversitesi Tiyatro eğitimini tamamlayan Nihan Büyükağaç daha önce Fırtına  Sevdaluk, Gönül İşleri ve İkizler Memo-Can dizisinde yer almıştır.

Sibel Ayliz’lin annesidir. Entrikacı, dengesiz ve kurnaz bir kadındır. Selehattin ile ilgili gerçeği bir tek Sibel bilmektedir. 

Nihan Buyukagac seni cok bekledim dizisi

Ahmet Mekin

Ahmet Mekin hatırlanacağı üzere son olarak Kimse Bilmez dizisinde Tuğrul Baba karakteri ile yer almıştı. Daha önce de Kayıtdışı dizisinde yer alan Ahmet Mekin 6 Ağustos 1932 de İstanbul da dünyaya gelmiştir. 88 yaşının içinde olan Ahmet Mekin Kars doğumludur. Ahmet Mekin Selvi Boylum ve Al Yazmalım filmi ile tanınmış ve çok sevilmiştir. Ahmet Mekin ocak 2020 de 63 yıllık eşini kanserden kaybetti. ehmet mekin seni cok bekledim dizisi

 Lila Gürmen (Mihre)

Son olarak Zemheri dizisinde İclal karakteri ile ekranlarda yer alan Lila Gürmen Zemheri dizisi tutmayınca Seni Çok Bekledim dizisine transfer oldu. 1966 Ankara doğumlu olan deneyimli oyuncu Fransız koleji mezunudur. Fransa’da da bir çok projede yer alan deneyimli oyuncu Türkiye’de ilk olarak Aşk ve Gurur dizisi ile ekranlarda yer alsa da son dönemde Ağlama Anne dizisi ile de büyük bir başarıya imza atmıştır.

Seni Çok Bekledim dizisinde Mihre Kadir ve Selehattin’in vefakar anneleridir. 

Lila Gurmen seni cok bekledim dizisi

Ali İpin (Rıza)

1955 yılında Ankara’da dünyaya gelen Ali İpin Seni Çok Bekledim dizisinde Osman karakteri ile yer alacaktır. 65 yaşının içinde olanusta oyuncu Ali İpin son yıllarda aktif olarak tiyatro sahnelerinde yer alsa d aynı zamanda Cennetim Göz Yaşları ve Hanım Köylü gibi büyük dizi projelerinde de yer almıştır. Ali İpin son olarak Can Kırıkları dizisinde Haşmet karakteri ile yer almıştır.

Rıza oldukça, duygusal mistik ve sadık bir adamdır.

ali ipin seni cok bekledim dizisi

Türkü Turan (Zahide)

1 Şubat 1985  Bodrum doğumlu olan Türkü Turan hatırlanacağı üzere son olarak Bir Litre Gözyaşı dizisine sonradan Kıvılcım karakteri ile yer almış ve çok sevilmişti. 35 yaşının içinde olan Türkü Turan Yaşamayanlar isimli dizi ile ilk  kez bir internet dizisine yer almıştır. Türkü Turan Mimar Sinan Üniversitesi Sosyoloji bölümü mezunudur. Türkü Turan bir dönem Ozan Ertürk ile aşk yaşamıştır. 1.68 m boyunda ve 50 kg ağırlığındadır.

Seni Çok Bekledim dizisinde Zahide iyi niyetli, ailesine düşkün ve sevecen bir annedir. Selehattin’in eşi olan Zahide eşine çok sadıktır. 

turku turan

Şehsuvar Aktaş (Osman Efe)

Son olarak Salim karakteri ile Ferhat İle Şirin dizisinde yer alan Şehsuvar Aktaş 1964 Ankara doğumludur ve 56 yaşındadır. Ankara Üniversitesinde Tiyatro bölümü mezunu olan Şehsuvar Aktaş tiyatro oyuncusu Ayşe Selen evlidir. Şehsuvar Aktaş ilk olarak Benim Annem Bir Melek, Eyvah Eyvah ve Kocamın Ailesi dizilerinde yer almıştır.  Şehsuvar Aktaş daha önce de Halka dizisinde Vekilharç karakterine hayat vermiştir.

Seni Çok Bekledim dizisinde Osman Efe samimi, babacan ve sakin bir tiptir. Kadir’in dostu ve akıl hocasıdır.

Sehsuvar aktas seni cok bekledim oyuncu

Gürkan Güzeyhuz (Serkan)

Gürkan Güzeyhuz 1986 İzmir doğumludur ve oyunculuk eğitimini de Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesinde almıştır. Gürkan Güzeyhuz son olarak İsimsizler dizisinden yer almıştır.

Serkan Ayliz’in nişanlısıdır. Ayliz ile üniversiteden beri arkadaştır.

Gurkan Guzeyhuz seni cok bekledim dizisi

Cemre Işıksal

Genç manken Cemre Işıksal Proma menajarliğin oyuncusudur ilk dizisi Seni Çok Bekledim dizisi olmuştur. cemre isiksal

Damla Makar (Nezahat)

Bilkent Üniversitesi Tiyatro mezunu olan Damla Makar oyunculuk eğitimi Aleksander Zelwerowicz sanat akademisinde eğitim almıştır.

Nezahat İsmet’in kızıdır. Neşeli, eğlenceli ve azimli bir kızdır. 

damla akar

Mehmet Ulay (Davut)

1947 Antalya doğumlu Mehmet Ulay 73 yaşındadır. Son dönemde Baba Candır dizisinde yer almıştır. Mehmet Ulay Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Çakırbeyli ailesinin eski bir aile dostu olarak karşımıza çıkacak. Mehmet Ulay Seni Çok Bekledim dizisinin ilk bölümünde konuk oyuncu olarak yer alacaktır. 

Davut Kadir’in dedesidir. Oldukça aklı başında bir iş adamıdır, ancak ilk bölümde ölecektir. 

mehmet ulay

Hakan Ummak (Zaza)

1987 de Mersin de  dünyaya gelen Hakan Ummak 33 yaşın içindedir. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Gamsız Hayat dizisi ile oyunculuğa başlamış daha sonra Paramparça ve Yeter dizilerinde de yer almıştır. Adı Efsane dizisinde hayat verdiği Sadık karakteri ile sevilmiş ve tanınmıştır.

Zaza İsmet’in kardeşidir. Şebnem’e aşıktır. 

hakan ummak

Sibel Şişman (Şebnem)

Erkenci Kuş’un Güliz’i olarak tanınan Sibel Şişman 22 Ekim 1991 de İstanbul’da hayata gözlerini açmıştır. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarında tiyatro eğitimi almıştır. İlk tanınması Yeter dizisinde ki Yonca karakteri ile olmuştur. RH + Menajerliğin oyuncusudur ve aktif olarak tiyatro ile ilgilenmektedir.

Seni Çok Bekledim dizisinde Şebnem Ayliz’in en yakın arkadaşı ve dostudur. Ayliz’den başka kimseye güvenmeyen güçlü ve korkusuz bir kadındır Şebnem. Her ne kadar Şebnem eğlenceli ve komik bir kız olsa da söz konusu özgürlüğü ise taş kesilir de kimseye söz düşürmez.

sibel sisman

Ömer Gökay Şanlıer (Umut)

Ömer Gökay Şanlıer  Seni Çok Bekledim dizisinde Zahide ve Selahattin’in çocuklarına hayat verecek.

Umut Selehattin ve Zahide’nin oğludur. Akıllı ve tatlı bir çocuktur. 

Omer Gokay Sanlier seni cok bekledim oyuncusu

Seni Çok Bekledim Tanıtım Fragmanı

Star TV ekranlarında 28 eylülde izleyicisi karşısına çıkacak Seni Çok Bekledim dizisi Skala Yapım ve Dnz Film tarafından hazırlanacak. Proje tasarımını şarkıcı; oyuncu  Özcan Deniz’in üstleneceği Seni Çok Bekledim dizisinin yönetmeni Şahin Altuğ olurken dizi aşk dizisi olarak hazırlandı.

Seni Çok Bekledim Dizisinde Yer Almayacak Oyuncular

Burcu Özberk

Afili Aşk’ın Ayşe’si çok yakında Seni Çok Bekledim dizisi kadın başrol oyuncusu olabilir. Burcu Özberk 12 Aralık 1989 Eskişehir doğumludur.1,87eğitimi alan Burcu Özberk 31 yaşının içindedir. Burcu Özberk ilk olarak Muhteşem Yüzyıl dizisinde çocuk oyuncu olarak yer alan Burcu Özberk’in ünlü olduğu dizi ise Güneşin Kızları dizisi olmuştur. Dizide hayat verdiği Nazlı karakteri ile çok sevilen Burcu Özberk daha sonra Aslan Ailem ve Şahane Damat dizilerinde yer almıştır. Burcu Özberk 1,62 boyunda ve 54 kg ağırlığındadır.Burcu Özberj 2018 de Direniş Karatay filminde yer almıştır. Burcu Özberk seni çok bekledim dizisi

Nihan Büyükağaç Seni Çok Bekledim dizisinde İrem Helvacıoğlu’nun annesine hayat verecek.

Seni Çok Bekledim dizisine yeni dahil olan oyuncular oldukça sayfamıza eklenecektir. Seni Çok Bekledim dizisinin tüm oyuncularını ve karakterlerini sitemizde bulabilirsiniz.

Bir çok ünlü oyuncuya Seni Çok Bekledim dizisi senaryosu gönderildi; oldukça iyi bir kadrosu olacak Seni Çok Bekledim dizisinin erkek başrol oyuncusu ise Özcan Deniz olacak. Bilindiği üzere Özcan Deniz daha önce Kral dizisini Atv için hazırlamış ancak Atv elinde ki dizi fazlalığını bahane ederek Kral dizisini ertelemişti.

Şuanda Seni Çok Bekledim dizisinin kadın başrol oyunculuğu için ise Burcu Özberk olabilir. Şuanda dizisi olmayan ve yeni sezonda bir aşk dizisinde yer almak isteyen Burcu Özberk Her Yerde Sen dizisinde önemli bir başarı elde etmişti. Diğer bir aday ise Söz dizisinin yıldızı Aybüke Pusat. Seni Çok Bekledim dizisinde Ali İpin ve Gökhan Mete gibi oyuncular da yer alabilir; ancak şuanda resmi bir açıklama yapılmadı.

Seni Çok Bekledim Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri Tüm Oyuncuları (2 Yorum)

  1. cialisВ® [url=http://ucialisdas.com/ ]where to buy cialis soft tabs[/url] cialis professional ingredients