Sev Yeter 13 Mayıs Özeti 232. Bölüm Fragmanı Raman ve İşita Çok Komik

Sev Yeter dizisinde Şagun Pihu yu almayı başarmıştır. Onun bu konudaki en büyük yardımcısı Mani olmuştur. Mani kendisinden hiç beklenilmeyen şeyi yapmış İşita yı harcamıştır. Aliya ya asitle saldıran kişinin kanıt olmadığı halde Adi olduğunu düşünüyordur. Pihu nun evden ayrılması Bhalla ailesini derinden yaralamıştır.

Sev Yeter 13 Mayıs Özeti

Pihu yatmadan önce babaannesi ile telefonda görüşüyordur. Şagun bundan rahtsız oldu ve çaktırmadan telefonun fişini çıkardı. Pihu Bhalla ile görüşürken birden sesin gittiğini söyledi. Şagun şnsanların değişebileceğini söyledi. Elindeki çikolatalı sütü ona verdi ve birlikte TV izleyeceklerini söyledi. Pihu çok sevindi.1 84

Ertesi sabah İşita Raman’ı uyandırmaya gitti. Raman, Pihu nun okula geç kaldığını söyleyerek Pihu nun odasına koştu. Odanın boş olduğunu görünce onun evden ayrıldığını anladı. İşita ve Raman birbirlerine sarıldılar. Adi ise bütün olanlardan kendisini sorumlu tutuyor. Aliya Adi ile görüşmeye gideceğini söyleyince Mani engel olmaya çalışıyor.

Aliya İşita nın kalbini kırarak hata yaptığını söylüyor. Şimdi Adi nin yanında olması gerektiğini söylüyor ve ayrılıyor. Şagun endişeleniyor. Adi, Ruhi ve Aliya birlikte  hipnoterapiste gidiyorlar.  Hipnoterapist Adi den rahatlamasını istiyor. Onun hatırlayamadığı şeyleri ortaya çıkaracaklarını belirtiyor. Adi o gün arkadaşını arabasına aldığını sonra onu bıraktığını ve çok içtiğini hatırlıyor. 2 86

Ardından parka gittiğini ve bir kişinin Aliya ya yaklaşıp asitle saldırdığını gördüğünü ancak o kişiyi net olarak seçemediğini söylüyor. Adi yüzünü yıkamaya giderken Ruhi  hipnoterapistten neler olduğunu öğreniyor.  hipnoterapist bir sonraki seansta her şeyin netleşeceğini söyleyip randevu veriyor. Adi de sarhoş olup Aliya yı kurtaramadığı için üzgün olduğunu söylüyor. Aliya her şeyin yoluna gireceğini söyleyip ona sarılıyor.

Sev Yeter 232. Bölüm Özeti

Adi, Ruhi ve Aliya ofise gelip Mihir’in personelle konuştuğunu görüyorlar. Adi Mihirle konuşmaya çekiniyor. Ardından ona sarılıyor. Mihir bu sarılma her şeyi açıklıyor diyor ve daha fazla konuşmaya gerek olmadığını söylüyor. Ruhi şimdi iş zamanı diyor. Mihir başka şirketler öğrenmeden Singal beyin işlerini halledelim diyor. 3 81

Bu arada Singal geliyor ve işi bitireceğinizi düşünemiyorum diyor ve yeni bir ortakla bu işi bitireceğim diyor ve yeni ortağını tanıştırıyor. Mani görünüyor. Aliya şok oluyor. Raman ve İşita ise Pihu yu görmek için okula gitmişlerdir. Ancak öğretmenleri mahkeme kararı ile göremeyeceklerini söyler. Bir kadın onlara Pihu yu göstereceğini söyler.

Raman Pihu ile bir araya gelir. İşita onları uzaktan izler. Raman elindeki çikolataları ona verir. Bu sırada Şagun gelir ve çikolataları fırlatır. Raman sinirlenir. Mihir Ruhi yeneden Singal’in profilini kontrol ettiğini soruyor. Ruhi onun bir kızı olduğunu ve Ruhan’ın hayranı olduğunu söylüyor. Bu işi Ruhan çözecek diyor.4 78

Şagun izin olmadan Pihu yu göremeyeceğini söylüyor. Şagun sinirle giderken kadın yarın çocuğumun doğum günü ve Pihu da gelecek diyor. Raman kimseyi işe almamasını istiyor ve İşita ile birlikte partiyi organize edeceklerini söylüyor. Onlar giderken parti için kostüm almayı düşünüyorlar.

Bayan Bhalla ve Amma da partiye gitmek için plan yapıyorlar. Onlarda kostüm almayı düşünüyorlar. Çocuk doğum günü pastasını kesmek istiyor. Ancak annesi özel misafirleri olduğunu ve biraz daha beklemesi gerektiğini söylüyor. Raman ve Ishita şakacı ve Charlie Chaplin olarak geliyor. Çocuklar mutlu oluyorlar. Sev Yeter 232. Bölüm Özeti sona erdi.

Sev Yeter 13 Mayıs Fragmanı

Sev Yeter 13 Mayıs Özeti 232. Bölüm Fragmanı Raman ve İşita Çok Komik (1 Yorum)