Sevdim Seni Bir Kere Leyla kimdir? Yağmur Öztürk Kimdir?

Sevdim Seni Bir Kere dizisinde başrol oyuncuları değişti. Sevdim Seni Bir Kere dizisinde Yağmur Çokgenç’in hayat verdiği Aslım karakteri diziden ayrılırken Yağmur Çokgenç  yerine Sevdim Seni Bir Kere  dizisine kadın başrol oyuncusu olarak Yağmur Öztürk dahil oldu. Yağmur Öztürk Sevdim Seni Bir Kere dizisinde Leyla isimli güzel bir kıza hayat verecektir. Diğer taraftan diziden ayrılan ve dizi de Ozan karakterine hayat veren Oğuzhan Kayra Koç’un yerine ise Sevdim Seni Bir Kere dizisine Cenay Türksever Mirza karakteri ile dahil  oldu.

Sevdim Seni Bir Kere dizisi oyuncu kadrosuna ise Leyla ile Mirza karakteri ile birlikte bu karakterlerin de aileleri dahil oldu. Sevdim Seni Bir Kere dizisine yeni gelen Yağmur Öztürk daha önce pek ekranlarda görmediğimiz bir kadın oyuncu. Leyla karakteri ile Sevdim Seni Bir Kere dizisine Mirza karakterinin sevdiği kız olacak ve Sevdim Seni Bir Kere dizisinde Leyla ile Mirza aşkı başlayacak.

Daha önce Beni Affet dizisinde  Nazire karakteri ile yer alan Zeynep Aytek Metin de Leyla’nın anneannesi olarak Sevdim Seni Bir Kere dizisine dahil olacak.

Sevdim Seni Bir Kere Leyla kimdir?

Sevdim Seni Bir Kere dizisinde Leyla güzeller güzeli bir kızdır. Leyla ile Mirza arasında ise tutkulu bir aşk çok yakında başlayacak ve ateş bacayı saracaktır. LEyla güçlü aile bağları olan sağlam terbiye görmüş gözü çok yükseklerde olmayan ama düzgün ve güzel giyinmeyi seven bakımlı bir kızdır. Sevdim Seni Bir Kere dizisinde Leyla karakterin ve Leyla karakterinin ailesine ilişkin bir fotoğraf paylaşalım.

Yağmur Öztürk Kimdir?

Başkent İletişim Bilimleri Akademisinden mezun olan ve Cast Ajans’a bağlı olarak çalışan Yağmur Öztürk aslında modeldir; ancak güzelliği ile dikat çekince oyuncu olması için yönlendirilmiştir ve Yağmur Öztürk oyunculuk derslerini tamamlamıştır. Ege Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatını mezunu olan Yağmur Öztürk Diksiyon, Spikerlik ve Sunuculuk eğitimleri de almıştır.

Yağmur Öztürk’ün ilk dizisi günlük dizi olan Sevdim Seni Bir Kere dizisi olacaktır.Yağmur Öztürk’ü daha önce oyunculuk anlamında çok deneyimi bulunmamaktadır.

blank

Yağmur Öztürk Kaç Yaşında?

Yağmur Öztürk tahmini olarak 20’li yaşların başındadır.

Sevdim Seni Bir Kere Leyla kimdir? Yağmur Öztürk Kimdir? (2 Yorum)

  1. Aslım ozan la dizi devam etmeliydi kötüler cezasını bulmuştum ozan ölmemeliydi. Eğer dizi tekrar devam edecekse lütfen yağız la eylül evlensin ve o pislik Koray da o hapisten çıkmasın melek de geri gelmesin.

  2. Son derece doğal bir güzelliğe sahip,eğitim ve kariyer olarakta dolu bir isim,oyunculuğu ile birleştirebilirse,Türk sineması ve dizi film sektörü yeni bir yüz kazanabilir,şansı açık olsun.