İnci Taneleri Nehir Kimdir? Sera Kutlubey Kim? Sevgilisi

 

İnci Taneleri Nehir Kimdir? Kanal D ekranlarının en sevilen yapımlarından biri olan İnci Taneleri dizisinde Nehir karakterine genç oyuncu Sera Kutlubey hayat verecek. Nehir, Azem Hoca’nın kızıdır.

Her Perşembe 20.00’da yayımlanan İnci Taneleri dizisi oyuncu kadrosunda Kubilay Aka, Hazar Ergüçlü, Yılmaz Erdoğan, Güven Kıraç, Selma Ergeç, Yasemin Conka, Mustafa Yıldıran, Onur Akbay, Muhammet Kulu, Alaz Demir, Ümit Beste Kargin, Özgün Çoban, Orkuncan İzan, Kayra Sır, Begüm Atak, Zeynep Ilgın Çelik, Sera Kutlubey gibi popüler isimler yer alıyor.,

İnci Taneleri Nehir Kimdir?

Yılmaz Erdoğan ve Hazar Ergüçlü’nün başrol olarak yer aldığı İnci Taneleri dizisinde Nehir karakterine 2008 doğumlu genç oyuncu Sera Kutlubey hayat verecek. Nehir, Azem Yücedağ’ın kızıdır. İddialara göre Azem Hoca’nın vefat ettiği eşinin Nehir tarafından öldürüldüğü de düşünülüyor. Bakalım Nehir karakteri diziye nasıl heyecanlar getirecek?

Sera Kutlubey Kim?

İnci Taneleri dizisinde Nehir karakterine hayat verecek Sera Kutlubey 24 Ekim  1997 Ankara doğumludur. 2024 yılı itibari ile 27 yaşının içinde olan oyuncu Haliç Üniversitesi Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. 167cm boyunda ve 53kg olan güzel oyuncu daha önce Adım Farah, Hercai, İyilik, İsimsizler gibi yapımlarda rol almıştır.

Nehir’in Flashback Sahnelerinde Zeynep Ilgın Çelik Hayat Vermişti.

Zeynep Ilgın Çelik Kim?

İnci Taneleri dizisinde Nehir karakteriyle bomba bir giriş yapan Zeynep Ilgın Çelik 17 Mart 2008 doğumludur. 2024 yılı itibari ile 16 yaşının içinde olan genç oyuncu lise eğitimine devam etmektedir. Ailesinin yönlendirmesi ile beraber çok küçük yaşta televizyon dünyasına giriş yapmıştır. Kahverengi saçlara ve Ela gözlere sahip olan Zeynep Ilgın Çelik daha önce Güldüy Güldüy, Sesli Güldüm, Gamerya gibi yapımlarda da rol almıştır.

Zeynep Ilgın Çelik Rol Aldığı Yapımlar

  • İnci Taneleri- Nehir
  • Hız Yayınları (Reklam)
  • Sesli Güldüm
  • Tatile Gidiyoruz
  • Gamerya
  • Güldüy Güldüy Show
  • Bizim Koyun Şarkısıblank

Zeynep Ilgın Çelik İnstagram Hesabı

İnci Taneleri dizisi ile beraber bomba bir çıkış yakalayan Zeynep Ilgın Çelik İnstagramda @zeynepilgincelik kullanıcı adıyla yer alıyor. Genç oyuncunun yaklaşık 100 bin takipçisi ve 700 gönderisi bulunuyor.

İnci Taneleri Tam Liste Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayınız