İnci Taneleri Oyuncuları (Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri)

İnci Taneleri Oyuncuları açıklandı. İnci Taneleri Oyuncu kadrosunda Yılmaz Erdoğan, Hazar Ergüçlü Kubilay Aka ve Güven Kıraç başrol olarak yer alacak. Türk sinemasının efsane isimlerinden Yılmaz Erdoğan yeni bir dizi hazırlığına başladı. İnci Taneleri dizisinin senarist koltuğunda da Yılmaz Erdoğan oturacak.

Yılmaz Erdoğan’ın senaryosunu yazdığı İnci Taneleri dizisinin yayın tarihi kasım 2023 olarak planlanıyor. Melodram tarzında olacak İnci Taneleri  dizisinde dramın karikatürleştirilmiş biçimi izleyicisi karşısına çıkarılacak.

İnci Taneleri dizisinin yönetmen koltuğunda daha önce Gülperi ve Kiralık Aşk dizilerinin de yönetmenliğini üstlenen Şenol Sönmez oturacak. İnci Taneleri dizisinin kanalı ise Kanal D oldu. İnci Taneleri dizisi 13 bölüm olarak ekranlara gelecek.

İnci Taneleri Oyuncuları

Yılmaz Erdoğan (Azem Yücedağ)

İnci Taneleri Oyuncuları arasında hem başrol hem de senarist ekibinde yer alacak Yılmaz Erdoğan 4 Kasım 1967 Hakkari doğumludur. 2023 yılı itibari ile 56 yaşının içinde olan tecrübeli oyuncu eğitim hayatını yarıda bırakarak Nöbetçi Tiyatrosuna katılmıştır. 1988 yılında başlayan Televizyon deneyimine Demet Akbağ ile başrolünü paylaştığı Bir Demet Tiyatro yapımı ile devam etmiştir. Çok Güzel Hareketler programı ile geniş kitlelerce tanınan Yılmaz Erdoğan daha önce Organize İşler 2, Kelebeğin Rüyası, Çok Güzel Hareketler gibi yapımlarda rol almıştır. Oyuncu Belçim Bilgin ile olan evliliğini noktalayan Yılmaz Erdoğan şunda bekardır. Yılmaz Erdoğan 73 kg ağırlığındadır ve 177 cm boyundadır.

Azem öğretmendir. Eşini öldürme suçlaması ile hapishanede uzun yıllar kalmıştır.

İnci Taneleri Oyuncuları Yılmaz Erdoğan

Hazar Ergüçlü (Dilber)

İnci Taneleri Oyuncuları arasında kadın başrol olarak yer alacak Hazar Ergüçlü 1 Ocak 1992 Kıbrıs doğumludur. 2023 yılı itibari ile 31 yaşının içinde olan güzel oyuncu Kuzey Güney dizisinde canlandırdığı Simay Canay karakteri ile tanınmaktadır. Daha önce Hayat Bugün, Menajerimi Ara, Medcezir gibi yapımlarda başrol olarak rol alan Hazar Ergüçlü 170cm boyundadır.

Dilber 18 yaşında zorla evlendirilmiş ancak hiç bir zaman eşi Zahir’e sevgi hissedememiştir. Bu nedenle de ondan hemen kaçmıştır. Şimdilerde Dilber bir meyhanede dans etmektedir. Konsa çıkmaz genelde sadece dans eder. Dilber için malını mülkünü servetini masada bırakacak onlarca adam vardır. 

Hazar Ergüçlü inci taneleri oyuncu kadrosunda Dilber karakteri ile yer alacak.

Güven Kıraç (Kasım)

Güven Kıraç 5 Nisan 1960 İstanbul doğumludur. 2023 yılı itibari ile 63 yaşının içinde olan tecrübeli oyuncu Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. Tecrübeli isim daha önce Hekimoğlu, Payitaht Abdülhamid, Beni Böyle Sev gibi yapımlarda rol almıştır.

Güven Kıraç İnci Taneleri dizisinde Yılmaz Erdoğan’ın haya verdiği Azem karakterinin arkadaşı Kasım olarak yer alacak. Kasım eczane sahibidir. Azem’in eşini öldürmediğini Kasım bilir ancak Azem ona kimseye gerçekleri anlatma dediği için anlatmaz. Azem’e maddi desteği Kasım verir. 

blank

Yasemin Baştan (Nergiz)

Seksenler dizisi ile çok sevilen Yasemin Baştan İnci Taneleri oyuncu kadrosunda yer alacak. 18 Şubat 1972 İstanbul oyuncu 2024 yılı itibari ile 52 yaşının içindedir. Başarılı oyuncu daha önce Aşkın Tarifi, Güldür Güldür Show gibi yapımlarda rol almıştır.

Nergiz Azem’in yakın arkadaşı Kasım’ın eşidir. Nergiz Azem’i çok sevmektedir. 

blank

Selma Ergeç (Piraye Salacak)

1 Kasım 1978 doğumlu Güzel oyuncu Selma Ergeç İnci Taneleri oyuncuları arasına girdi. Sözleşmeye imza atan Selma Ergeç yakında sete çıkacak. 2001 yılında Best Model Of Turkey yarışmasında birinci olmuştur. Can Öz ile 2015 yılında evlenen Selma Ergeç daha önce Camdaki Kız, Vatanım Sensin gibi yapımlarda rol almıştır.

Piraye Ayça’nın annesidir. Düğme tasarımı ve imalatı yapan bir firmanın sahibidir. Son zamanlarda şirketi biraz küçülse de çok çalışmaktadır. 

blank

Ülkü Hilal Çiftçi (Ayça)

Ayça 8. sınıf öğrencisidir. Dershaneye zaten gitmektedir. Bir de özel ders almak istemez. 

ülkü hilal çiftçi Yılmaz Erdoğan'ın İnci Taneleri oyuncu kadrosunda yer alacak

Özgün Çoban (Tayfun)

İnci Taneleri Oyuncu kadrosunda yer alan Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Oyunculuk Bölümünden mezun olmuştur. 191cm boyundaki oyuncu daha önce Deniz Yıldızı, Arka Sokaklar, Beni Affet, Kapı gibi dizilerde rol almıştır.

Tayfun Ayça’nın dayısı Piraye’nin de kardeşidir. Alkolik bir gençtir. Abisinin kendisini hiç sevmediğini düşünür.

blank

Ümit Beste Kargın

Bir Zamanlar Çukurova dizisi ile beraber tanınan Ümit Beste Kargın 1993 doğumludur. 2024 yılı itibari ile 31 yaşının içinde olan oyuncu 165cm boyunda ve 53kg’dır. Eskişehir Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. Daha önce Yargı, Ex Aşkım, Aşkların En Güzeli gibi yapımlarda rol almıştır.

Tayfun’un eşi. 

blank

Emrah Aytemur (Sırat Sıcak)

Sırat Cihan’ın patronudur. İllegal işler yapan acımasız bir adamdır. Pis işlerini Berzan’a yaptırır.

Emrah Aytemur inci taneleri dizisinde Sırat karakteri ile yer alacak

Orkuncan İzan (Zerre)

1992 Ankara doğumlu yakışıklı oyuncu 2024 yılı itibari ile 32 yaşının içindedir. Bilkent Üniversitesi Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. Müjdat Gezen Sanat Merkezinde de oyunculuk dersleri almıştır. Daha önce Güzel Günler, Yargı, Hekimoğlu gibi yapımlarda rol almıştır.

Zerre Dilber’in kuzenidir. Zerre işe yaramaz bir adamdır. Sürekli küfür eder. 

blank

Mustafa Yıldıran (Zahir)

Daha önce Söz, Azize, Ramo, İçerde gibi yapımca rol alan Mustafa Yıldıran da İnci Taneleri dizisinde rol alacak. 1984 İstanbul doğumlu oyuncu 2024 yılı itibari ile 40 yaşının içindedir. 178cm boyunda ve 72kg’dır.

Zahir Dilber’in eşidir. Zahir tehlikeli bir adamdır. Dilber ile daha 18’inde evlenmiştir. Dilber’den sürekli para alır ve susar. Dilber’e takıntılı şekilde aşıktır her akşam Dilber’i izlemeye gelir. 

blank

Muhammet Kulu (Niyazi)

İnci Taneleri Oyuncuları arasında yer alan Muhammet Kulu 9 Eylül 1991 Bitlis doğumludur. 2024 yılı itibari ile 33 yaşının içinde olan oyuncu İstanbul Aydın Üniversitesi Oyunculuk Bölümünden mezun olmuştur. Dha önce Yeşilçam, Azem gibi yapımlarda rol almıştır.

Niyazi Sibel’in şoförüdür. 

blank

Kubilay Aka (Cihan)

Daha önce Çukur, Vatanım Sensin, Aşk 101, Zaferin Rengi, 9 Oğuz gibi yapımlarda başrol olarak yer alan Kubilay Aka İnci Taneleri dizisi oyuncuları arasına dahil oldu. 12 Nisan 1995 doğumlu yakışıklı oyuncu 2023 yılı itibari ile 28 yaşının içindedir. 183cm boyundaki Kubilay Aka Çukur dizisinde canlandırdığı Celasun karakteri ile ününe ün katmıştır.İnci Taneleri Kubilay Aka

Onur Akbay (Necmi)

1990 Diyarbakır doğumlu 2024 yılı itibari ile 34 yaşının içindedir. Çukurova Üniversitesi Mezunu olan yakışıklı oyuncu Sıfır Bir dizisinde canlandırdığı Cihat Sarsılmaz karakteri ile tanınmıştır. Daha önce Sokağın Çocukları, Sıfır Bir gibi yapımlarda rol almıştır.

Necmi Cihan’ın yardımcısıdır. Oto yıkama ve park işi yapmaktadırlar.

blank

Rıza Kocaoğlu (Nusret)

Çukur dizisinin Aliço’su olarak tanınan Rıza Kocaoğlu İnci Taneleri oyuncu kadrosunda yer alacak. 19 Mart 1979 de İzmir de dünyaya gelen Rıza Kocaoğlu 45 yaşındadır. Dokuz Eylül Üniversitesi Oyunculuk eğitimi alan Rıza Kocaoğlu son dönemde  Asaf, Tuzak, Menajerimi Ara ve İçerde gibi dizilerde rol almıştır.

rıza kocaoğlu inci taneleri oyuncusunda kendisine yer buldu.

Kayra Sır (Hatice)

2003 İstanbul doğumlu güzel oyuncu Kayra Sır 2024 yılı itibari ile 21 yaşının içindedir. Lisans eğitimine İstanbul Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünde devam eden Kayra Sır daha önce Çukur, Baba gibi yapımlarda rol almıştır.

Nusret’in kız kardeşi olan Hatice Piraye’nin evinin de hizmetlisidir. 21 yaşında olan Hatice güler yüzlü bir kızdır. 

blank

Begüm ATAK ((Yıldız)

Begüm ATAK Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. Daha önce Adı Mutluluk, Ah Neriman, Bizim Evin Halleri gibi yapımlarda rol almıştır.

Yıldız Dilber’im yakın arkadaşıdır. Dilber ile birlikte dansözlük yapar. 

blank

Furkan Rıza Demirel (İzzet)

Otel de çalışan gençtir. Arkeoloji eğitimi alabilmek için otelde çalışmaktadır. 

Furkan Rıza Demirel inci taneleri dizisi oyuncusu olarak dizi de yer alacak içerik geliştiricidir.

Furkan Murat Uğur (Suat)

Suat Nusret’in kız kardeşi Hatice’ye aşık adam gibi adam bir gençtir. Nusret Cihan’ın yanında otopark ve yıkama işinde çalışır. 

Furkan Murat Uğur inci taneleri dizisinde hatice'nin sevgilisi Suat karakteri ile yer alacak

Deniz Erdoğan

Sosyal hizmetler merkezi müdürüdür. 

deniz erdoğan inci taneleri oyuncusu olarak dizide yer alacak.

Elif Erol

Kons yapan bir kızdır. Dilber ile yakın arkadaştır. 

elif erol inci taneleri dizisinde dansöz bir kız olarak yer alacak

Alaz Demir

İnci Taneleri dizisinin çocuk oyuncusu Alaz Demir İzmit/ Kocaeli doğumludur. Daha önce Bir Küçük Gün Işığı dizisinde rol almıştır.

blank

Mücahit Koçak

Mücahit Koçak inci taneleri dizisinde oyuncu olarak yer alacak

Cast çalışmalarına devam edilen İnci Taneleri Oyuncuları netleştikçe sitemizde güncel olarak yer vereceğiz. Takipte Kalın!

Azem’in ölen eşinin ismi Hande.

İnci Taneleri Oyuncuları (Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri) (2 Yorum)

  1. gerçekten mükemmel bir iş olmuş, eğitimin , kitap okumanın ne kadar önemli olduğu çok net anlatılmakta bu dizide, fakat bazı insanların konuyu saptırarak başka yönlere çekmesi çok kötü .kalpleri fesat olan bu insancıkları kınıyorum
    yılmaz erdoğan mükemmelsin

  2. HER DİZİYİ SEYRETMEM. FAKAT KUMANDA DA ZAMPİNG YAPARKEN. DİZİDE KALAKALDIM. CÜMLE İÇİNDEKİ CİNASLAR KİNAYELER, VURGULU MESAJLI İFADELER BENİ DİİZYE BAĞLIYOR. DİZİ OLSUN DİYE DİZİ DEĞİL. TEŞEKKÜRLER.