Aldatmak Sezon Finali Ne Zaman? 2024 2.Sezon

 

Aldatmak dizisi için resmi olarak final kararı verildi. Aldatmak dizisi kesin olarak 71. bölümüyle 30 Mayıs 2024 Perşembe akşamı final yaparak ekranlara veda edecek.

Aldatmak dizisi için bir çok izleyici 3. sezon beklentisi içine girmişken Aldatmak dizisi için ani bir final kararı geldi. Aldatmak dizisinin sonunu mayıs ayında aldığı düşük reytingler getirdi.

Aldatmak Sezon Finali Ne Zaman? 2024 2.Sezon ATV ekranlarının popüler yapımlarından Aldatmak dizisi 2.sezonuna veda etmeye hazırlanıyor. İşte Sezon Finali Tarihi

ATV ekranlarında her perşembe 20.00’da izleyicisi ile buluşan Aldatmak dizisi oyuncu kadrosunda Ercan Kesal, Vahide Perçin, Mustafa Uğurlu, Cem Bender, Yusuf Çim, Caner Şahin, Feyza Sevil Güngör, Asena Girişken, Cem Sürgit, Meltem Baytok, Özlem Tokoslan, Nursel Köse, İlayda Çevik, Ecem Çalık Bereketoğlu gibi isimler yer alıyordu. Ancak dizinin oyuncu kadrosunda sürekli geliştirmeler yaşanıyor.

Aldatmak Sezon Finali Ne Zaman?

2.Sezonuna bomba gibi giren Aldatmak dizisinde sular hiç durulmuyor. 2.sezonda çocukluk arkadaşı olarak bilinen Vahide ve Ali Sezai’nin evliliği çok konuşulmuştu. Tarık’ın da ne yaptığı bilinemese de huyunun pek değişmediği gözlenmişti. Sadece Tarık değil Oylum’un yaptığı hareketler de izleyiciyi bir hayli şaşırtmıştı. Olayların ardı arkasının kesilmediği dizi perşembe gümleri yayımlanan İnci Taneleri, Hudutsuz Sevda gibi dizilerin hemen arkasında reyting sırasını koruyor. Dizinin 30 Mayıs 2024 71.bölümüyle Beraber final kararı aldığı duyuruldu.

ATV yönetimi izlenme sıralamalarından gayet memnun ama dizinin senaryosu ne kadar uzatılabilir diye düşünüyor. Şimdilik dizinin akıbeti net değil. Devam edilmeli mi edilmemeli mi? sorusu akıllara geliyor. Ancak izlenme sayıları bu şekilde devam ederse dizinin yeni sezonu için onay çıkar. Onay çıkması halinde Aldatmak dizisi haziran ayında sezon finali yapacaktır.blank

Dile Kolay 60 bölümü arkasında bırakan Aldatmak dizisinde bu sezon ayrılıklar da yaşandı. Dizide ilk sezondan itibaren rol alan Behram ve Zeliş gibi önemli karakterler ayrıldı. Oyuncu kadrosunu tutmak isteyen Aldatmak dizisi bakalım yeni sezon öncesi neler yapacak? Oyuncu kadrosunda değişikliğe gidilecek mi?

Aldatmak Dizisi Tam Liste Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayınız

Aldatmak Sezon Finali Ne Zaman? 2024 2.Sezon (1 Yorum)