Sude Zülal Güler Kimdir? Şeref Sözü

İlk olarak Keşif filmi ile izleyicisi karşısında çıkan Sude Zülal Güler büyük bir başarıya imza attı. 2001 doğumlu genç yıldız daha 19 yaşında Şeref Sözü dizisi kadın başrol oyuncusu oldu. Sude Zülal Güler Şeref Sözü dizisinde Tolgahan SAyışman ile başrolü paylaşacak.

Şeref Sözü dizisi yapımcısı Tims & B Yapım dizi de Tolgahan Sayışman ile partner olacak oyuncunun isimsiz bir oyuncu olmasını istiyordu. Daha önce çok fazla tanınmamış bir kızın dizi de daha çok dikkat çekeceği ön görülüyordu; bunun için açılan seçmelere bir çok isim katıldı ve sonunda kazanan 19 yaşında ki genç oyuncu  Sude Zülal Güler  oldu. Peki Sude Zülal Güler kimdir?

Sude Zülal Güler Kimdir?

25 Ağustos 2001 doğumlu olan Sude Zülal Güler Makedonya’nın Üsküp bölgesinde dünyaya gelmiştir ve şuanda 19 yaşındadır. Muhteşem Yüzyıl Kösem Sultan dizisi Ayşe Sultan karakterine hayat vererek tanınan Sude Zülal Güler ilk başrol deneyimini Keşif filmi ile yaşamıştır. Sude Zülal Güler resimleri

icon-talent menajerliğin oyuncusu olan Sude Zülal Güler daha önce Teknosa ve Anadolu Sigorta gibi bir çok firmanın reklamında oynamış daha sonra da Çınar ve Mayıs Kraliçesi gibi dizilerde yer almıştır. Sude Zülal Güler’in son dizi projesi ise Kanal D’de ekranlara gelen İsimsizler dizisi olmuş ve dizi de Biruske karakterine hayat vermiştir. Özden Cengiz Anadolu Lisesi mezunu olan Sude Zülal Güler Üniversite sınavına hazırlana bir öğrencidir ve tiyatro eğitimi almak için konservatuvar sınavlarına hazırlanmaktadır.

Sude Zülal Güler’in Şeref Sözü dizisinde hayat vereceği karakter şuanda belli olmadı.Sude Zülal Güler şeref sözü dizisi

Sude Zülal Güler’in Boyu Kilosu

165 cm boyunda olan Sude Zülal Güler 52 kg ağırlığındadır.

Sude Zülal Güler’in Sevgilisi

Şeref Sözü dizisi kadın başrol oyuncusu Sude Zülal Güler’in bilinen bir sevgilisi yoktur.

Sude Zülal Güler Kaç Yaşında?

Sude Zülal Güler 25 Ağustos 2001 doğumludur ve 19 yaşındadır. Sude Zülal Güler 2020