Yemekteyiz

Seda Sayan Yemekteyiz’den Neden Ayrıldı? İşte Cevabı
Seda Sayan’ın Yemekteyiz’den ayrıldığı açıklandı. Bilindiği üzere ünlü sunucu ve şarkıcı Seda Sayan 19 ağustos 2019 da Onur Büyüktopçu’nun yerine Yemekteyiz programını sunmaya başlamıştı. Seda Sayan’la Yemekteyiz olarak ekranlara gelen..
Seda Sayanla Yemekteyiz Yarışmacıları (Tüm Yarışmacılar 2019 2020)
Seda Sayanla Yemekteyiz ilk bölümü ile 19 ağustos pazartesi günü ilk bölümü ile izleyicisi karşısına çıktı. Daha önce Onur Büyüktopçu’nun iki sezon sunduğu ve büyük bir başarı yakaladığı Yemekteyiz’i bu..
Yemekteyiz Best Of )En İyiler)Tüm Yarışmacılar Hafta Hafta Kazananlar
Yemekteyiz programı yeni bir formatla yayınlarına devam edecek. Daha önce Yemekteyiz programında yarışmış ve ilginç kişilikleri ile haftaya damgasını vurmuş yarışmacıların katılacağı yeni programın ismi Yemekteyiz Best Of  olacak. Yarışmacılar..
Yemekteyiz 14-18 Ocak Kim Kazandı Haftanın Yarışmacıları Aldıkları Puanlar
Yemekteyiz Programı yeni haftaya yeni bölüm olacak mı söylentileriyle başladı. Geçen iki hafta reklam anlaşmaları dolaysıyla gecikmeli olarak çarşamba günü yeni bölümü yayınlanan Programda 13 Ocak Pazar günü yapılan finalde..
Yemekteyiz 9-13 Ocak Kim Kazandı Haftanın Yarışmacıları
Yemekteyiz Praogramı yeni yıla yeni yarışmacılarla merhaba diyecek. Bu haftaki bölümler 7 Ocak 2019 da başlayıp, 11 Ocak Cuma günü sona erecek. Haftanın finalinde en yüksek puanı alan yarışmacı eğer..
Yemekteyiz 7 Ocak 2019 Neden Yok Yemekteyiz Yayından Kaldırıldı mı
Yemekteyiz programı yeni yılın ilk haftasında diğer dizi ve programlar gibi yayınlanmamıştı. Yemekteyiz programı yeni haftaya girildiğinde yine yayınlanmadı. Bu durum Yemekteyiz programının bittiği dedikodularına sebep oldu. Yemekteyiz gerçekten bitti..
Yemekteyiz 24-28 Aralık Kim Kazandı Haftanın Yarışmacıları
Yemekteyiz Programında yeni bir haftaya daha girdik. Bu hafta yine birbirinden iddialı yarışmacılar hünerlerini sergileyecek. Bu haftanın yarışmacılarını tanımadan önce geçen haftanın önemli konularından bahsetmek istiyorum.  Oldukça gergin geçen haftanın..
Yemekteyiz 17-21 Aralık Kim Kazandı Haftanın Yarışmacıları
Yemekteyiz Programında yeni haftaya girerken geçen hafta neler yaşandığı ile ilgili kısa bilgiler paylaşmak istedik. 10-14 Aralık Yemekteyiz programında birinciliği Nazmiye Akkömür kazanmıştı. Nazmiye Hanım yarışmaya İstanbul dan katılmış aslen..
Yemekteyiz 10-14 Aralık Kim Kazandı Haftanın Yarışmacıları
Yemekteyiz Programında yeni bir haftaya daha merhaba diyoruz. Yeni haftaya geçmeden geçen hafta yaşananlardan biraz bahsetmek istiyoruz. Zira geçen hafta Tayfun Bey sayesinde oldukça ağlamalı bir hafta yaşanmıştı. Onur Bey’in..
Yemekteyiz 3-7 Aralık Kim Kazandı Haftanın Yarışmacıları
Yemekteyiz yarışma programı yeni bir haftaya daha merhaba diyecek. Geçen hafta yapılan programda birinciliği Yalçın Bey kazanmıştı. Yalçın Bey yarışmacılardan 22 puan ve Onur Beyden de 8 puan alarak toplamda..