Yetkisiz Bir Hayat Oyuncuları (Tam Liste Oyuncu Kadrosu)

TV 8 ekranlarının yeni yapımı Yetkisiz Bir Hayat Oyuncuları netleşti. 2024 yılında izleyicisi ile buluşacak dizide Bülent İnal başrol olarak yer alacak.

Yetkisiz Bir Hayat dizisi  Netflix ekranlarında yayınlanan suç içerikli ‘Unauthorized Living’ adlı diziden uyarlanacak. Aslen İspanyol yapımı olan diziyi Gökhan Horzum yazarken yönetmeni ise Volkan Kocatürk olacak. Dizi Alzheimer hastası uyuşturucu baronunun Alzheimer hastalığına yakalandıktan sonra yeni veliaht seçmesini konu alıyor.

Yetkisiz Bir Hayat Oyuncuları

Bülent İnal (Barbaros)

TV 8 ekranlarında yayınlanacak Yeni Bir Hayat Oyuncuları arasında erkek başrol olarak yer alacak Bülent İnal 19 Mayıs 1973 Şanlıurfa doğumludur. 2024 yılı itibari ile 51 yaşının içinde olan oyuncu Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. 1998 yılından bu yana aktif olarak dizi ve filmlerde rol alan İnal 2011 yılında Melis Tüysüz ile evlenmiştir. Son olarak Payitaht Abdülhamid dizisinde canlandırdığı II.Abdülhamid karakteri ile tanınan Bülent İnal daha önce Son Destan, Urfalıyam Ezelden, Tatar Ramazan, Bir Çocuk Sevdim, Bitmeyen Şarkı gibi yapımlarda rol almıştır. Başarılı oyuncu Yetkisiz Bir Hayat dizisinin Barbaros’u olacak.Yetkisiz Bir Hayat Oyuncuları Barbaros

Değerli Takipçilerimiz, TV 8 ekranlarının yeni yapımı Yetkisiz Bir Hayat dizisi oyuncuları netleştikçe sitemizde güncel olarak yer vereceğiz.