Baht Oyunu Tuğçe Kimdir? Aslı Sümen Kim? Biyografisi

Baht Oyunu dizisi oyuncu kadrosu şekillenmeye devam ediyor. Baht Oyunu dizisinde Tuğçe karakteri ile karşımıza Aslı Sümen çıkacak. Daha önce podyumlarda gördüğümüz Aslı Sümen ilk kez Arc Filmin Baht Oyunu dizisi ile oyunculuk deneyimi yaşayacak.

Aslı Sümen Kimdir?

Miss Turkey 2017 kraliçesi olan Aslı Sümen 1994 yılında Mersin’de hayata gözlerini açmıştır. Bebekliğinden beri güzelliği ile dikkatleri üzerine çeken Aslı Sümen 2017’de aslında 2. seçilmiş ama Itır Esen’in tacı alınınca birinci olmuştur. 2017’den beri dansçılık ve modellik yapan Aslı Sümen aldığı oyunculuk eğitimleri sonrası Günfer Günaydın ile yolları kesişmiş ve Aslı Sümen’i  Günfer Günaydın’ı oyunculuğa yönlendirmiştir.

Asli Sumen resimleri 2021

Baht Oyunu Tuğçe Kimdir?

Baht Oyunu dizisinde 20’li yaşların başında olan Tuğçe hem güzelliği hem de zekası ile dikkat çekmektedir. Erkekleri iyi tanıyan Tuğçe oldukça mert ve gözü kara da bir kızdır. Tuğçe her kadar erkeleri iyi tanıdığını düşünse de Tuğçe’ye oynanan oyunlar Tuğçe’nin erkekler ile ilgili bildiklerin sorgulamasına neden olacak.

Yapımcılığını ARC Yapım’ın üstlendiği yönetmen koltuğunda Serdar Gözelekli’nin yer alacağı kadrosunda Aytaç Şaşmaz, Cemre Baysel, Altan Erkekli, Tuğba Çom Makar Funda İlhan ve Anıl Çelik’in yer alacağı Baht Oyunu dizisinin diğer oyuncularını ve konusunu merak ediyorsanız tıklayınız. Baht Oyunu Oyuncuları