Baht Oyunu Oyuncuları ve Tam Liste Oyuncu Kadrosu

Baht Oyunu oyuncuları belli oldu. Baht Oyunu dizinin oyuncu kadrosunda Cemre Baysel, Aytaç Şaşmaz, Altan Erkekli ve Funda İlhan da yer alacak. Yapımcılığını Arc Yapım’ın üstleneceği Baht Oyunu dizisinin yönetmeni Serdar Gözelekli kanalı ise Kanal D olacak.

Baht Oyunu dizisinde ilk aşkıyla mutluluğu yakalayamazsa sonsuza kadar mutsuz olacağına inanan Ada’nın hikayesi anlatılacak.  Romantik komedi türünde olacak Baht Oyunu dizisinin çekimlerine mayıs ayında başlanacak ve dizi haziran ayında yayında olacak.

Baht oyunu oyuncuları arasında yer alan Cemre Baysel, Aytaç Şaşmaz, Altan Erkekli

Baht Oyunu Oyuncu Kadrosu

Cemre Baysel (Ada)

Sol Yanım dizisinde Biricik karakteri ile yer alan Cemre Baysel 2021 yazında Baht Oyunu dizisi ile yeniden izleyicisi karşısına çıkacak. Daha önce de Ramo dizisinde Fatoş karakteri ile yer alan ve çok beğenilen Cemre Baysel 1999 da İzmir doğumludur ve 22 yaşının içindedir. Ege Üniversitesi Resim Öğretmenliği eğitimine devam eden Cemre Baysel ilk çıkışını Elimi Bırakma dizisinde hayat verdiği Melis karakteri ile yaşamıştır. Yeşil Deniz,  İsimsizler ve Payitaht Abdulhamid Cemre Baysel’in yer aldığı önemli dizilerdendir. Cemre Baysel 166 cm ve 53 kilodur ve bilinen bir sevgilisi yoktur.

Ada 25 yaşında oldukça hayalperest ama bir o kadar da çalışkan ve güzel bir kızdır. 

cemre baysel baht oyunu dizisi

Aytaç Şaşmaz (Bora Doğrusöz)

Şuanda Hekimoğlu dizisinde doktor Emre karakteri ile yer alan Aytaç Şaşmaz Baht Oyunu dizisi ile anlaştı. Söz dizisinde hayat verdiği Çaylak Feyzullah karakteri ile çok sevilen Aytaç Şaşmaz 5 ağustos 1994 İstanbul doğumludur. 180 cm boyunda ve 77 kg ağırlığında olan Aytaç Şaşmaz İsmail Ege Şaşmaz’ın abisidir. Kötü Çocuk Aşk Tesadüfleri Sever 2 yer aldığı diğer önemli projelerdir.

Bora 20’li yaşların sonunda oldukça yakışıklı bir patrondur. Bir çok çalışanı Bora’ya aşıktır ama Ada ile olan ilişkisi farklı olacaktır. 

Aytac Sasmaz 2022

Altan Erkekli

18 Kasım 1955 de İstanbul dünyaya gelen Altan Erkekli 66 yaşındadır. Bir Demet Tiyatro ile tanınan Altan Erkekli bir dönemde Ankara Üniversitesi’nde öğretim görevlisi olarak görev yaptı. Ebru Erkekli ile 3 çocuk babasıdır. Altan Erkekli son dönemde Dengi Dengine Ya İstiklal Ya Ölüm, Afilli Aşk, Payitaht Abdulhamid ve Vurgun dizilerinde yer almıştır.altan erkekli 50 Kelimelik Mektuplar Oyuncusu

Tuğba Çom Makar (Nergis)

Tiyatro, dizi ve sinema sanatçısı Tuğba Çom Makar 1990 İstanbul doğumludur. Aslen Rizeli olan Tuğba, Müjdat Gezen Sanat Merkezi Konservatuvarı mezunudur. Birçok tiyatro oyununda rol almıştır. Bugüne kadar Serender, Güzel Kız, Türkan, Koyu Kırmızı, Benim İçin Üzülme, Komedi Türkiye gibi dizi ve programlarda yer almıştır. Onu üne kavuşturan dizi Yıldız Yüksel karakteri ile oynadığı Jet Sosyete olmuştur.

Tugba Com Makar

Funda İlhan

Baht Oyunu Oyuncularından biri olan Funda İlhan 28 Haziran 1971 İzmir doğumludur ve 49 yaşındadır. Dokuz Eylül Üniversitesi Tiyatro Oyunculuk Bölümü mezunudur. Çok sayıda dizi ve filmde rol almıştır. Onu ünlü yapan dizi ise Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde oynadığı Margaret Teodora olmuştur. Funda İlhan son olarak Halka ve İnsanlık Suçu dizilerinde yer almıştır.

funda ilhan baht oyunu dizisi

Ozan Dağgez (Evren)

Afili Aşk’ın Samet’i  Ozan Dağgez şimdi de Baht Oyunu Oyuncuları arasında Evren karakterine hayat verecek. 16 Ekim 1982 doğumlu olan Ozan Dağgez  37 yaşındadır. Maltepe Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunu olan Ozan Dağgez son olarak Halka dizisi kadrosunda yer aldı Daha önce günlük dizi olan Alın Yazım’da yer aldı ve Yiğit karakterine hayat verdi. Daha önce de Muhteşem Yüzyıl dizisinde Süleyman Çelebi karakterine hayat vermiştir.

Ozan Daggez

Aslı Sümen (Tuğçe)

Aslı Sümen, Itır Esen’in tacının elinde alınması ile Türkiye güzelliğine getirildi. 1994 Mersin doğumlu olan güzel manken Aslı Sümen Orta Doğu Teknik Üniversitesi İşletme mezunudur. Aynı zamanda dansçı olan Aslı Sürmen Baht Oyunu dizisi ile oyunculuğa d ilk adımını atacak. Aslı Sümen Baht Oyunu dizisinde Tuğçe karakterine hayat verecek. Asli Sumen oyuncu

Anıl Çelik

1 Ocak 1988 Ankara doğumlu olan Anıl Çelik 33 yaşının içindedir. Baht Oyunu Oyuncuları arasında yer alacak Anıl Çelik son dönemde Çilek Kokusu, Hayat Sevince Güzel  ve Erkenci Kuş dizilerinde yer almıştı. Özellikle Erkenci Kuş dizisinde hayat verdiği Cey Cey karakteri ile çok sevilmiştir. Beykent Üniversitesi Oyunculuk bölümü mezunu olan Anıl Çelik çocukluk döneminde Arka Sokaklar ve Beşinci boyut  gibi dizilerde yer almıştır.anil celik

İrem Yüksel

Baht Oyunu Oyuncuları arasında yer alan İrem Yüksel ilk dizi oyunculuğu deneyimini Baht Oyunu dizisi ile yaşayacaktır. Daha önce  Diyelim Ki Birlikteyiz isimli tiyatro oyununda yer almıştı.Irem Yuksel

İdris Nebi Taşkan

Son olarak Ölüm Zamalı ve Zalim İstanbul dizilerinde yer alan yakışıklı oyuncu İdris Nebi Taşkan 18 Ağustos 1997 İstanbul doğumludur. Aslen Adanalı olan genç oyuncu aynı zamanda profesyonel basketçidir.  Muhteşem Yüzyıl dizisi ile ilk kez kamera karşısına çıkan İdris Nebi Taşkan 1,90 boyunda 81 kg ağırlığındadır. Poyraz Karayel, Arkadaşlar İyidir. Fazilet Hanım ve Kızları, Özgür Dünya ve Zalim İstanbul gibi dizi ve filmlerde rol almıştır.Idris Nebi Taskan

Baht Oyunu Tanıtım Fragmanı