Baht Oyunu Oyuncuları ve Tam Liste Oyuncu Kadrosu

Baht Oyunu oyuncuları belli oldu. Baht Oyunu dizinin oyuncu kadrosunda Cemre Baysel, Aytaç Şaşmaz, Altan Erkekli ve Funda İlhan da yer alacak. Yapımcılığını Arc Yapım’ın üstleneceği Baht Oyunu dizisinin yönetmeni Serdar Gözelekli kanalı ise Kanal D olacak.

Baht Oyunu dizisi 15 Haziran Salı 20.00’da ilk bölümü ile Kanal D ekranlarında yayın hayatına başlayacak.

Baht Oyunu dizisinde ilk aşkıyla mutluluğu yakalayamazsa sonsuza kadar mutsuz olacağına inanan Ada’nın hikayesi anlatılacak.  Romantik komedi türünde olacak Baht Oyunu dizisinin çekimlerine mayıs ayında başlanacak ve dizi haziran ayında yayında olacak.

Baht oyunu oyuncuları arasında yer alan Cemre Baysel, Aytaç Şaşmaz, Altan Erkekli

Baht Oyunu Oyuncu Kadrosu

Cemre Baysel (Ada) – Akcan

Sol Yanım dizisinde Biricik karakteri ile yer alan Cemre Baysel 2021 yazında Baht Oyunu dizisi ile yeniden izleyicisi karşısına çıkacak. Daha önce de Ramo dizisinde Fatoş karakteri ile yer alan ve çok beğenilen Cemre Baysel 1999 da İzmir doğumludur ve 22 yaşının içindedir. Ege Üniversitesi Resim Öğretmenliği eğitimine devam eden Cemre Baysel ilk çıkışını Elimi Bırakma dizisinde hayat verdiği Melis karakteri ile yaşamıştır. Yeşil Deniz,  İsimsizler ve Payitaht Abdulhamid Cemre Baysel’in yer aldığı önemli dizilerdendir. Cemre Baysel 166 cm ve 53 kilodur ve bilinen bir sevgilisi yoktur.

Lakabı Akcan olan Ada öksüz ve yetim bir kız. Teyzeleri ve eniştesi ile büyüyen Ada doğar doğmaz babasını 12 yaşında da annesini kaybetmiştir; Teyzeleri annesinin eksikliğini Ada’ya hissettirmemiş; bu nedenle de Ada sosyal ve girişken bir kız olarak büyümüştür. Her şeyi gözlemlemeyi çok seven Ada oldukça konuşkan ve eğlenceli bir kızdır. Ada internet sitesinde hikayeler yazar. 

cemre baysel baht oyunu dizisi

Aytaç Şaşmaz (Bora Doğrusöz)

Şuanda Hekimoğlu dizisinde doktor Emre karakteri ile yer alan Aytaç Şaşmaz Baht Oyunu dizisi ile anlaştı. Söz dizisinde hayat verdiği Çaylak Feyzullah karakteri ile çok sevilen Aytaç Şaşmaz 5 ağustos 1994 İstanbul doğumludur. 180 cm boyunda ve 77 kg ağırlığında olan Aytaç Şaşmaz İsmail Ege Şaşmaz’ın abisidir. Kötü Çocuk Aşk Tesadüfleri Sever 2 yer aldığı diğer önemli projelerdir.

Zengin bir ailenin oğlu olan Bora özgürlüğüne düşkün bir gençtir. Her ne kadar babası onu kalıplara sokmaya çalışsa da Bora direnmiş ve doğru bildiği yoldan şaşmamıştır. B izde boyle.net isimli popüler bir internet sitesi kuran Bora sitesinde haftalık yazılar yayınlıyor. Bora yazılarında aşka inanmadığını gerçek aşk denen şeyin sadece masallarda olacağını yazmaktadır. 

Aytac Sasmaz 2022

Altan Erkekli (Zafer)

18 Kasım 1955 de İstanbul dünyaya gelen Altan Erkekli 66 yaşındadır. Bir Demet Tiyatro ile tanınan Altan Erkekli bir dönemde Ankara Üniversitesi’nde öğretim görevlisi olarak görev yaptı. Ebru Erkekli ile 3 çocuk babasıdır. Altan Erkekli son dönemde Dengi Dengine Ya İstiklal Ya Ölüm, Afilli Aşk, Payitaht Abdulhamid ve Vurgun dizilerinde yer almıştır.

Zafer Bora’nın babasıdır. Zafer başarılı bir iş adamıdır. Oğlu Bora ile hiç anlaşamaz.

altan erkekli 50 Kelimelik Mektuplar Oyuncusu

Hande Subaşı (Nergis)

21 Şubat 1984 doğumlu olan Hande Subaşı 2005 Miss Turkey birincisidir. Aslen Ankara’lı olan Hande Subaşı İstanbul Üniversitesi Fransızca Mütercim Tercümanlık mezunudur. Son olarak Bahtiyar Ölmez dizisinde Aylin karakteri ile yer alan Hande Subaşı Diriliş Ertuğrul dizisinde de Ay Kız karakteri ile yer almıştır.

Nergis Ada’nın teyzesidir. Ailesinde ki kadınların mutsuz evliliklerinin sebebini aşık oldukları adam ile evlenmek olduğunu fark eden Nergis aynı hataya düşmemek için kendisine aşık olan Aslan ile evlenmiş. Nergis Aslan’ı sevmeye çalışmış. hande subasi 2021

Tuğba Çom Makar 

Tiyatro, dizi ve sinema sanatçısı Tuğba Çom Makar 1990 İstanbul doğumludur. Aslen Rizeli olan Tuğba, Müjdat Gezen Sanat Merkezi Konservatuvarı mezunudur. Birçok tiyatro oyununda rol almıştır. Bugüne kadar Serender, Güzel Kız, Türkan, Koyu Kırmızı, Benim İçin Üzülme, Komedi Türkiye gibi dizi ve programlarda yer almıştır. Onu üne kavuşturan dizi Yıldız Yüksel karakteri ile oynadığı Jet Sosyete olmuştur.

Tugba Com Makar

Funda İlhan

Baht Oyunu Oyuncularından biri olan Funda İlhan 28 Haziran 1971 İzmir doğumludur ve 49 yaşındadır. Dokuz Eylül Üniversitesi Tiyatro Oyunculuk Bölümü mezunudur. Çok sayıda dizi ve filmde rol almıştır. Onu ünlü yapan dizi ise Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde oynadığı Margaret Teodora olmuştur. Funda İlhan son olarak Halka ve İnsanlık Suçu dizilerinde yer almıştır.

funda ilhan baht oyunu dizisi

Ozan Dağgez (Evren)

Afili Aşk’ın Samet’i  Ozan Dağgez şimdi de Baht Oyunu Oyuncuları arasında Evren karakterine hayat verecek. 16 Ekim 1982 doğumlu olan Ozan Dağgez  37 yaşındadır. Maltepe Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunu olan Ozan Dağgez son olarak Halka dizisi kadrosunda yer aldı Daha önce günlük dizi olan Alın Yazım’da yer aldı ve Yiğit karakterine hayat verdi. Daha önce de Muhteşem Yüzyıl dizisinde Süleyman Çelebi karakterine hayat vermiştir.

Evran Tarotçu’dur. Tüm sırlar onda saklıdır. 

Ozan Daggez

Aslı Sümen (Tuğçe)

Aslı Sümen, Itır Esen’in tacının elinde alınması ile Türkiye güzelliğine getirildi. 1994 Mersin doğumlu olan güzel manken Aslı Sümen Orta Doğu Teknik Üniversitesi İşletme mezunudur. Aynı zamanda dansçı olan Aslı Sürmen Baht Oyunu dizisi ile oyunculuğa d ilk adımını atacak. Aslı Sümen Baht Oyunu dizisinde Tuğçe karakterine hayat verecek.

Tuğçe Bora’nın internet sitesinde ortağı. Bora çocukluktan beri Tuğçe’ye aşık. Onunla evlenmek için internet sitesi işine girmiş. Tuğçe entrikayı çok seven burnu havada bir kızdır. 

Asli Sumen oyuncu

Anıl Çelik

1 Ocak 1988 Ankara doğumlu olan Anıl Çelik 33 yaşının içindedir. Baht Oyunu Oyuncuları arasında yer alacak Anıl Çelik son dönemde Çilek Kokusu, Hayat Sevince Güzel  ve Erkenci Kuş dizilerinde yer almıştı. Özellikle Erkenci Kuş dizisinde hayat verdiği Cey Cey karakteri ile çok sevilmiştir. Beykent Üniversitesi Oyunculuk bölümü mezunu olan Anıl Çelik çocukluk döneminde Arka Sokaklar ve Beşinci boyut  gibi dizilerde yer almıştır.anil celik

İrem Yüksel

Baht Oyunu Oyuncuları arasında yer alan İrem Yüksel ilk dizi oyunculuğu deneyimini Baht Oyunu dizisi ile yaşayacaktır. Daha önce  Diyelim Ki Birlikteyiz isimli tiyatro oyununda yer almıştı.Irem Yuksel

İdris Nebi Taşkan (Rüzgar)

Son olarak Ölüm Zamalı ve Zalim İstanbul dizilerinde yer alan yakışıklı oyuncu İdris Nebi Taşkan 18 Ağustos 1997 İstanbul doğumludur. Aslen Adanalı olan genç oyuncu aynı zamanda profesyonel basketçidir.  Muhteşem Yüzyıl dizisi ile ilk kez kamera karşısına çıkan İdris Nebi Taşkan 1,90 boyunda 81 kg ağırlığındadır. Poyraz Karayel, Arkadaşlar İyidir. Fazilet Hanım ve Kızları, Özgür Dünya ve Zalim İstanbul gibi dizi ve filmlerde rol almıştır.

Arnavut bir ailenin çocuğu olan olan Rüzgar oldukça yakışıklı ve popüler bir gençtir. Grafikler konusunda çok yetenekli olan Rüzgar her işten çabuk sıkıldığı için bir türlü başarıyı yakalayamamış. Üniversitede de bir çok bölüm değiştiren Rüzgar Türkiye’den sınır dışı edilmek üzereyken Ada ile tanışmış ve Türk vatandaşı olabilmek için Ada ile evlenmiştir. Bora’nın internet sitesinde çalışıyor. 

Idris Nebi Taskan

Emrah Ben (Aslan Enişte)

Emrah Ben 1986 Balıkesir doğumludur ve 35 yaşının içindedir. Son dönemde Tozkoparan dizisinde ki performansı ile dikkat çeken usta oyuncu Emrah Ben Baht Oyunu dizisinde Aslan Enişte karakteri ile yer alacaktır.

Aslan Enişte pikniğin gülüdür. Kızların yanına erkekleri yaklaştırmaz, hem baldızını hem de Ada’yı korur kollar. baht oyunu aslan eniste

Baht Oyunu Tanıtım Fragmanı

Yorum yaz