Taş Kağıt Makas Oyuncuları (Tam Liste Oyuncu Kadrosu)

 

Kanal D ekranlarının 28 Şubat Çarşamba akşamı ekranlara gelecek Taş Kağıt Makas Oyuncuları netleşti. Taş Kağıt Makas Oyuncu kadrosunda Ekin Koç, Serra Arıtürk, Ozan Güven, Burak Yörük, Hande Ataizi, Aytaç Uşun ve Bülent Seyran dizide başrol olarak yer alacak.

Remember: War Of The Son dizisinden uyarlanan Taş Kağıt Makas dizisi hipertimestik sendromu olan Umut isimli bir avukatın katil olmak ile suçlanan Alzheimer hastası  babasını kurtarmak için gösterdiği çabayı konu alacak. Dizinin senarist koltuğunda Uğur Güneş yer alırken yönetmenliğini Yusuf Pirhasan üstleniyor.

Taş Kağıt Makas Oyuncuları

Ekin Koç (Umut)

Taş Kağıt Makas Oyuncuları arasında erkek başrol olarak yer alacak Ekin Koç 21 Haziran 1992 Antalya doğumludur. 2024 yılı itibari ile 32 yaşının içinde olan oyuncu İstanbul Bilgi Üniversitesi İşletme Bölümünden mezun olduktan sonra Akademi 35.5’da oyunculuk dersleri almıştır. Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde canlandırdığı 1.Ahmed karakteri ile ünlenen Ekin Koç İrina Lankova ile sevgilidir. Başarılı oyuncu daha önce Üç Kuruş, Uyanış: Büyük Selçuklu, Bozkır, Kurak Günler gibi yapımlarda rol almıştır.

Umut, hipertimezi sendromuna sahiptir. Gördüğü, duyduğu hiçbir şeyi unutmaz. Avukat olan Umut babası Rıza Tanrıkulu’nun davasını üstlenecek. Bu yolda avukat adayı Alev’de Umut’un partneri olacak.Taş Kağıt Makas Oyuncuları Umut

Serra Arıtürk (Alev)

Taş Kağıt Makas Oyuncuları arasında kadın başrol olarak yer alacak Serra Arıtürk 22 Haziran 1998 İstanbul doğumludur. 2024 yılı itibari ile 26 yaşının içinde olan oyuncu 168cm boyunda ve 53kg’dır. Acıbadem Mehmet Ali Aydınlar Üniversitesinden mezun olan güzel oyuncu lisans eğitiminin ardından oyunculuk eğitimleri almış ve 2019 yılından bu yana aktif olarak oyunculuğa başlamıştır. Son olarak Aşkın Tarifi dizisinde Naz Soyluer karakterine hayat veren Serra Arıtürk daha önce Kulüp, Asaf, Güneşi Söndürmem Gerek, Genç Sahne gibi yapımlarda rol almıştır.

Alev, Umut’un hem sevdiği hemde yol arkadaşı olacaktır. Hukuk öğrencisi olan Alev Avukat Umut’a babasını kurtarması konusunda yardımcı olacaktır.Taş Kağıt Makas Oyuncuları Alev

Hande Ataizi (Savcı Süreyya)

Taş Kağıt Makas Oyuncuları arasına son olarak Camdaki Kız dizisinde rol alan Hande Ataizi’de katıldı. 2 Eylül 1973 Bursa doğumlu güzel oyuncu 2024 yılı itibari ile 51 yaşının içindedir. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünden mezun olan oyuncu Camdaki Kız dizisinde canlandırdığı Cana Yalçın karakteri ile tanınmıştır. Daha önce Bihter, Sen İste Yeter, Benzemez Kimse Sana gibi dizilerde rol almıştır.

Süreyya güçlü avukatlar ile genelde iş birliği yapan güzel ve çekici bir cumhuriyet savcısıdır.

Hande Ataizi (taş kağıt maka Savcı dizisinde Süreyya karakteri ile savcı olarak yer alacak

Aytaç Uşun (Azad)

Çukur dizisinde canlandırdığı Meke karakteri ile tanınan ve sevilen Aytaç Uşun 12 Ocak 1990 İstanbul doğumludur. 2024 yılı itibari ile 34 yaşının içinde olan oyuncu Maltepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. Şirin Kılavuz ile 2022 yılında dünya evine giren Aytaç Uşun daha önce Duy Beni, Üç Kuruş, Çukur, Kalp Atışı gibi yapımlarda rol almıştır.

Azad, Fecir’in amcaoğludur. Sırdaşı ve en yakın arkadaşıdır.Taş Kağıt Makas Oyuncuları Azad karakterine Aytaç Uşun hayat verecek

Ozan Güven (Harun Yakar)

Uzun zaman aradan sonra tekrardan setlere dönen Ozan Güven 19 Mayıs 1975 Almanya doğumludur. 2024 yılı itibari ile 49 yaşının içinde olan oyuncu Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarından mezun olmuştur. Muhteşem Yüzyl dizisinde canlandırdığı Damat Rüstem Paşa karakteri ile tanınan Ozan Güven daha önce Fi, Babil, Arog gibi yapımlarda rol almıştır.

Harun, İşinde oldukça başarılı bir avukattır. Aldığı hiçbir davayı kaybetmemesi ile ün salmıştır.Taş Kağıt Makas Oyuncuları Avukat Harun

Burak Yörük (Fecir)

Taş Kağıt Makas Oyuncuları arasında Fecir karakterine hayat verecek Burak Yörük 26 Mayıs 1995 İstanbul doğumludur. 2024 yılı itibari ile 29 yaşının içinde olan oyuncu Beykent Üniversitesi Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur.  188cm boyunda ve 74kg ağrılığında olan  yakışıklı oyuncu 4N1K dizisi ile beraber güzel bir çıkış yakalamıştır. Son olarak Seversin dizisinde Tolga Tuna karakterine hayat veren Burak Yörük daha önce Baraj, Aşk Mantık İntikam gibi yapımlarda rol almıştır.

Fecir İstanbul’un güçlü ailelerinden birinin oğludur. Acımasız bir adamdır. 

Taş Kağıt Makas Oyuncuları Fecir

Gökhan Yıkılkan (Avukat Neşet)

Hep Yek film serisinin Gürkan’ı olarak tanınan Gökhan Yıkılkan 11 Nisan 1983 Ankara doğumludur. 2024 yılı itibari ile 41 yaşının içinde olan oyuncu 2017 yılında Belgin Erdoğan ile dünya evine girmiştir. Başarılı oyuncu daha önce Kırmızı Oda, Behzat Ç, Bir Başkadır gibi yapımlarda rol almıştır.Taş KAĞIT makas Oyuncuları Avukat Neşet

Hüseyin Avni Danyal

12 Nisan 1962 Trabzon doğumlu Hüseyin Avni Danyal’da Taş Kağıt Makas dizisinde rol alacak. 2024 yılı itibari ile 62 yaşının içinde olan oyuncu 178cm boyundadır. Dokuz Eylül Üniversitesinden mezun olan oyuncu Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde canlandırdığı Yasin Bulut karakteri ile tanınmış devamında Zengin Kız Fakir Oğlan, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz gibi yapımlarda da rol almıştır.

Güçlü bir iş adamı.

blank

Bülent Seyran

Son olarak Dünyayı Değiştiren Oyuncuları arasında yer alan Bülent Seyran 22 Şubat 1976 da Almanya da dünyaya gelmiştir. İzmir Konak Belediyesinde oyunculuk eğitimi alan Bülent Seyran 175cm ve 84 kg ağrılığındadır. Bülent Seyran son dönemde Mahkum, Kırmızı Oda, Çatı Katı Aşk, Kalbimin Sultanı gibi yapımlarda rol almıştır.

Umut’un babası; Alzheimer hatası bir adam. Hasta olduğu için üzerine atılı suçlardan kurtulamıyor; çünkü hiç bir şey hatırlamıyor. 

blank

Selim Galip

Genç oyuncu Selim Galip Her Yerde Sen dizisinde yer alarak tanınmıştır. Selim Galip Taş Kağıt Makas oyuncuları arasında yer alacak.

blank

Anıl Taşezen

Anıl Taşezen Taş Kağıt Makas dizisi oyuncusu olarak diziye dahil oldu. Yeditepe Üniversitesinde oyunculuk eğitimi alan Anış Taşezen sonrasında Şahika Tekand’dan da özel oyunculuk eğitimleri almıştır.

anış taşsezen taş kağıt makas dizisi oyuncusu olarak dizi de yer alacak

Selim Galip

Eskişehirli genç oyuncu Salim Galip 2019 da Bilkent Üniversitesinde oyunculuk eğitimleri almıştır. 2019 da üniversiteyi bitiren Selim Galip oyunculuğun yanında müzisyenlik de yapmaktadır.

Selim Galip taş kağıt makas dizisi oyuncusu olarak dizi de yer alacak genç oyuncu spor yapmayı çok seviyor

Kemal Yazıcı

Tiyatrocu Kemal Yazıcı Taxim isimli tiyatro oyunundan sonra Taş Kağıt Makas oyuncu kadrosunda da önemli bir rolde yer alacak. blank