Kırmızı Oda

Kırmızı Oda Ömer Kimdir? (Nazlı’nın Babası) Fatih Hürkan Kimdir?
Usta oyuncu Fatih Hürkan Kırmızı Oda dizisine Ömer karakteri ile dahil oldu. Bilindiği üzere Kırmızı Oda  dizisine güzel oyuncu Pınar Deniz Nazlı karakteri ile dahil olmuştu. İşte Pınar Deniz’in hayat..
Kırmızı Oda Nazlı’nın Hikayesi Ne? Nasıl Bitecek?
Kırmızı Oda dizisinde yeni bir hikaye  başlıyor. Tüm Türkiye’yi hayretler içinde bırakacak Nazlı ve Recai çiftinin hikayesi izleyiciye bu kadarı da pes dedirtecek. 6 hafta boyunca Kırmızı Oda dizisine Nazlı..
Kırmızı Oda Servet Kimdir? Fırat Topkorur Wikipedia
Kırmızı Oda dizisine yeni bir konuk daha geliyor. Kırmızı Oda dizisinde Boncuk’un hikayesinin de sonuna gelindi; dizinin yeni hikayesi ise yeni gelen başrol oyuncuları ile devam edecek. Tahminimize göre Kırmızı..
Kırmızı Oda Boncuk Kimdir? Hastalığı ne? Burcu Biricik
Kırmızı Oda dizisine ünlü oyuncu Burcu Biricik Boncuk karkateri ile dahil olacak. En az 5 hafta Kırmızı Oda dizisinde yer alması beklenen Boncuk karakterine hayat verecek Burcu Biricik şimdiden çok..
Kırmızı Oda Sema Kimdir? Doktor Deniz’in Eşi
Kırmızı Oda dizisinde sonunda Burak Sevinç’in hayat verdiği Doktor Deniz karakterinin de hikayesini öğrenmeye başladık. Doktor Deniz eşi Sema ile mutlu bir evliliğe sahiptir. Doktor Deniz ve eşi Sema’nın evliliklerinde..