Kırmızı Oda 1 Ocak Cuma Yayınlanacak mı? 18. Bölüm Bu hafta Var mı?

Kırmızı Oda dizisi severler dizilerinin 1 ocak 2021 cuma akşamı yani yıl başı akşamından sonra yayınlanıp yayınlanmayacağını Kırmızı Oda 1 Ocak Cuma Yayınlanacak mı? diye bize soruyorlar. Kırmızı Oda dizisinin kanalı TV8’den resmi açıklama geldi.

Kırmızı Oda 1 Ocak Cuma Yayınlanacak mı?

Atv, Show Tv ve Kanal D tüm dizilerinde yıl başı nedeniyle bir hafta araya giderken TV8 tüm yapımlarında ara vermeden yayına devam edecek. Bu nedenle de Kırmızı Oda dizisi 18. bölümü ile 1 ocak 2021 cuma akşamı yayında olacak. Kesin olarak söyleyebilirim ki Kırmızı Oda 1 Ocak Cuma Yayınlanacak. kirmizi oda 1 ocak resimleri

Kırmızı Oda 18. Bölüm Bu hafta Var mı?

Kırmızı Oda 18. Bölüm Bu hafta var. Kırmızı Oda dizisi 18. bölüm 1 ocak 2021 de yayında olacak. Tv8’in yayın akışında da izleyicinin kafasında ki sorular giderilmek için bu durum açıkça belirtildi.

TV8 yönetimi yılın ilk haftasında reklam alamasa da dizilerini izleyicilerinin isteği üzerine ara vermeden devam ettirecek. Tv8 Kırmızı Oda, Doğduğun Ev Kaderindir ve Masterchef Türkiye’den 1 ocak 8 ocak hatası zarar etse de yayınlamaya devam edecek; ancak bu dizilerin set ekipleri stok bölüm kullanacak ve en az 3 gün yıl başı tatili yapacaklar.

Kirmizi Oda 1 Ocak Cuma var mi resimleri

Kırmızı Oda 18. Bölüm Fragmanı