1 Ocak Arka Sokaklar Neden Yok? Ramo 1 Ocakta Yayınlanacak mı?

Arka Sokaklar ve Ramo dizileri 1 ocak 2021 cuma akşamı yeni bölümleri ile ekranlarda olamayacaklar. Arka Sokaklar dizisi yapımcısı Erler Film ve Ramo dizisi yapımcısı BKM Film oyuncularına 1 haftalık set arası verdi ve oyuncularda yılbaşı haftasını sevdikleri ile dinlenerek geçirecekler.

1 Ocak Arka Sokaklar Neden Yok?

1 ocak Arka Sokaklar neden yok sorusu sitemize gelen en yoğun sorulardan birisi. Her ne kadar oyuncular 1 haftalık tatile çıksa bile yapımcı Erler Filmin elinde stok bölümler var ancak Kanal D 1 ocak akşamı Arka Sokaklar dizisini yayınlamak istemiyor. Bunun nedeni de yeni yılda kanalların bekledikleri reklam ücretlerini alamamaları.

Bir çok kanal ve reklam verenler arasında reklam anlaşmaları yıllık yapılır bu anlaşmalarda yılın ilk haftası gerçekleşir. Reklam veren az olunca reklamın saniyesinin de ücreti düşük kalır. Bu nedenle de kanallar yılın en az parasını ocak ayının ilk haftasında kazanırlar. Daha sonra kademe kademe kanalların reklam ücretleri artar. Kanal D de Arka Sokaklar yapımcısına ödediği paradan daha az kazanacağı için Arka Sokaklar’ın 572. bölümünü 1 ocak 2021 de değil 8 ocak 2021 de yayınlayacak.arka sokaklar 1 ocak

 Arka Sokaklar 572. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Arka Sokaklar dizisinin 572. bölümü 8 ocak 2021 cuma akşamı kesin olarak yayında olacak. 1 Ocak Arka Sokaklar Neden Yok?

Ramo 1 Ocakta Yayınlanacak mı?

Benzer nedenlerden dolayı Show TV’de Ramo dizisini 1 ocakta yayınlamayacak. Ramo dizisinin de elinde stok var ama Show TV tüm dizilerini ilk hafta yayından çekecek. ramo 1 ocak resimleri

Ramo 27. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Ramo dizisinin 27. bölümü de kesin olarak 8 ocak 2021 cuma akşamı  yayınlanacak. Ne yazık ki Ramo 1 ocak 2020 de yok.