Ramo

Ramo Şerif Kimdir? Ne Zaman Ölecek? Amacı ne? Emre Kınay
Ramo da Emre Kınay’ın hayat vereceği karakterin adı Şerif oldu. Böylelikle Ramo Şerif Kimdir? sorusunun da cevabı belli oldu. Ramo da Yıldırım bey konseyi tekrar bir araya getirmiş ve konseyin..
Ramo Nadya Kimdir? Gözde Kaya Kim? Biyografisi
Ram0 dizisi her geçen gün oyuncu kadrosunu büyütmeye devam ediyor. Transfere doymayan Ramo dizisine 2. sezonda kadrosuna Olgun Şimşek, Devrim Özkan, Mustafa Yıldıran, Hakan Gerçek  ve Pelin Körmükçü gibi isimleri..
Ramo Mazhar Kimdir? Bilinmeyen Sırları Neler? Mehmet Yılmaz Ak Kim?
Ramo dizisine Mehmet Yılmaz Ak Mazhar karakteri le dahil olacak. Show TV’nin sevilen dizisi Ramo’da yeni bir döneme giriliyor. Ramo dizisinin 2. sezonunda Ramo Cihangir ile çok uğraştı. Cihangir’i alt..
Ramo Kaman Meselesi Nedir? Cihangir’i Bitirecek Gerçek Ne?
Ramo dizisinde Cihangir dosyasında sona gelindi. Kürşat ölmeden önce Ramo’ya Cihangir’i bitirecek bir dosya verdi bu dosya Cihangir’in yasa dışı kazandığı paraları nasıl akladığını anlatıyordu; Cihangir bir dernek üzerinden kazandığı..
Görkem Sevindik Ramo’dan Neden Ayrıldı? Boz Neden Yok? Öldü mü?
Görkem Sevindik kendi isteği ile Boz karakteri ile yer aldığı Ramo dizisinden ayrılma kararı aldı. Söz dizisinde hayat verdiği Keşanlı Mücahit karakteri ile büyük beğeni toplayan dizinin final yapmasının ardından..
Ramo Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?
Ramo Yeni Sezon Çekimleri Başladı BKM Film diziye yeni katılan oyuncular ile birlikte İstanbul’da yeni sezonun ilk bölümü çekmek için sete çıktı. 24 temmuz’da başlayan Ramo dizisi setine yeni çıkan..
Ramo Devam Edecek mi? 2. Yeni Sezonu Çekilecek mi? 2020 2021
14 Ocak 2020 de yayın hayatına başlayan BKM Filmin sevilen Adana  dizisi Ramo’da çekimleri Korona Virüs nedeniyle durmuştu. Çekimlerin yeni sezona kaldığını öğrenen Ramo dizisi oyuncuları ve set ekibi çok..
Ramo Yeni Gelen ve Diziden Ayrılan Oyuncular
BKM Film çok sevilen Ramo dizisi için harekete geçti. Ramo dizisinin iyi gelen reyting sonuçları sonrası dizinin güzel gidişatının devam etmesi için Ramo dizisi kadrosunun güçlendirilmesine karar verildi. Başrollerini Murat..
Ramo Afet Kimdir? Efsane Odağ Kim? Kaç Yaşında?
Ramo dizisi oyuncuları arasında kim olduğu en çok merak edilen oyuncu Efsane Odağ oldu. Güzel oyuncu Adana çekimleri yapılan BKM Filmin Ramo dizisinde Afet karakterine hayat verecek. Cilvesi ve güzelliği..
Ramo Ne Zaman Final Yapacak? Kaç Bölüm Yayınlanacak?
Ramo için resmi final kararı duyuruldu. Ramo dizisi resmen bitiyor. Ramo Ne Zaman Final Yapacak? Ramo dizisi 43. bölümü ile 7 mayıs 2021 de final yaparak ekranlara veda edecek. Ramo..