Ramo 12 Mart Neden Yok? Ramo 36. Bölüm Neden Yayınlanmıyor?

Sitemize Ramo 12 Mart Neden Yok? Ramo 36. Bölüm Neden Yayınlanmıyor? soruları geliyor; bu konuda sizlere Ramo dizisine neden 1 hafta ara verildiğini açıklayacağız. BKM filmin kanala 1 hafta ara verilsin teklifinin gerekçelerini belirteceğiz. Çekimleri İstanbul’da devam eden Ramo dizisine 1 hafta ara verilmesi daha önce ki haftalarda da gündemdeydi ancak ara 12 martta yayınlanacak bölüme kısmet oldu.

Ramo 12 Mart Neden Yok?

Elinde stok bölüm olmayan Ramo dizisi yapımcısı BKM Film bölümlerin çekimlerini son anda kanala teslim ediyordu ancak bu hafta üst üste 2 kez grip vakası yaşanması sonrası setin durması ile Ramo dizisiin 12. bölüm çekimleri yetiştirilemedi. Her ne kadar Ramo dizisi set ekibi ve oyuncularında şuana kadar COVİD pozitif bir vakaya rastlanmasa da BKM Film ekipten biri grip belirtileri gösterirse hemen o seti iptal ediyor ve test sonuçları çıkana kadar yeniden sete çıkmıyor.

Ramo 36. Bölüm Neden Yayınlanmıyor?

Para kazanmaktan ve bölüm yetiştirmekten çok oyuncu ve set ekibinin sağlığını düşünen BKM Film bu davranışı ile de sektörde beğeni toplayan yapımlardan. Ramo dizisinin 12 martta yayınlanması beklenen 36. bölümünün çekimleri 8 mart itibari ile tamamlandı; montajı ile birlikte bölüm 12 martta yeniştirilirdi ancak bu durumda 37. bölümde ara verilmek zorunda kalınacaktı. Yani Ramo da ara vermek kaçınılmazdı yapım ekibi arayı bu hafta vermeye karar verdi.

Ramo 36. Bölüm 19 mart cuma akşamı kaldığı yerden izleyicisi karşısında olmaya devam edecek; eğer Roma dizisinde bir Covid19 vakası çıkmaz ise bu durumda set ara vermeden mayıs ayı ortasına kadar çekimlere devam etmeyi planlıyor; ancak ilk Covid vakasında Ramo dizisi 1 hafta daha ara vermek zorunda kalabilir.

 

Tavsiye

Hakime Hanım Oyuncuları