İlk Göktürk Oyuncuları Kadrosu

İlk Göktürk filmi 2022 de sinema salonlarında izleyicisi karşısına çıkacak. Dijitalde yayınlanmayacak ve bir sinema filmi olacak İlk Göktürk  filmi Dağ ve Börü serilerinin senaristi, yönetmeni ve yapımcısı Alper Çağlar tarafından çekilecek.

Alpar Çağlar “Göktürk Üçlemesi” olarak adlandırdığı üç yeni filmi izleyicisi ile buluşturmayı planlıyor. Bu serinin ilk filmi de İlk Göktürk  olacak. Dağ ve Börü’ye benzer bi hikayesi olacağı tahmin edilen İlk Göktürk filminin oyuncu kadrosu belli oluyor. İlk Göktürk  filminin ilk oyuncusu Robert Maaser oldu.

İlk Göktürk Filmi Oyuncuları

Robert Maaser

19 Temmuz 1990 Almanya doğumlu olan Robert Maaser 31 yaşının içindedir. Oyuncu ve aynı zamanda da jimnastikçi olan Robert Maaser Görevimiz Tehlike 5 ve Charlie’nin Melekleri gibi filmlerde yer alarak dünyaya ismini duyurdu. 22 sendir jimnastik sporu ile ilginenen ve oldukça atletik bir vücuda sahip olan Robert Maaser defalarca jimnastikte dünya şampiyonu olması ile dikkat çekti. Robert Maaser’ın atletik yapısını filmlerde kullanmak isteyen yapımcıların önce tekliflerini geri çeviren Robert Maaser daha sonra oyunculuk dersleri alarak oyunculuğa adum atmış ve bu alanda da başarıl olarak ismini dünyaya duyurmuştur.

1.87 cm botunda  ve 89 kg ağırlığında olan Robert Maaser daha önce Türkiye de Her Şeye Rağmen filminde oynamıştı. Robert Maaser ilk gokturk filmi