Gönül Dağı Fadime Kimdir? Dişçi Musa’nın Kızı (Cemre Melis Çınar)

Trt 1’in izlenme rekorları kıran dizisi Gönül Dağına yeni oyuncular dahil olmaya devam ediyor. Gönül Dağı oyuncu kadrosuna son olarak Kırmızı Oda dizisinde yer alan Cemre Melis Çınar dahil oldu. Cemre Melis Çınar dizi de Fadime karakterine hayat verecek. Daha önce günlük dizilerde yer alan Cemre Melis Çınar’ın kısmeti Kırmızı Oda dizisinde gösterdiği üstün oyunculuk performansından sonra açıldı.

Gönül Dağı’na Dişçi Musa’nın kızı Fadime olarak dahil olan Cemre Melis Çınar’ı izleyici merak ediyor. Gönül Dağı Fadime Kimdir?  sorusunu soruyor.

Gönül Dağı Fadime Kimdir?

Gönül Dağı dizisinde Fadime Dişçi Musa’nın zamanında bir sinir ile dizinin dibinden kovduğu sonradan pişman olsa da bir türlü geriye getiremediği ve kendini affettiremediği kızıdır. Annesinin ölümünden sonra Gedelli’yi terk eden Fadime bir daha arkasına bakmamış ve babasını yok saymıştı. Şimdi diziye Fadime’nin gelmesi ile işler daha da karışacak. Özellikle Cemile ve Veysel cephesinde işlerin karışmasına neden olacak Fadime’yi bakalım kim durduracak.

Gönül Dağı Dişçi Musa’nın Kızı Yeni Kızı Geldi

Dişçi Musa bilindiği üzere evini Cemile ile Veysel’e devretmiş kendisi de kötü bir eve geçmişti. Dişçi Musa başta kızı Fadime’nin geri dönmesine çok sevinse de işler hiçte Dişçi Musa’nın istediği gibi gitmeyecek.

Cemre Melis Çınar Kimdir?

13 Mayıs 1991 de Ankara da dünyaya gelen Cemre Melis Çınar Marmara Üniversitesi Televizyonculuk bölümünü bitiren Cemre Melis Çınar ilk olarak Elif dizisinde hayat verdiği Arzu karakteri ile kendini gösterme fırsatı bulmuştur. Daha sonra Yaralı Kuşlar, Bir Umut Yeter dizisinde tutunmayan Cemre Melis Çınar’ın kısmeti ise Kefaret dizisinde canlandırdığı Avukat Berna Dündar karakteri ile açılmıştır. Daha sonra da Kırmızı Oda dizisinde Alya’nın annesi olarak harika bir performans sergileyen Cemre Melis Çınar şimdi de Gönül Dağı gibi cumartesi akşamlarının en çok izlenen dizisinde yer alma fırsatı yakalamıştır.

gonul dagi fadime

Her ne kadar Cemre Melis Çınar liseye kadar kilolu bir kız olsa da daha sonra azmetmiş ve zayıflayarak formunu korumayı başarmıştır.

 

Yorum yaz