Zuhal Topal’la Sofrada

Zuhal Topal’la Sofrada Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? 2019 2020
Zuhal Topalla Yeni Sezon çekimleri Kıbrıs’da 5 ağustos 2019 pazartesi günü başladı. Zuhal Topal yeni sezon çekimleri için çok heyecanlıydı ve çekimin yapılacağı eve sokakta davul zurna eşliğinde seke seke..
Zuhal Topal’la Sofrada 17-21 Aralık Kim Kazandı Haftanın Yarışmacıları
Zuhal Topalla Sofrada yemek yarışmasına bu hafta yine birbirinden iddialı yarışmacılar katılırken geçen hafta yaşananları kısaca bir hatırlayalım istedik. Zuhal Topalla Sofrada geçen hafta Tuğçe-Aynur Yaman çifti birinci olmuştu. Haftanın..
Zuhal Topal’la Sofrada 10-14 Aralık Kim Kazandı Haftanın Yarışmacıları
Zuhal Topal’la Sofrada yarışma programında yeni bir haftaya daha ulaşırken geçen haftanın ilginç olayları ve kazananı hakkında bilgi vermek istedim. Zuhal Topal’la Sofrada geçen hafta Şaduman Hanım’ın dobra dobra konuşmaları ve..
Zuhal Topal’la Sofrada 3-7 Aralık Kim Kazandı Haftanın Yarışmacıları
Zuhal Topal’la Sofrada yeni bir haftaya merhaba diyecek. Geçen hafta birinciliği Figen- Gülseren Karaoğlu çifti kazanmıştı. Figen gelin 22 yıllık tecrübesini konuşturarak haftanın finalinde kaynanalardan 14 puan ve Zuhal Topaldan da..
Zuhal Topal’la Sofrada 26-30 Kasım Kim Kazandı Haftanın Yarışmacıları
Zuhal Topal’la Sofrada yeni bir tartışmanın gölgesinde bu hafta da birbirinden ilginç gelin ve kaynanaları konuk edecek. Bildiğiniz gibi TV 8 de yayınlanan Yemekteyiz Programı ile format benzerliği konusunda tartışmaların..
Zuhal Topal’la Sofrada Kim Birinci Oldu 23 Kasım Finali Kim Kazandı
Zuhal Topal’la Sofrada bu hafta yine ilginç yarışmacıları konuk etti. Bu haftanın en çok konuşulan kaynanası hiç şüphesiz Nuray Hanım oldu. Nuray Hanım kendisini riske ederek ilk günden eleştiri kasırgasıyla..
Zuhal Topal’la Sofrada 19-23 Kasım Kim Kazandı Haftanın Yarışmacıları
Zuhal Topal’la Sofrada yemek yarışmasında yeni bir haftaya daha girmiş olduk. Gelin ve kaynanaların birlikte katıldıkları program olan Zuhal Topal’la Sofrada gelinlerin performanslarına göre puan aldıkları bir yarışma. Ancak gelinlerin performansından..
Zuhal Topal’la Sofrada 12-16 Kasım Kim Kazandı Tüm Yarışmacılar
Zuhal Topa’la Sofrada yarışma programında yeni bir haftaya girerken geçen hafta hakkında kısaca bilgi verelim isterseniz. 5-9 Kasım tarihleri arasında gerçekleşen yarışma programında Hülya ve Halime çifti 10 000 liralık..
Zuhal Topal’la Sofrada 5-6-7-8-9 Kasım Kim Kazandı Tüm Yarışmacılar
Zuhal Topal’la Sofrada yarışmasında yeni bir haftaya daha girdik. Geçen hafta Lütfiye Hanım ve kaynanası Hatice Hanım birinci olmuştu. Leyla Hanım kaynanalardan 17 puan, Zuhal Topal dan da 8 puan..
Zuhal Topal’la Sofrada 29-30-31 Ekim 1-2 Kasım Kim Kazandı Tüm Yarışmacılar
Zuhal Topal’la Sofrada yeni bir haftaya merhaba diyor. Zuhal Topal’la 29 Ekim-2 Kasım yarışmacıları en çok merak edilen konular arasında. Zuhal Topal’la geçen hafta Melek- Hatice çifti toplamda 24 puanla birinci..