Zuhal Topal’la Sofrada Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? 2019 2020

Zuhal Topalla Yeni Sezon çekimleri Kıbrıs’da 5 ağustos 2019 pazartesi günü başladı. Zuhal Topal yeni sezon çekimleri için çok heyecanlıydı ve çekimin yapılacağı eve sokakta davul zurna eşliğinde seke seke oynayarak gitti.

Zuhal Topal’la Sofrada Yeni Sezon öncesi en az 20 bölüm stok çektikten sonra 2 eylül 2019 pazartesi günü başlaması bekleniyor.

Zuhal Topal’la Sofrada Yeni Sezon Çekimleri Başladı

Zuhal Topal’la Sofrada 27 Ağustos 2018 Pazartesi günü yayın hayatına başlamıştı. Başarılı bir sezonun ardından Zuhal Topal’la Sofrada  programı 21 Haziran 2019 Cuma günü ilk sezon finalini yaparak ekranlara kısa süreliğine veda etti. İzleyici ise Zuhal Topal’la Sofrada  programının yeni sezonun ne zaman başlayacağını şimdiden merak etmeye başladı.

Zuhal Topal’la Sofrada’nın yeni sezon tanıtımı yayınlandı. Zuhal Topal’ın yer aldığı yeni sezon tanıtımında programın yeni sezonda çok farklı bir konseptte ekranlarda olacağı duyuruldu. Zuhal Topal’la Sofrada  programında ödül ilk sezona göre çok büyüdü. Ödülün büyümesi Zuhal Topal’la Sofrada’da rekabeti de arttıracak.

Zuhal Topal’la Sofrada yarışması artık sadece İstanbul’da değil Türkiye’nin tüm bölgelerinde çekimler yapacak. Zuhal Topal’la Sofrada programı ilk sezonda Trabzon ve Kayseri’de çekimler yapmıştı; ikinci sezonda da ise bir çok ilde eğer izleyici Zuhal Topal’la Sofrada programını davet ederse çekimler yapılacak.

Zuhal Topal’la Sofrada Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Zuhal Topal’la Sofrada programı geçen sezon ağustos ayının son haftası yayın hayatına başlamış diğer kanalların sezon programı ise Zuhal Topal’la Sofradan bir hafta sonra yayına girmişti. Biz Zuhal Topal’la Sofrada programının diğer kanalların günlük programları gibi eylül ayının ilk haftası yayında olmasını bekliyoruz. Bu durumda Zuhal Topal’la Sofrada programının yeni sezonu 2 eylül 2019 pazartesi günü 16:30 da başlayacaktır. Zuhal Topalla Sofrada 2. sezon

Zuhal Topal’la Sofrada’nın Başı Davalar İle Dertte

Zuhal Topal’la Sofrada progframı Amerikan yapımı Momsters’ın uyarlaması olduğu açıklandı. Bu açıklama ile Acun Ilcalı’nın açtığı telif davası da çok başka bir yere gitti. Acun Ilıcalı Zuhal Topal’la Sofrada’nın kendisinin programı Yemekteyiz’e benzediği gerekçesi ile dava açmıştı; ancak dava Acun Medya’nın istediği gibi değil Zuhal Topal’la Sofrada yapımcısı Dual Medya’nın istediği gibi devam ediyor.

Zuhal Topal’la Sofrada Yeni Sezon Tanıtım Fragmanı

 

Yorum yaz