Menajerimi Ara

Menajerimi Ara Serkan Kimdir? Serhat Teoman
Menajerimi Ara dizisi pazar gününe alındıktan sonra adeta kendini kurtarmayı başardı. Son olarak Burak Tozkoparan’ın Emir karakteri ile yer aldığı diziye şimdi de Serhat Teoman Serkan karakteri ile yer alacaktır...
Menajerimi Ara Yeni Gelen ve Diziden Ayrılan Oyuncular
Menajerimi Ara dizisi Star TV’nin yeni sezonda kar etmeyi başardığı dizilerinden oldu. Salı akşamları izleyicisi karşısına çıkan Menajerimi Ara dizisi oyuncu kadrosu en hareketli dizilerden biri. Menajerimi Ara dizisine her..
Menajerimi Ara Ne Zaman Final Yapacak? Kaç Bölüm Yayınlanacak?
Menajerimi Ara İçin Final Kararı Verildi Menajerimi Ara dizisi için Ay Yapım yetkilileri ile Star Tv  yetkilileri bir araya geldi. Star TV yönetimi 2021 2022 yeni sezonunda Menajerimi Ara ile..
Menajerimi Ara Mayda Kimdir? Aslı Mavitan Kim? Biyografisi
Menajerimi Ara dizisinde güzel oyuncu Aslı Mavitan ünlü oyuncu Barış Falay ile partner olacak. Kadrosunda bit çok yıldızı barındıran her bölümde başka bir yıldızı konuk oyuncu olarak diziye dahil eden..
Menajerimi Ara Beren Kimdir? Yaprak Medine Kimdir? Biyografisi
Menajerimi Ara dizisinde güzelliği ile bir çok ünlü sanatçı içinde dikkat çeken başarılı oyuncu Yaprak Medine geleceğin başrol oyuncu adayları arasında gösterilen bir sosyal medya fenomeni. Ay Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği..