Menajerimi Ara Mayda Kimdir? Aslı Mavitan Kim? Biyografisi

Menajerimi Ara dizisinde güzel oyuncu Aslı Mavitan ünlü oyuncu Barış Falay ile partner olacak. Kadrosunda bit çok yıldızı barındıran her bölümde başka bir yıldızı konuk oyuncu olarak diziye dahil eden Menajerimi Ara dizisinde Mayda Barış Falay’ın hayat vereceği Kıraç Özdal karakterinin eşi olacak. Şimdi Mayda karakterini yakından tanıyalım

Menajerimi Ara Mayda Kimdir?

Mayda Kıraç’ın ikinci eşidir; ancak bunun farkında değildir; Kıraç yıllar önce Antalya’da bir aşk yaşamış bu aşkın sonunda da Dicle dünyaya gelmiştir; ancak Kıraç kariyeri ve hırsları olan bir adamdır; asla Antalya’da kalmayacak ve kariyeri için İstanbul’a gelecektir. Arkasında bir kadın ve bir çocuk bırakan Kıraç hiç bir şey olmamış gibi İstanbul’a geldikten sonra da Mayda’ya aşık olur ve Mayda ile bir yuva kırar.

Kıraç’ın Mayda’dan da Beren adında bir kızı olur. Mayda tek çocuğu Beren’i adeta pamuklara sarmış sarmalamış ve Beren’i bir prenses gibi yetiştirmiştir. Oldukça baskın bir kadın olan Mayda Kıraç’ın yumuşak karnıdır. Her başarılı erkeğin arkasında bir kadın vardır sözünü kendisi için yazılmış bir söz olarak kabul eder Mayda. Zengin bir aileden geldiği için Mayda’da hayatında fakirlik görmemiştir.

Aslı Mavitan Kimdir?

22 Kasım 1980 İstanbul doğumlu olan güzel oyuncu Aslı Mavitan  Hayko’nun  öz kızıdır. Bir dönem oyuncu Serdar Bilgili ile yaşadığı aşk ile gündeme gelen Aslı Mavitan İstanbul’da Yeditepe Üniversitesinde Radyo ve Televizyon eğitimi almıştır. Kariyerine TV8‘de spikerlik yaparak başlayan Aslı Mavitan 5 yıldır Beyaz TV’de İşin Aslı programını  hazırlayıp sunmaktadır. Daha önce bir çok projede yer alsa da oyunculuk deneyimini ilk olarak Menajerimi Ara dizisi ile yaşayacak olan Aslı Mavitan dizi de hayat vereceği Mayda karakteri için de şimdiden heyecanlıdır.

1,73 m boyunda olan Aslı Mavita 58 kg’dır. 8 Aralık 2015 tarihinde Kaan Balkaş ile evlenen Aslı Mavitan’ın evliliği 2 yıl sürmüştür. manejerimi ara mayda