Menajerimi Ara Serkan Kimdir? Serhat Teoman

Menajerimi Ara dizisi pazar gününe alındıktan sonra adeta kendini kurtarmayı başardı. Son olarak Burak Tozkoparan’ın Emir karakteri ile yer aldığı diziye şimdi de Serhat Teoman Serkan karakteri ile yer alacaktır. Daha önce salı akşamları ekranlara gelen dizi düşük reytingleri sonucu pazara alınıca reytingleri artmış ve Star TV 10 bölüm daha Ay yapım ile sözleşme imzalamıştı Böylelikle Menajerimi Ara dizisi ocak 2021’e kadar ekranlarda kalmayı garantilemiş oldu.

Menajerimi Ara Serkan Kimdir?

Menajerimi Ara dizisinde Serkan eski bir oyuncu menajeridir Ego ajansta yıllarca çalışan Serkan daha sonra tüm işleri bırakıp Amerika’ya taşınmış ve uzun yıllar Amerika’da yaşamıştır. Şimdilerde yeniden İstanbul’a dönen Serkan Ego ajansa yeniden işe başlayacak ve usta oyuncu Yılmaz Gruda ve oyuncu Pınar Deniz’in menajerliğini üstlenecek.  Menajerimi Ara dizisinde Serkan Feris, Kıraç ve Çınar’ın en büyük rakibi olacak ve onlardan birer ikişer oyuncu alarak güçlü bir menajer olacak.

 Serhat Teoman Kimdir?

Son olarak Çocuk dizisinde Ali Kemal karakteri ile fark yaratan Serhat Teoman şuanda 37 yaşının içindedir. Yakışıklı oyuncu Serhat Teoman 1983  yılında İzmir de dünyaya gelen Serhat Teoman 9 Eylül Üniversitesi oyunculuk eğitimi almıştır. Kuzey Güney dizi tanınmaya başlayan Serhat Teoman daha sonra 2015’e kadar 2 yıl ekranlarda yer alamamış ve Acil Aşk Aranıyor dizisinde  hayat verdiği Sinan  karakteri kariyerinin dönüm noktası olmuştur.   Son olarak Anne ve Kızım dizilerinde yer alan Serhat Teoman’ın son dizisi Çocuk olmuştur. Dizi oyunculuğunun yanı sıra Buğra Gülsoy, Fatih Sönmez ile Tiyatro Kutu’da görev alan Serhat Teoman Tiyatro Kutu’nun faaliyetleri bitince GET Yapım ile sinema filmleri çekmiştir.

Serhat Teoman Kaç Yaşında

4 Haziran 1983 doğumlu olan Serhat Teoman 37 yaşını içindedir.

Serhat Teoman Sevgilisi?

Serhat Teoman Uyanış Büyük Selçuklu dizisinde izlediğimiz oyuncu Leyla Feray ile sevgilidir.

menajerimi ara serkan resimleri serhat teoman

Menajerimi Ara Serkan Kimdir? Serhat Teoman (1 Yorum)

  1. İyi de Çukur dizisinde oynamadı ki ? Ali Kemal rolünü Uğur Yıldıran canlandırdı. Bilgileri kontrol ederek yayınlarsanız daha iyi dönüt alırsınız.