Menajerimi Ara Ne Zaman Final Yapacak? Kaç Bölüm Yayınlanacak?

Menajerimi Ara İçin Final Kararı Verildi

Menajerimi Ara dizisi için Ay Yapım yetkilileri ile Star Tv  yetkilileri bir araya geldi. Star TV yönetimi 2021 2022 yeni sezonunda Menajerimi Ara ile yoluna devam etmek istemedi. Bize gelen bilgilere göre Menajerimi Ara nisan ayında final yaparak ekranlara veda edecektir.

menajerimi ara final nisan 2021

Menajerimi Ara dizisi için final söylentileri başladı. Menajerimi Ara dizisinin 15. bölümü ile final yapacağı kulislere konuşuluyor. Bu konu Menajerimi Ara dizisi kadın başrol oyuncusu Canan Ergüder’e de soruldu. Canan Ergüder verdiği cevapta “Bildiğim kadarı ile final yok” dediMenajerimi Ara final haberi resimleri

Menajerimi Ara Ne Zaman Final Yapacak?

Menajerimi Ara dizisi tahminimize göre 15 bölüm  ile 24 kasım 2020 de final yaparak ekranlara veda edecektir. 

Ben Menajerimi Ara dizisinin salı akşamı gibi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Ramo ve Hekimoğlu gibi önemli rakipleri varken  3 reytingin üzerine çıkamayacağını düşünüyorum ne yazık ki geçmişte de böyle oldu.

Star Tv Menajerimi Ara dizisine yeni sözleşme teklifinde bulunmak için dizinin en az 5 ve üzeri reytingler alması gerektiğini şart koydu; Menajerimi Ara dizisi ilerleyen bölümlerde izleyicisini arttırıp 5 ve üzeri reytinglere çıkabilir mi şimdiden bilinmez en azından dizinin eylül sonuna kadar sergilediği reyting performansına bakmadan da tahmin yürütülemez.

Menajerimi Ara Kaç Bölüm Yayınlanacak?

Menajerimi Ara dizisinin ne yazık ki Star TV ile uzun bir sözleşmesi yok; ancak dizinin  ağustos sonu itibari ile 6. bölümü çekiliyor; yani bu da Menajerimi Ara dizisinin en az 15 bölüm yayında kalacağı anlamına gelir. Star TV ile Menajerimi Ara dizisi yapımcısı Ay Yapım’ın da ancak bu kadar sözleşmesi vardır.

Menajerimi Ara İyi Başladı

Türkiye’nin açık ara en güzel dizilerinden biri olan Menajerimi Ara dizisi ne yazık ki dünyada gördüğü değeri Türkiye’de göremeyecek. Call My Agent dizisinden uyarlama olan ve Türkiye versiyonu açık ara uyarlandığı Fransız Call My Agent dizisinden daha iyi olan Menajerimi Ara dizisi harika bir açılış yaptı

Menajerimi Ara dizisi izleyiciye ilk bölümde adeta seyir cümbüşü yaşattı: özellikle oyuncuların seçiminde ki mükemmellik; senaryosu ve en önemlisi de Tuba Büyüküstün ve Barış Falay’ın üstün performansları ile adeta izleyiciye sinema filmi tadında geldi; ancak beklenen kötü haber çabuk geldi. Bunca olumlu eleştiriye rağmen Menajerimi Ara dizisi ne yazık ki reytingler de çakıldı.

Menajerimi Ara final resimleri

Menajerimi Ara dizisi her ne kadar AB ve ABC 1 kategorilerinde 4 reyting seviyesinde sonuçlar alsa da Total’de aldığı 3.59 reyting Menajerimi Ara dizisinin kıs süre içinde final yapması anlamına geliyor. Türkiye’de dram veya romantik komedi dizileri seviliyor bu tarz farklı işler gerçekten hatasız olsa da ne yazık ki belirli izleyici toplulukları ile kısıtlı kalıyor ve erken final yapmak zorunda kalıyor.

Bir dizi eleştirmeni olarak Menajerimi Ara gibi kusursuz bir dizinin erken final yapması bizleri de üzüyor; ancak genel Türk izleyicisi farklı işleri sevmiyor diye milyonlarca dizi sever de bu tarz dizilerden mahrum kalıyor.

Ahsen Eroğlu’nun Performansı Beğenilirken Deniz Can Aktaş Eleştiri Aldı

Menajerimi Ara dizisinde Dicle karakterine hayat veren Ahsen Eroğlu gerçekten her yeni işinde üzerine koyarak başarısını arttırmaya devam ediyor; Menajerimi Ara dizisinde Ahsen Eroğlu Dicle karakteri için kesinlikle doğru seçim ancak dizi de Barış karakterine hayat veren Deniz Can Aktaş için aynısı söylenemez. Ne yazık ki Deniz Can Aktaş’ın performansı en çok eleştiri alan performans oldu.

İzleyiciler Menajerimi Ara’yı Farklı Buldu

Menajerimi Ara dizisinin ilk bölümünden sonra sosyal medyada dizi ile ilgili yorum yapan izleyicileri değerlendirdiğimizde Menajerimi Ara dizisini izleyici farklı ve sürükleyici bulmuş; ayrıca oyuncuların gerçek hayatını da daha çok merak etmeye başlamışlar.

Yorum yaz

Menajerimi Ara Ne Zaman Final Yapacak? Kaç Bölüm Yayınlanacak? (2 Yorum)

  1. Dizi bitmesin lütfen, mafya dizilerinden bıktık usandık artık. Silahtan, kılıçtan başka birşey gördük sonunda!