Yaralı Kuşlar

Seda Sayan Yemekteyiz’den Neden Ayrıldı? İşte Cevabı
Seda Sayan’ın Yemekteyiz’den ayrıldığı açıklandı. Bilindiği üzere ünlü sunucu ve şarkıcı Seda Sayan 19 ağustos 2019 da Onur Büyüktopçu’nun yerine Yemekteyiz programını sunmaya başlamıştı. Seda Sayan’la Yemekteyiz olarak ekranlara gelen..
Yaralı Kuşlar Neden Final Yapıyor? İşte Acı Finalin Gerekçesi
Yaralı Kuşlar Ne Zaman Final Yapacak? 1 nisan pazartesi günü Kanal D ekranlarında yayın hayatına başlayan Yaralı Kuşlar dizisi 165. bölümü ile 29 kasım 2019 cuma günü final yaparak ekranlara..
Yaralı Kuşlar 6 7 8 9 10. Bölüm Özeti 8-12 Nisan Fragmanı
Yaralı Kuşlar dizisinin ilk bölümünde duygusal anlar yaşandı. Dizide Meryem ve çok sevdiği Ömer’in başından geçenler anlatılıyor. Dizide ünlü ve yetenekli oyuncuların yanı sıra küçük yaştaki çocuklar da rol alıyor...
Yaralı Kuşlar Ne Zaman Final Yapacak? Devam Edecek mi?
Yaralı Kuşlar Dizisinin Final Tarihi Belli Oldu Yaralı Kuşlar dizisi 165. bölümü ile 29 kasım 2019 cuma günü final yaparak ekranlara veda edecek. Yaralı Kuşlar dizisi final haftası ile 25..
Yaralı Kuşlar 4 ve 5. Bölüm Özeti 4-5 Nisan Fragmanı
Yaralı Kuşlar 5. Bölüm Detaylı Özeti Ömer sıkıldığını söyleyerek Aslı ile saklambaç oynamak ister. Amacı dışarda onu bekleyen Meryem’in yanına gitmektir. Ömer dışarı çıkmak üzereyken Hülya onu durdurur ve kaçması..
Yaralı Kuşlar 1-2 3. Bölüm Özeti 1 2 3 Nisan Fragmanı
Kanal D ekranlarında yepyeni günlük bir dizi yayınlanıyor. İsmi Yaralı Kuşlar olan dizi de Gizem Arıkan, Emre Mete Sönmez, Ali Yasin Özegemen, Ayşen İnci, Özgür Özberk, Elif Erol, Utku Çorbacı..
Yaralı Kuşlar Levent kimdir? Ali Yasin Özegemen Kimdir? Sevgilisi Kim?
Yaralı Kuşlar dizisi erkek başrol oyuncusu Ali Yasin Özegemen’i yakından tanıyalım. Bilindiği üzere mart ayında izleyicisi karşısında yer alacak Kanal D’nin günlük dizisi Yaralı Kuşlar’da üvey babasından kaçan abla ve..