Yaralı Kuşlar Ne Zaman Final Yapacak? Devam Edecek mi?

Yaralı Kuşlar Dizisinin Final Tarihi Belli Oldu

Yaralı Kuşlar dizisi 165. bölümü ile 29 kasım 2019 cuma günü final yaparak ekranlara veda edecek. Yaralı Kuşlar dizisi final haftası ile 25 29 kasım haftasında final gibi esecek. 

Yaralı Kuşlar 2 Aralıkta Yayınlanacak mı? Yaralı Kuşlar 166. Bölüm Neden Yok?

Yaralı Kuşlar dizisi 2 aralık pazartesi günü yayında olmayacak. Yaralı Kuşlar dizisi 29 kasım da final yaparak ekranlara veda etti. Bu nedenle Yaralı Kuşlar 166. bölüm hiç ekranlarda olamayacak.

yaralı kuşlar final

Yaralı Kuşlar 1 Nisan’da İlk Bölümü ile Kanal D Ekranlarında Başlıyor

Stellar Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği Yaralı Kuşlar dizisi ilk bölümü ile 1 nisan pazartesi günü 16:00’da Kanal D ekranlarında izleyicisi buluşmaya başladı. Kanal D son dönemde yayınladığı her dizi de bir reyting şoku yaşamış hatta kanal yöneticileri için bu alışkanlık haline gelmişti. Ne yazık ki yeni günlük dizi Yaralı Kuşlar’da şaşırtmadı ve yaprak dökümüne Yaralı Kuşlar’da dahil oldu.

Yaralı Kuşlar Dizisi Reytingleri

Yaralı Kuşlar 1. Bölüm 1.19 reyting ile 48. sırada Yaralı Kuşlar 2. Bölüm 1,05 reyting ile 46 sırada  yer aldı. Yani Yaralı Kuşlar dizisi totalde reyting kaybetmeye devam ediyor. Stellar Yapım ise yeni dizilerinin ilk bölümlerde düşük reytingler alsa da ilerleyen bölümlerde reytinglerin artacağını iddia etmişti; ancak ilk ilk iki bölümde beklenen olmadı. Tabi ki ilerleyen bölümlerde Yaralı Kuşlar dizisinin reytingleri artacaktır; ancak Kanal D son yayınladığı Alın Yazım isimli dizi de sezon sonunu görememişti; tahminlerimize göre Yaralı Kuşlar dizisi de 2019 sezonun sonunu bu gidişle göremeyecek.

Yaralı Kuşlar Ne Zaman Final Yapacak?

Yaralı Kuşlar dizisi kesin olarak 2019 mayıs ayına kadar Kanal D ekranlarında olacak. Kanal D Yaralı Kuşlar dizisinin ilerleyen haftalarda iyi reytingler alacağından emin zira oyunculara ve senaryoya çok güveniyor. Yaralı Kuşlar dizisi muhtemelen 45. bölümü ile 31 mayıs cuma akşamı final yaparak ekranlara veda edecektir.

Yaralı Kuşlar Dizisi Neden Tutmadı?

Yaralı Kuşlar dizisinde ne yazık ki duyu izleyiciye geçmedi. İzleyici Yemin dizisinde Reyhan ve Emir’den aldığı duyguyu ve elektriği Gizem Arıkan ve Ali Yasin Özegemen’den alamadı. İzleyiciye duygu aktarılamayınca ne yazık ki reytinglerde her hafta düşme eğiliminde oluyor. Bu nedenle ben Yaralı Kuşlar dizisinde senaryo değişmeden; yada oyunculara duygu aktarma eğitimi verilmeden dizinin reytinglerinin 1.5’i geçemeyeceğini tahmin ediyorum.

İzleyici Gizem Arıkan ve Ali Yasin Özegemen’i bir birine daha yakıştıramadı. Daha diyorum çünkü Yaralı Kuşlar dizisinde gerçek hikaye daha başlamadı ve Levent ile Meryem yan yana doğru dürüst aşk ile gelemedi. Zaten eşi ölmüş bir adam olan Levent ile Merem’i izleyici yakıştıramadı ve Meryem’in babası Durmuş’un kötü kalbi de izleyiciye geçmedi. Ne yazık ki bence Hasan Balılıktaş yani Durmuş bu kötü olma işinde yeteri kadar gerçekçi değil. Tabi bir de yaralı kuşların yani dilendirilen hırsızlık yapılan çocukların durumu var.

Bir çok kişi bu kadar akıllı çocukların bu ortamda zorla tutulamayacağını ve çocukların bir gün büyüdüklerinde kaçacağını düşünüyor; ancak çocukların geçmişte yaşadıkları konusunda senaryo da yeteri sahne olmayınca dizi inandırıcılıktan uzaklaşıyor. Yaralı Kuşlar final

Yaralı Kuşlar Devam Edecek mi?

Yaralı Kuşlar dizisi bu gidiş ile sezonun sonunu anca görecek gibi duruyor. Eğer Yaralı Kuşlar dizisi 2 ve üzeri reyting alabilir ve özellikle de Atv’de yayınlanan rakip dizi Beni Bırakma’dan izleyici çalabilir ise yeni sezonda da devam eder; ancak bu tamamen reytingler ile alakalı. Yaralı Kuşlar  dizisi mayıs ayına en az 2 reyting ile girmeli devam etmek istiyorsa; aslında Yaralı Kuşlar dizisinin rakibi Beni Bırakma dizisi de çok düşük reytingler ile başlamış sonradan reytinglerde yükselme yaşamıştı.

 

Yaralı Kuşlar Ne Zaman Final Yapacak? Devam Edecek mi? (53 Yorum)

 1. Bu kadar yorum boşa mı final yaptınız anladık tekrar başlayın işte bir kaliteli aile dizisi bulduk onuda bitirdiniz

 2. yarali kuslari anemnen beraber eizliyuruz
  ben isden dourt bucukda eve yetisyorum reca etsam dort bucukda baslatarmsinus

 3. Yaralı kuşlar eylülde filal olacakmı çok seviyorum nütfen bitmesin gerçekleri bilsin levent

 4. Kendi kendine konuşma çok.Kötülük yapan kişi çok.Kim kime kötülük yapacak bunlar can sıkıyor. Hiç güzel şey yok.Yetişir artık kötülükler bitsin artık.

 5. Çok güzel dizi hatta ben gündüz çalışıyorum akşam izliyorum tekrarını final yapmasın lütfen

 6. Ayşe demir çok güzel bir dizi ama çok tekrar var insanı sıkıyor vaz geçeceği geliyor onun için lütfen onu göz önüne alirmisiniz dedi ki:

  Dizi çok güzel ama tekrarı çok bıkkınlık veriyor sahnelerde çok uzun tutuluyor bunlar dikkate alınırsa izleyeni daha çok olacak

 7. Yarali kuslar bence kusursuz tek sıkıntı çok fazla aptal rolü oynuyo Meryem insanı şişiriyo

 8. Ben mugla datcadan sevgiler ben cok uzuldum yarali kuslari gormek istiyorumaski memnunu neden koydunuzya onu istemiyoruz kanal degisiyoruz biz yarali kuslari istiyoruz lutfen biz cok uzulduk saatimi degisti yoksa kalktimi

 9. yarali kusalar gittikce reting kirmaya baslayacak onun icin final olmasin lutfen LÜTFEN NE OLUR

    • Şu meryem şişirdi beni, yahu ne bu mıy mıy mıy melis dersen insanı insandan soğutur. Yeter ya biraz güzel şeyler olsun senaristler maşallah kötüleri baş rol başroldekileride figüran yapmış hayal gücüne bak sıkıldık izlemicem, hep tekin hep uyuz melis kazanıyo bıktık

 10. ben beni birakma izliyen biriyim tek bolumunu kacirmayan biriyim ama gitikce guzel olmayan bir dizui olacak

 11. Bence dızı en baslarda gercekcı degıldı.sonrakı bolumlerde gercekcı olmaya basladı

 12. asla final vermesin hatta hafta sonu da gösterilsin çünkü meraktan ölücem hafta sonu yaralı kuşlar olmayınca zaman hiç geçmiyo lütfen devam etsin

 13. izlediğim en iyi dizi gelçektende bu yıl sınava gireceğim izlediğim bütün dizileri bıraktim bu yıl tv den soğumuştum bu filmi görünce bırakamadım bütün oyuncular çok doğal.süpersiniz tek sevmediğim şey meryem kendini ćok ezdiriyor o kadar ve neolur bitmesin küllerinden yeniden doğsun.

 14. Yarali kuslar cok guzel bir dizi final vermesin meryem velevent cookk yakisiyor sevdigim en iyi gunduz dizisi final verse cok uzuluruz

 15. Yarali kuslar final vermesin gizem arikan ali yasin oz egemen simdiye kadar yakistirdigim en iyi cift izledigim en iyi dizi