İkimizin Yerine 220. Bölüm Özeti 15 Nisan Gauri’yi Kim Okuttu?

İkimizin Yerine 220. bölüm de gerçekler ortaya çıkmaya başlar ve Gauri kendisine burs veren gerçek kişiyi öğrenir. İşte İkimizin Yerine 15 Nisan özetikimizin Yerine 220. Bölüm resimleri

İkimizin Yerine 220. Bölüm Özeti

Gauri ve Jagat yeni evlerine yerleşir. Jagat Gauri’ye çikolata ve el çantası alır. Gauri, Jagat‘a rezervasyonu yaptırdığı ve ücretini ödediği tıbbi bir konferans olduğunu söyler. Jagat çok kızar ve ona parayı vermeden önce ona sorması gerektiğini söyler. Gauri, Jagat’ın ismini tek başına iptal etmeyi teklif eder. Jagat bunu yapmasını söyler. Gehna Nandu’yu ev ödevini yapmaya zorlar ama yapmaz. Anandi müdahale etmeye çalışır.

Gehna, Nandu’yu şımarttığını ve kimseyi dinlemediğini söyler. Anandi durumu yönetir ve Nandu’yu ev ödevini yaptırır. Ona yardım ederken Gehna üzülerek izler. Gauri‘nin, çeki karşılıksız çıkar ve bankaya gidip sorar. Bade Papanın bu ay “cep harçlığı” göndermediğini tahmin eder. Papa’yı aramak ister ama sonra ABD’de olduğunu düşünerek vazgeçer. Bazı arkadaşlarını arar ama borç alamaz.

Gauri Bade Papa ile konuşur ve Papa ABD’den yeni döndüğünü söyler. Sonra Gauri, hesabına henüz para gelmediğini söyler. Bade Papa öğrenip arayacağını söyler. Papa biriyle konuşup şok olur ancak konuşmalar sessiz. Mabetteki anne, hasta olan oğluna bakar. Kocası ona oğlanı hiçbir yerde yalnız bırakmamasını söyler, mabetteki kadın ona bir kara büyü yapmış olmalı der.

Papa, Gauri’nin evine gelir ve üzgün. Ailesi ona Gauri’nin hamile olduğunu söyler. Papa etkilenmez ve Gauri’ye, Jagat’ın çocukluğundaki aynı çocuk olduğunu gizlediğini ve Anandi ile evli olduğunu bile bile onunla evlendiğini söyler. Sonra, yıllarca seni maddi olarak destekleyen ben değil, Bairon Singh idi der. Gauri ve ailesi şok.

İkimizin Yerine 220. bölüm özetinde Papa, Gauri’nin ihtiyaçlarını ve eğitimini ödeyenin Bairon olduğunu söyler. Hatırlatma;  Gauri reddedildikten sonra Bairon, Bade Papa ile konuşur ve ona Gauri’yi mağdur etmemek için okutmak istediğini söyler. Gauri’nin finansal ihtiyaçlarına bakmak istediğini söyler. Ayrıca Papa’ya Gauri‘ye gerçeği söylememesini söyler ve onun okuması için para ödemeye devam eder.

Papa Gauri‘ye, eğer paraya sıkışmasaydın kimin evlendiğini öğrenemezdim der. 2. hatırlatmada; Papa Bairon’u para transferiyle ilgili olarak arar. Bairon ona olanları anlatır. Bairon, Gauri’nin davranışlarına çok üzüldüğünü, tüm bağları kestiğini, Gauri’yi ailesi olarak düşünemese de para vermeye devam ettiğini ancak eğitimi bittiği ve ayaklarının üzerinde durabildiği için para akışını durdurduğunu söyler. Papa, Gauri‘ye gerçeği bile bile neden yaptığını, başka bir kadının hayatını nasıl mahvedebildiğini sorar.

Eskiden, seninle gurur duyardım, ama şimdi böyle değil der. Papa, onu şımarttığı ve hep yanında durduğu için kendini suçlar. Gauri ile olan ilişkisini koparır. Eğer Jagat Jagdiş olmasaydı, dede olmama çok sevinirdim der. Gauri, Papa’ya, bunca yıl bana yalan söyledin, Bairon’un sadakasıyla yaşadığımı söylemedin der. Güvenini kırdığını ve bu kadar büyük bir şeyi sakladığını söyler.

Annesi, Bairon’un yardım ederek harika bir şey yapmadığını, ama günahlarını telafi etmek için parayı kullandığını belirtir. Ayrıca babası da Bairon kendini affettirmek için para kullandı der. Papa, hâlâ yanlış yaptıklarını göremedikleri için üzüldüğünü söyleyip gider. Gauri odasına koşar ve Papa’nın sözlerini hatırlar. Ailesi kapıyı açması ve onlarla konuşmaları için kapıyı çalar. Gauri kapıyı açar ve Jetsar’a gitmek istediğini belirtir.

İkimizin Yerine 15 Nisan Özeti Devam Ediyor

Gauri Jagat’a bu konuda bilgi vermek istediğini söyler.  Annesi, Bairon’un oyununu anlayamayacağını söyleyerek Jagat’a bilgi vermesini engeller. Jagat bunu öğrenince babasını kahraman gibi görecek ve ailesine dönecek der. Gauri, Jagat’ın bilip bilmemesi önemli değil, ben Jetsar’a gideceğim der. Jetsar’da insanlar o garip bayandan korkuyorlar. Hasta çocuğun, babası koşullarını anlatır ve o bayanı suçlar.

Bazı insanlar o bayanın büyücü cadı olduğunu ve çocukları hedef aldığını söylerler. Aniden o bayanı fark ederler. Bayan da onları fark eder ve kaçar. Köylüler çocukları için uyanık olmaya karar verir. Phuli çocuğuyla birlikte eve gelir. Anandi çok mutlu. Anandi Phuli‘yi Sumitra ve Bairon’a götürür. Anandi, Bairon’a Sarpanç görevleri nedeniyle okula konsantre olamayacağını söyler. Yani, eğer Phuli okula öğretmen olarak katılırsa, faydalı olacak ve kendine ve çocuğuna da bakması için maaş verecekler. Bairon memnuniyetle kabul eder.

Jagat eve gelir ve Gauri’ye seslenir. Annesi Bopal‘e hasta bir akraba ziyaretine gittiğini söyler. Jagat, Gauri’nin daha önce ona haber vermediğine üzülür ve onu aramaya çalışır ama ulaşamaz. Jagat aileye de kızar. Makan Nandu’yu okuldan alır. Nandu yolda oynarken garip bayan ona gelip bir Ladu (tatlı verir). Nandu reddeder. Ama bayan ikramı reddetmemesi gerektiğini söyler. Nandu Ladu’yu alır.

Tam yiyecekken Makan ona yememesi için bağırır. Ona doğru koşar. Garip kadın da kaçar ama ben cadı değilim diye bağırır. Makan Nandu‘yu eve getirir ve Gehna’ya her şeyi anlatır. Gehna ve Sumitra, cadının Nandu’ya zarar vereceğini düşünerek gerilir.  Anandi, böyle bir şeyin olmayacağını ve bunun sadece batıl inanç olduğunu anlatmaya çalışır. Gehna aynı fikirde değil ve Makan’a Laduyu atmasını söyler. Fakat Anandi, inandırmak için Laduyu yer ve hiç bir şey olmaz.kimizin Yerine 15 Nisan resimleri

İkimizin Yerine 15 Nisan özetinde Nandu da Ladu’nun kalanını ister. Anandi verir. Anandi, tekrar onları cadının gerçekte var olmadığına inandırmaya çalışır. Gehna o kadar mutlu değil. Asha mabedden dönerken ona bir bisiklet çarpar ve dua tepsisi düşer. Bisikletçi durur ve suçluluk duygusuyla Asha’ya bakar. Asha öfkeyle ona bağırır. Adam kaza olduğunu söylemeye çalışır ama Asha bağırmaya devam eder.

Adam Asha’nın cazibesine vurulur. Asha gider. Bazı insanlar adama gelip iyi misiniz diye sorarlar. Adam Dadisa‘ların adresini sorar. Sonra onlara Asha’yı sorar. Bir bayan ona kabaca Asha‘dan uzak durmasını söyler. O bir dul ama renkli elbise giyiyor der. Adam etkilenmez. Gehna, mutfakta Anandi ve Nandu’nun bazı anılarında kaybolur. Sumitra ona gerginliğini sorar.

Gehna Anandi’nin bunu Nandu’nun önünde yapmaması gerektiğini söyler. Nandu’dan Ladu yememesini istedim ama Anandi batıl inanç diye ders verdi der. Anandi, Nandu’nun önünde benim hatalı olduğumu ispatlıyor ve bu yüzden Nandu beni dinlemeyecek der. Anandi gelip mutfak işinde ona yardım etmek ister ama Gehna kabaca reddeder. Anandi şaşırır. Birden, Lal Singh bisikletçiyle birlikte gelir ve onu Jaipur‘dan gelen ortopedi doktoru Abhişek olarak tanıtır.

Singh ailesi memnun olur. Abhişek, basit köy hayatını sevdiğini ve Jetsar’da pratik yapmak istediğini söyler. Bairon ve Basant çok etkilenir ve yeni nesilde hala özverili insanların olduğunu görmelerine sevindiklerini söylerler.  Abhişek’in hastane kadrosuna katılmasını söylerler. Abhişek çok heyecanlı ve hemen katılmak ister. Anandi, ilk olarak Varun‘u kontrol etmesini önerir. Lal ve Abhişek kabul eder.

İkimizin Yerine 220. Bölüm Fragmanı

İkimizin Yerine 220. Bölüm Özeti 15 Nisan Gauri’yi Kim Okuttu? (2 Yorum)