İkimizin Yerine 561. Bölüm Özeti 21 Mart Finale Sadece Bir Bölüm Kaldı

İkimizin Yerine dizisinde Kris ile Nandini arasındaki soğukluk devam ederken Kundan son noktayı koymaya hazırlanıyordur. Şivam, Premal’in Rasika ile ilişkisini Sudha’ya ispat etmekte kararlıdır. İkimizin Yerine 21 Mart Özeti başlıyor.

İkimizin Yerine 561. Bölüm Özeti

Premal’in annesi yeni bir iş olduğunu söyleyerek Sudha’nın hazırlanmasını ister. Premal ise Rasika ile konuşur ve buluşmak için randevu verir. Şivam bunu duyar ve harekete geçer. Sudha yas tutan kadınlarla ölen birinin evine gelmiştir. Şivam onu tutar ve dışarı çıkarır. Sudha’ya olan duygularını anlatır. Onu sevdiğini söyler. Premal’in onu Rasika isminde birisiyle kandırdığını söyler. Sudha onu tokatlar. Şivam sana bunu ispat edeceğim diyerek onu buluşma yerine götürür.

Karuna kadın misafirlerini ağırlarken Kundan Nandini’nin içeceğine şarap katar ve beklemeye başlar. Bir süre sonra Triveni sarhoş olarak ortaya çıkar. Kundan bunun nasıl olduğunu düşünürken bir geri dönüş gösterilir. Buna göre Nandini içkisini içmek üzereyken Triveni elinden almış ve ondan servise yardım etmesini istemiştir. Bu yüzden Nandini sarhoş olmamıştır. Kundan hayal kırıklığı yaşıyor.

Premal ve Rasika yatakta otururken Sudha ve Şivam gelir. Premal burda ne işin var diye kızarken Sudha ağlayarak çıkar. Şivam amacım seni üzmek değildi diyerek onu teselli eder. Triveni, Kundan’a herkesin içinde aşağılar. Onu işe yaramaz, kadın parası yiyen olarak niteler. Karuna onu içeri çeker ve Kundan’dan özür dilemesini ister. Nandini Triveni’nin neden böyle davrandığını düşünürken boğazı kurur ve içkisinden içer. Kris’in odasına gider. Triveni neden böyle davranıyor derken içkinin etkisiyle saçmalamaya başlar.

Kris’e sarılır ve dans etmeye çalışır. Onu banyoya götürür ve ıslatır. Kris’in de hoşuna giden bu davranış romantik bir aşka dönüşür. Kundan bir ara onları gözetler ve çılgına döner. 2 gün içinde büyük bir intikam planı yapmayı düşünüyor. Ertesi sabah Kris kalkar ve Nandini’yi uyurken görür. Ona randevu isteği olan bir mektup yazar, ayrıca onun için kahve hazırlayıp başucuna bırakır. Kris ayrılırken Kundan mektubu okur ve kahveye de ilaç koyar. Onların birleşmesine asla izin vermemeyi düşünüyor.

Karuna akşamdan kalma Triveni’ye kocama neden hakaret ettin diye tepki gösterirken Kundan onun suçu yok , birileri eve şarap getirmiş der. Bu sırada Nandini kafasını tutarak yanlarına gelir ve suçlamaların hedefine girer. Triveni onu azarlarken bugün büyükler için anma yapılacağını söyler. Nandini poja için oturduğunda Kundan Akira ve Harki’nin resimlerindeki örtüyü kaldırır. Nandini şoktadır. Nandini bu pojayı yapamayacağını söyler.

Karuna, bu pujanın Abhayram’ın ölü ebeveynleri için olduğunu ve onlara hakaret edemeyeceğini söyler. Triveni de Nandini’nin ailesini kötüleyince Nandini dayanamaz ve Triveni’den ailesi hakkında konuşmamasını ister. Bu sırada Karuna fenalaşarak yere düşer. Kris eve yeni gelmiş ve annesini yerde görmüştür. Kris koşarak annesine gelirken Nandini’yi eliyle itekleyip düşürür. Nandini şok olmuştur. blank

Premal, Sudha’ya gelir ve büyük bir hata yaptığını söyleyerek ondan özür diler. Sudha’yı yemeğe götüreceğini söyler. Sudha yine kanmıştır. Premal Nandini’nin telefonuna Sudha’nın telefonundan  başının büyük belada olduğu için onunla buluşmak istediğini anlatan  mesaj çeker. Nandini mesajı olur ve Sudha’yı arar. Premal bu gün özel olduğunu söyleyerek telefonunu açmamasını ister ve telefonu elinden alır. Nandini buluşma yerine geldiğinde Premal da arabasını durdurur. Sudha yemeğe gitmiyor muyduk der. Premal su alıp gideceklerini söyler.

Sudha arabanın dışına çıkınca Premal’in adamları kafasına sopayla vurup Nandini’nin arabasına atmak isterler. Premal onları izlerken Nandini başka birileri tarafından bir yere kapatılmıştır. Nandini bir yolunu bulup dışarı çıkar. Bu sırada ortaya Şivam çıkar ve adamları etkisiz hale getirir. Şivam adamları döverken Nandini de gelir ve Sudha’dan gözlerini açmasını ister. Sudha kendine gelmeye başlarken Premal de gelir. blank

Premal ne oldu diye endişelenirken Şivam sus diye sözünü ağzına tıkar. Bu komplodan Premal’i sorumlu tutar. Premal Sudha’yı götürürken Şivam ve Sudha göz göze gelirler. Nandini Şivam’a neden onun için bu kadar endişeleniyorsun der. Şivam aşkım için diyerek onu şaşırtır. İkimizin Yerine 21 Mart Özeti sona erdi. 

İkimizin Yerine 561. Bölüm Fragmanı