Gel Dese Aşk Ne Zaman Final Yapacak? Kaç Bölüm Yayınlanacak?

Gel Dese Aşk Dizisi Yayından Kaldırıldı

4. bölümü ile sezon finali yaptığı açıklanan ve ağustos ayında yeni sezonu ile ekranlara geleceği söylenen Gel Dese Aşk  dizisi yayından kaldırıldı. Gel Dese Aşk dizisi temmuz ayında sete çıkacak ve ağustos ayında 5. bölümü ile devam edecekti ancak Atv yeni dizisi Maria ve Mustafa’yı yayına ağustos ayında yayına almaya karar verince böylece Gel Dese Aşk dizisi için boş gün kalmadı ve Gel Dese Aşk dizisi final yaptı.

Gel Dese Aşk dizisinin çekimleri tamamlanan 5. bölümü muhtemelen eylül ayında ekranlara getirilecek ve daha sonra Gel Dese Aşk  dizisi final yapacak. Gel Dese Aşk dizisi için alınan final kararının arkasında Gel Dese Aşk dizisinin aldığı düşük reytingler var.

gel dese aşk final

Gel Dese Aşk Osman Sınav’ın yeni sürprizi oldu bize. Entrikası, karakterleri ve konusu ile daha ilk bölümden dikkat çeken Gel Dese Aşk dizisi pazar akşamlarına damga vuracak bir yapım olmuş. Başrollerini Erkan Petekkaya, Şebnem Bozoklu, Aslıhan Malbora,  İlayda Çevik, Ertan Saban ve Öykü Gürman’ın paylaştığı Gel Dese Aşk  dizisi izleyicinin dikkatini çekmeyi başardı.

Gel Dese Aşk 4. Bölümü ile Sezon Finali Yaptı – Eski Bilgi

Gel Dese Aşk dizisi Korona Virüs nedeniyle sete çıkamayınca Gel Dese Aşk dizisinin 4. sezonu ile sezon finali yaptığı kabul edildi ve Gel Dese Aşk dizisi 5. bölümü ile 2020 2021 yeni sezonuna başlamasına karar verildi.

Gel Dese Aşk Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Gel Dese Aşk dizisi yapımcı Osman Sınav Gel Dese Aşk dizisi için temmuz ayında tekrar sete çıkacaklarını açıkladı. Peki Gel Dese Aşk yeni sezon ne zaman başlayacak? Detaylar için tıklayınız  Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Gel Dese Aşk Reytingleri

Aslında Gel Dese aşk dizisi yapımcısı Osman Sınav Gel Dese Aşk dizisi dikkat çeksin diye daha ilk bölümde olay çıkardı; 8 mart Dünya Kadınlar gününde aldatılan bir kadını göstererek dikkat çeken Gel Dese Aşk dizisi bir de ilk bölümde sansürlenmeden verilen küfürler ile çok konuşuldu. Diziyi izlemeyen bile sosyal medyada edilen küfürleri izledi. Bu olaya dikkatimizden kaçmış şeklinde bakmak durumu çok hafife almak olur açık açık Osman Sınav ben yapacağımı yaptım dikkat çektim cezaya da razıyım demiş.

Gel Dese Aşk dizisi ilk bölümü ile Savaşçı, Güvercin ve Survivor gibi rakiplerinin gerisinde kalarak 4.14 reyting ile 7. sırada kendine yer bulmuş. Başlangıç olarak alınan bu sonuç Gel Dese Aşk dizisi için başarı sayılır; zira Gel Dese Aşk dizisi 2. bölümü ile de reytinglerini oldukça arttırmayı başardı. Osman Sınav’ın 2. bölüm için taktiği tutmuş görünüyor. Gel Dese Aşk dizisi senaryosu çok hızlı akan bir dizi olmuş senaryo bu kadar hızlı aktığı sürece dizinin reytingleri yükselerek devam edecektir; ancak ne zaman Gel Dese Aşk dizisinde senaryo yavaşlar; konular sakız edilir o zaman dizinin reytingleri her hafta çakılır.Gel Dese Aşk Ne Zaman Final Yapacak

Gel Dese Aşk’da Bahar’ın Dudakları Olay Oldu

Gel Dese Aşk dizisinde izleyici bir çok noktada senaryoyu eleştirmiş özellikle Erkan Petekkaya’nın hayat verdiği Murat karakterinin kızı ile yaşıt olan kendisinden 20 yaş küçük bir kız ile aşk yaşaması ki bu en yakın arkadaşı Barlas’ın kızı. Aldatmanın normalleştirilmesi ve bazı kadınlar aldatılmayı hak ediyor mesajının verilmeye çalışılması Gel Dese Aşk dizisinde eleştirilen konulardan. Gel Dese Aşk’ta en çok dikkat çeken konu da genç oyuncu İlayda Çevik’in hayat verdiği Bahar karakterinin abartılı dudakları ve insanlara yakın davranıp onları rahatsız etmesi oldu. Bahar öz babası Barlas’a bile öyle farklı şekilde davrandı ki sanki babasının cinsel olarak dikkatini çekmek ister gibiydi. Tabi ki Bahar’ın içinde babasına karşı büyük bir intikam duygusu var ama bu intikam böyle ahlaksız görüntülere sebep olmamalı.

Gel Dese Aşk Ne Zaman Final Yapacak?

Atv ile Sinegraf yapımın sezon sonuna kadar sözleşmesi vardı ancak pandemi sürecinde Gel Dese Aşk dizisi çekilemedi. Gel Dese Aşk dizisi 2. sezona kalınca dizinin sözleşmesinde yer alan bölümler 2. sezonda çekilecek.

Osman Sınav gibi bir usta normalde pazar akşamına dizi yapmaz; zira Pazar akşamı izleyici hafta içine göre az olur; ancak Osman Sınav sezon sonuna kadar garanti aldığı için pazarı kabul etmiş olabilir.

Ben Gel Dese Aşk dizisinin yeni sezona başladıktan sonra yeni sezon reytinglerine bakılarak dizinin yeni sezonda devam edip etmeyeceğine karar verilecek. Ben Gel Dese Aşk dizisinin 2020’nin sonuna kadar devam edebileceğini düşünüyorum; zaten dizi yeni sezona stok bölüm ,le girecek ve yeni sezonda Yeni Tip Corono Virüs’ten etkilenmesi gibi bir durum söz konusu olmayacak.

Gel Dese Aşk Kaç Bölüm Yayınlanacak?

Gel Dese Aşk dizisi için alınmış kesin bir final kararı yok ancak ben dizinin 2020 2021 yeni sezonunda devam edemeyeceğini zaten senaryonun da bu sezon sonunda biteceğini düşünüyorum. Gel Dese Aşk dizisi bir sezonluk bir iş gibi görünüyor. Bu durumda Gel Dese Aşk dizisinin 13. bölümü ile 31 mayıs 2020 de final yapmasını bekliyorum.Gel Dese Aşk Kaç Bölüm Yayınlanacak 1