Gel Dese Aşk Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Gel Dese Aşk dizisinin 4. bölümü ile sezon finali yaptığı ve eylül ayında yeni sezonu ile ekranlara geleceği açıklanmıştı ancak yaz döneminde yeni bir yapılanmaya giden Atv Gel Dese Aşk dizisi için kararını değiştirdi ve final kararı verdi. Gel Dese Aşk dizisi 5. bölümü yayınlandıktan sonra final yapacak. Gel Dese Aşk dizisinin çekimleri bir daha başlamayacak.

Gel Dese Aşk dizisinin geleceği ile ilgili kesin karar Atv yönetiminden çıktı. Gel Dese Aşk bir daha çekimlere çıkmayacak ancak hazır olan 5. bölüm sezon içinde bir gün yayınlanacak.

Gel Dese Aşk dizisi yapımcısı Sinegraf Gel Dese Aşk dizisinin çekimlerini sokağa çıkma yasağının bitmesi sonrası 25 mayıs pazartesi günü başlatmayı planlıyordu ancak olmadı. Haziran ayı boyunca ekranlarda olmayı planlayan Gel Dese Aşk dizisi bir çok dizi gibi sete çıkamayınca Gel Dese Aşk dizisi 8. bölümü ile sezon finali yapmayı planlarken 5 bölümü ile final yapmak zorunda kaldı.

Gel Dese Aşk İçin Alınan Final Karının Ardında Maria Mustafa Dizisi Var

Gel Dese Aşk dizisinin final yapacağını düşünen ATV yeni sezona bırakmadan Gel Dese Aşk  dizisini bitirdi; Gel Dese Aşk  dizisi yerine pazar akşamları Maria Mustafa Dizisi yayınlanacak.

Gel Dese Aşk Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? – Eski Bilgi

Gel Dese Aşk dizisinin yeni sezonun ne zaman başlayacağı belli oldu. Gel Dese Aşk dizisinin yeni sezona 30 ağustos 2020 pazar akşamı başlaması planlanıyor. Gel Dese Aşk dizisinin temmuz ayında yeni sezon için sete çıkacak ve en az 3 bölüm stok çektikten sonra yeni sezona başlayacak.

Gel Dese Aşk dizisi yapımcısı Osman Sınav verdiği röportajda dizinin yeni sezon çekimleri için temmuz ortasında sete çıkacaklarını ve ağustos sonu yayında olacak şekilde hazırlanacaklarını açıkladı.

Gel Dese Aşk dizisinin yeni sezonda yayınlanacak 10. bölümünden sonra muhtemelen ekim ayında dizinin devam edip etmeyeceğine reytinglere bakılarak karar verilecek.

Gel Dese Aşk Atv’den yeni sezon onayını aldı ama bu Gel Dese Aşk dizisinin yeni sezonda 4 – 5 bölümünü garanti eder. Gel Dese Aşk dizisi 2020 2021 yeni sezonunda 5 ve üzeri reytingler alamazsa 10. bölümünü göremez..

Gel Dese Aşk dizisinin 2020 2021 yeni sezonunda yani 2. sezonu ile devam etmesi kesinleşti Erkan Petekkaya, Şebnem Bozoklu ve İlayda Çevik’in paylaştığı dizi ağustos veya eylül 2020 de yeni sezonu ile ekranlarda olacak.  Gel Dese Aşk dizisinin mart ayında aldığı reytingler ile Atv’yi yeni sezona ikna edildi ve ilk sezondan kalan bölümler ile yeni sezon başlanacak ve Gel Dese Aşk  dizisi 2. sezonu ile ekranlarda olmaya devam edecek.

Gel Dese Aşk dizisi yapımcısı Sinegraf aslında bu korona virüs sürecinde en korkusuz yapım şirketiydi çekimlere devam eden Gel Dese aşk dizisi özellikle oyuncu sendikalarından ve izleyicilerden oyuncuların sağlığının hiçe sayıldığı yönünde eleştiri alması sonrası ekranlara ara vermişti.

Gel Dese Aşk dizisi bir Osman Sınav dizisi. Osman Sınav dizileri genelde ilk bölümlerinde oldukça dikkat ve tepki çekici olurlar. Gel Dese Aşk dizisi de beklendiği kadar dikkar ve tepkş çekmese de Murat’ın karısını kızının arkadaşı ile aldatması dizinin başladığı dönemlerde gündem olmayı başarmıştı.

Açık konuşmak gerekirse Gel Dese Aşk dizisi 2020 2021 yeni sezonuna kalsa bile işi hiçte kolay olmayacak. Gel Dese Aşk dizisi senaryo anlamında biraz daha izleyicinin dikkatini çekmek zorunda; eğer senaryo 10. bölüme kadar vasat bir şekilde ilerlerse ben Gel Dese Aşk dizisinin yeni sezonda erken final yapmasından korkuyorum.

Gel Dese Aşk izleyicisinin bir kısmı dizi de en çok Öykü Gürman’ı merak ediyorlardı; ancak Öykü Gürman’a yazılan vasat karakter bir çok Öykü Gürman hayranını hayal kırıklığına uğrattı. Gel Dese Aşk dizisinin devam edebilmesi için biraz daha Öykü Gürman’ı ön plana çıkarması o esprili ve komik hallerini izleyiciye izletmesi lazım.blank

 

Tavsiye

Hakime Hanım Oyuncuları