Masum 54. Bölüm Özeti 15 Mayıs Raşi Sandığı Ele Geçirmeye Çalışıyor Sandıkta Ne Var

Masum dizisinde Nani’nin eve gelmesi ile Gopi’ye gün doğmuştur. Nani gelinlerini gözlemleyecek ve en iyi geline sandığını hediye edecektir. Raşi sandıkta değerli şeyler olduğunu düşünerek rol yapmaya başlarken Gopi her zaman ki sakinliğiyle hayatına devam ediyor. Raşi Gopi’nin sandığı kazanmaması için onu dolduruşa getiriyor. Kazansa bile Nani gidince evden atılacağını söylüyordur. Masum 15 Mayıs Özeti başlıyor.

Masum 54. Bölüm Özeti

Raşi mutfakta Nani için değişik bir yemek yaparken Gopi tapınakta dua ediyor. Koki ona Raşi Nani’yi etkilemeye çalışırken sen burada ne yapıyorsun diye kızar. Gopi etkilesem ne olacak, sonuçta bu evden gideceğim diyerek Koki’yi şok eder. Koki bunlar senin cümlelerin değil diyerek onu kolundan tutarak mutfakta çalışan Raşi’nin yanına getirir. Hetal ne olduğunu sorarken Koki bu sözleri Gopi’ye nasıl söylersin diye Raşi’ye bağırır. Hetal bunlar doğru mu diye Raşi’ye bakar. Raşi evet ama ben başka türlü söyledim der.

Koki Raşi’ye ateş püskürürken Hetal de geri kalmaz. Raşi kafasını kaldırır ve Gopi’yi çok sevdiklerini ve göze girmek için bu şekilde davrandığını söyler. Koki Gopi’yi uzaklaştırırken Raşi Hetal’e bana güvenmiyorsun diye tepki gösterir. Hetal şok olurken Raşi de odasına gider. Koki Gopi’ye annesinin sevdiği yemeği ve nasıl yapılması gerektiğini anlatır. Gopi sevgiyle yemekleri yaparken Raşi ödül için yemek yapar.

Nani lavaboya gideceğini söyleyerek Mani’den sandığı silmesini ister. Raşi fırsat bu fırsat diyerek Mani’yi gönderir ve sandığa bakmak ister ancak Koki’nin gelmesiyle planı bozulur. Nani yemeklerden tadar ve Raşi’nin yaptığı yemeği de beğenir. Raşi mutlu olurken Koki Gopi’yi götürür ve yemek dersi verir.1 89

Raşi annesiyle telefonda konuşurken Urmi Kinjal’den şikayet eder. Öte yandan Gopi Nani’nin bacaklarına masaj yapıyordur. Nani acıktığını söyler. Raşi telefonu kapatır ve Nani’nin acıktığını duyar. Gopi yiyecek getirmeye giderken onu durdur ve Nani’nin sohbet ettiği için boğazının kuruduğunu bu yüzden meyve suyuna ihtiyacı olduğunu söyler. Nani Raşi’nin duygularına tercüman olduğunu söyler. Gopi meyve suyu almaya gittiğinde Raşi masaj yapar ve Nani uyur.

Raşi saç tokasıyla sandığı açmaya çalışırken Gopi gelir. Raşi bozuntuya vermeden kalkar. Nani uyanır ve meyve suyunu ister. Raşi Gopi’yi dışarı çıkarır ve kocan senden memnun değil ve yakında gideceksin bırak Nani ile ilgilenip gönlünü kazanayım der. Gopi şaşkındır. 2 90

Kinjal dolabını yerleştirirken Urmila onun mücevherlerini görür ve gözleri fal taşı gibi açılır. Kinjal’den onları almak ister. Ancak Kinjal Raşi’nin yüzüğünü nasıl kaybettiğini hatırlatır ve mücevherlerini teslim etmez. Dolabını da kilitler. Urmi Dawal’a karısını çıkarıp gezdirmesi için akıl verir. Ne de olsa yeni evli olduklarını söyler. Urmi Kinjal’in mücevherlerine göz dikmiştir.

Raşi sandığı açmaya çalışırken Nani’nin sesini duyar ve odadan çıkar. Nani banyoya girince Gopi gelir ve Raşi’nin düşürdüğü bardağı yerine koyar. Nani banyodan çıkınca sandığın kilidindeki pimi fark eder ve Gopi’ye burda ne yapıyorsun diye sorar. Gopi bir şey anlamamıştır. Koki annesi için battaniye getirdiğinde Nani ona sandığı açmaya çalıştıklarını ve pimini üzerinde bıraktıklarını söyler. Koki şoktadır. 3 90

Dawal Kinjal’i motoruyla şehre götürürken Kinjal hapisten çıktığını söyler. Dawaleski bir sinema önünde durur ve onu çocukluk yıllarına götürmek istediğini söyler. Kinjal ilgilenmiyor. Urmi ise evin altını üstüne getirmiş, hırsızlık süsü vermiştir. Koki Gopi’nin böyle bir şeyi asla yapmayacağını söylerken Gopi de kendini savunur. Dedektif Koki işe koyulur. Raşi sandığı açmaya çalıştığı tokanın diğer parçasını da çamaşırların arasına katar.

Dawal ve Kinjal eve geri döndüklerinde Urmi ağlıyordur. Eve hırsızın girdiğini söylerken Kinjal odasına koşar ve mücevherlerini kontrol eder. Neyse ki bir şey alınmamıştır. Urmi onları kendi odasındaki kasada saklayacağını söyler. Kinjal mücevherleri ona teslim ederken Urmi kasaya koyar. Kinjal ondan kasanın anahtarını ister. Urmi mort olurken Kinjal gülümsüyor. 4 76

Koki, Raşi’nin de sorgulanması gerektiğini düşünür. Sandığı açmaya çalışan tokanın diğer yarısının nerede olduğunu öğrenmek için onu sorgular. BU sırada hizmetçi çamaşırları katlarken arasındaki tokanın diğer yarısı yere düşer. Koki onu yerden alır ve bu kimin diye sorar. Raşi şoktadır. Masum 15 Mayıs Özeti sona erdi.

Masum 54. Bölüm Fragmanı