Yeni Hayat Fatih Kimdir? Furkan Kalabalık Kim? Kaç Yaşında?

Kanal D ekranlarında ilk bölümü ile 4 eylül 2020 Perşembe akşamı izleyici karşısına çıkan Yeni hayat dizisinde genç oyuncu Furkan Kalabalık Fatih karakteri ile izleyicisi karşısına çıkacak.

furkan kalabalık

Yönetmenliğini Başak Soysal ve Cem Özüduru’nun yaptığı dizinin oyuncu kadrosunda Serkan Çayoğlu ve Melisa Aslı Pamuk’un yanı sıra Tayanç Ayaydın, Nilperi Şahinkaya, İpek Filiz Yazıcı, Nisa Sofiya Aksongur, Devrim Nas, Aziz Caner İnan, Nebil Sayın, Ayşe Tunaboylu, Begüm Akkaya, Furkan Kalabalık, Övül Özbay ve Seher Terzi yer alıyor.

Yeni Hayat dizisinde rol alan isimlerden birisi de Furkan Kalabalık. Furkan Kalabalık dizide Fatih Yılmaz Karakteri ile seyirci karşısına çıkacak. Peki dizide Fatih Yılmaz Kimdir?

Yeni Hayat Fatih Yılmaz Kimdir?

Timur Karatan’ın ikinci eşi Yasemin’in şoförüdür. Yasemin ile eski mahalleden tanışmaktadırlar. Fatih güvenilir, dürüst, iyi bir insandır. Onu işe alan da geçmişten tanışıklığı olan Yasemin’dir. Zengin muhite gelseler bile geçmişlerini unutmazlar. Fatih tıpkı Yasemin gibi eski mahalleden tanıştığı Fatma’ya aşıktır. Yasemin Fatih için Fatma’yı da konağa getirtmiştir; Fatma şuanda konağın hizmetçilerinden biridir.

Fatih Yasemin’e bir hayat borçludur onun sayesinde iş bulmuştur; bu nedenle de Yasemin’in istediği her şeyi yapacak ve onun kaçması için risk alacaktır. yeni hayat fatih

Furkan Kalabalık Kim?

24 Nisan 1993 yılında Gölcük Kocaeli doğumludur. Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümü mezunudur. Volt, Lipton, Eti Crax, Rocco, Avea, Kfc reklam filmlerinde oynamıştır. Dudullu Postası, İstanbullu Gelin dizilerinde rol almıştır. Çarpışma dizisinde Adem karakteri ile gösterdiği başarı ile sevenlerinin beğenisini kazanmıştır. Furkan Kalabalık, 1.78 boyunda, 75 kilodur.

Şimdilerde ise, Kanal D ekranlarında yeni başlayacak olan Yeni Hayat dizisinde şoför Fatih Yılmaz karakteri ile ekranlarda sevenleri ile buluşacaktır.yeni hayat fatih furkan kalabalık

hayata bakış açıları farklı olan iki ailenin bir şekilde yollarının kesişmesi ile yaşananlar, aşk, gerilim, korku, aile ve aşk. Aşk ile Aile sorunsalının işleneceği Yeni Hayat dizisi seyirci ile buluşacak.

Birbirinden farklı iki ailenin ilk erkeklerin tanışması ile başlayan olaylar zinciri; biri eski bordo bereli Adem Şahin, eşi ve kızı için yeni bir iş bulup çalışmak zorundayken, bir diğeri zengin iş adamı Timur Karatan herkeslerden sakladığı karanlık dünyasından eski eşinden olan biricik kızını korumak ve şimdiki eşini gözü gibi koruması için evini ailesini geçindirmek için iş arayan Adem Şahin ile anlaşmasından sonra yaşananlar anlatılacak.

Yorum yaz