İkimizin Yerine 560. Bölüm Özeti 20 Mart Finale Sadece 2 Bölüm Kaldı

İkimizin Yerine dizisinde Kris Nandini’nin aldığı akıl almaz karar sonrası öfkesine yenik düşmüştür. Kundan amacına adım adım ilerlerken Nandini yalnız kalmıştır. Sudha’nın Premal ailesi tarafından sürekli hor görülmesi ve ezilmesi Şivam’ı rahatsız eder. Sudha’nın yanında yer alarak onu ezdirmemeye çalışır. İkimizin Yerine 20 Mart Özeti başlıyor.

İkimizin Yerine 560. Bölüm Özeti

Şivam kuyumcudan aldığı kolyeyi Sudha’nın dolabına gizlice yerleştirir. Premal’in anne ve babası kolye yüzünden tartışırken Sudha kolyesiyle birlikte gelir ve onu bulduğunu söyler. Kolyeyi kaynanasına teslim ederken Şivam onu ne zorluklarla aldım, şimdi yeniden kolyeni hırsıza teslim ediyorsun diye arkasından konuşuyor. Kris ofisindeki çiçekleri görür. Notta seni seviyorum yazıyordur. Kris telefonuna sarılır ve Nandini’yi arar. Nandini Kris’in kendisini affettiğini düşünür ve büyük bir heyecanla telefonu açar. Kris bundan sonra böyle çocukça işler yapmaması konusunda onu uyarır ve telefonu kapatır. Nandini hayal kırıklığı yaşar.

Şivam, Premal ve Rasika’yı bir restoranda görür ve Sudha’nın da görmesini sağlamak için harekete geçer. Nandini’nin yaptığı yemekler başra Triveni olmak üzere herkesin hoşuna gider. Nandini Kris’in gelmesini 4 gözle bekliyordur. Sevdiği yemekleri yaptığı için kalbinin yumuşayacağını düşünerek beklemeye başlar. Ancak vakit çok geç olunca dayanamayarak sofra başında uyur. Kris gelir ve onu uyandırır. Nandini onun için yemek servisi yapmak ister ancak Kris yemeyeceğini söyleyerek odasına gider.

Şivam Sudha’yı restorana getirir. Ancak Premal ve Rasika oradan ayrılmışlardır. Sudha beni buraya neden getirdin diye tepki gösterirken sarhoş bir adam ona takılmaya çalışır. Sudha adamı tokatlayıp gider. Şivam Premal’ın ne mal olduğunu göstereceğini söyler. Kris su almak için mutfağa gittiğinde Kundan’ın bıçakla Karuna’nın yanına gittiğini görür ve anneeee diye bağırarak Kundan’ı tutar. Karuna Kris’e bıçağı ben getirmesini istedim der ve Kundan’dan özür dilemesini ister.

Kundan buna gerek olmadığını söyler. Ben de olsam aynı şeyi yapardım diyerek Kris’in kalbini kazanmak ister. Kris özür dileyerek odasına giderken Nandini Kris’in çok koruyucu bir tavır aldığını ve yakında iyileşeceğini söyler. Nandini Kris’in yanına gider ve ondan bu kadar sinirlenmemesini ister. Kris Kundan burada olduğu müddetçe bunu başaramayacağını söyler ve işini kendi usulleriyle yapacağını belirtir. Nadini üzülür.blank

Kundan tapınaktan gelir ve annesiyle rüyada görüştüğünü ve annesinin Karuna’ya bir sari gönderdiğini söyler. Karuna çok mutlu olur ve Abhayram ile gerçek bir evlilik yapmak istediğini söyler. Abhayram da kabul edince ikili tapınağın yolunu tutarlar. Kris annesini evde göremeyince endişelenir. Nnadini de nerde olduklarını bilemeyince polisi aramak ister. BU sırada Kundan gözükür. Kris anneme ne yaptın diye sorar. Arkasından Karuna belirir ve bundan sonra Abhayram’ın eşi olarak çağrılacağını söyler. Ardından Abhayram’ın ayaklarına dokunur ve nimetlerini alır. blank

Abhayram Nandini’den Kris’e iyi bir eş olmasını ve güzel yemekler yapmasını ister. Nandini gülümserken Kris öfkelidir. Premal gecenin ilerleyen saatlerinde eve gelir ve Sudha’nın uyuduğunu görür. Hayatından çıktıktan sonra Rasika’yı getirmeyi düşünüyor. İkimizin Yerine 20 Mart Özeti sona erdi.

İkimizin Yerine 560. Bölüm Fragmanı