Baraj Halil Kimdir? Şamil Kafkas Kimdir? Kaç Yaşında? 

Yapımcılığını Fatih Aksoy ve Yağmur Ünal’ın üstlendiği Fox tv ekranlarında ilk bölümü ile 17 mart 2020 Salı akşamı yerini alacak olan Baraj dizisi başrollerde Türkan Şoray ve Tarık Akan’ın rol aldığı 1977 yapım Baraj isimli filmden uyarlamadır.

İlk bölümü ile 17 Mart salı akşamı izleyici karşısına çıkacak olan Baraj dizisinde birbirini hiç görmeden mesajlaşan Nehir ile Nazım’ın hikayesi anlatılacak.  Bir dram ve aşk dizisi olarak ekranlarda yerini alacak olan Baraj dizisinde Feyyaz Duman, Biran Damla Yılmaz, Burak Yörük ve Sumru Yavrucuk, Iman Casablanca, Sait Genay, Tuna Orhan gibi değerli isimler rol alacak. Baraj dizisinde olan karakterlerden biri de Halil ve Halil karakterine de hayat verecek olan isim Şamil Kafkas.

Birbirlerini görmeden internet ortamında konuşan Nehir ile Nazım’ın hikayesinde Nehir kendi resmini gönderir ve Nazımdan da resim ister. Nazım geçirdiği kaza sonrası yüzünde kalan yara izinden dolayı kendi resmi yerine yanında çalışmaya başlayan yakışıklı Tarık’ın resmini gönderir ve olayların seyri bu resim gönderme işinden sonra değişir.

Baraj Halil Kimdir? Şamil Kafkas Kim? Kaç Yaşında?

FOX TV ekranlarında yeni başlayacak olan Baraj dizisinde; Iman Casablanca, Biran Damla Yılmaz, Burak Yörük gibi genç ve yetenekli ve Sumru Yavrucuk, Feyyaz Duman, Sait Genay, Tuna Orhan gibi usta isimlerin yer aldığı Şamil Kafkas’ın hayat vereceği Halil olacak. Peki Şamil Kafkas’ın hayat vereceği Halil Kimdir?amil Kafkas resimleri 2020

Baraj Halil Kimdir?

Halil Zahra’nın eşidir ve birlikte Baraj inşaatınde yaşarlar. Halil 40 a merdiven dayamış orta yaşlarında bir erkektir. Zahra ise genç ve güzel bir bayan olarak Baraj da çalışan erkeklerin dikkatini çekmektedir. Eşi de bu durumun farkındadır ancak elinden bir şey gelmez. Zahra istediği gibi eşini idare etmekte ona bir şeyler fark ettirmeden yakışıklı Tarık’a ilgi duymaktadır. Kocası bu durumu ilk başlarda anlamaz ancak anladığında da Tarık’dan intikam almak için elinden geleni yapar.

Şamil Kafkas Kim?

1976 Trabzon doğumlu Şamil Kafkas, şuan 44 yaşındadır. Eğitimini Atatürk Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi-Tiyatro bölümünde tamamlayarak mezun olmuştur. İstanbul Tiyatrosu oyuncusu olan Şamil Kafkas; Sağır oda, Melekler Korusun, Keşanlı Ali Destanı, Hayat Yokuşu, Ulan İstanbul, Kalbimin Sultanı dizilerinde rol almıştır.

Ayrıca; Barda, Destere, Adab-ı Muaşeret, HTR2B, Bizum Hoca, Aşk Sana Benzer, Seni Seven Ölsün sinema filmlerinde de rol almıştır. Şimdilerde ise, Fox tv ekranlarında yerini alacak olan Baraj Dizisinde Halil karakteri ile ekranlardaki yerini alacaktır.Baraj dizisi HalilBaraj dizisi Halil

Baraj Halil Kimdir? Şamil Kafkas Kimdir? Kaç Yaşında?  (1 Yorum)

  1. 13 Yaşında olan bir kızım Doya Doya Moda severek izlediğim tek tv programı
    Ben orda emel ablaya bayılıyorum orda olan ablaları da seviyorum ama emel abla benim için orda sadece tarzını konuşturan tek insan seni seviyorum emel abla ?
    Hiç birşeyi kafana takma bu hayatta hep orda olduğunun surece hep kazan benim orda örnek aldığım tek insansın bende kiloluyum ne olmuş ama şunu unutma her ne söylerse söylesinler senin kalbin güzel canım abla hayatta bazı şeyler kaybedilir ama sen kaybedilmezsin