İkimizin Yerine 559. Bölüm Özeti 19 Mart Nandini’nin Büyük Hatası

İkimizin Yerine dizisinde Karuna hastalandıktan sonra Nandini Karuna’nın iyileşmesi için Kundan’ın bir müddet daha kalmasını istemişti. Kundan bu zamanı çok iyi değerlendirmeyi düşünüyor. Premal’in geceyi dışarda geçirmesi Sudha’yı şüphelendirirken Şivam da olaya el atar. Premal’in gömleğini yıkamak için alır ve bayan parfümünü farkeder. Ardından Premal’in telefonuna bakar ve Rasika isminde biriyle mesajlaştığını anlar. İkimizin Yerine 19 Mart Özeti başlıyor.

İkimizin Yerine 559. Bölüm Özeti

Nandini Karuna’nın sonuçlarını getirir ve her şeyin normal olduğunu söyler. Kris Kundan’dan gitmesini isterken Kundan göz yaşlarına boğulur. Triveni Kris’e neden Kundan’dan gitmesini istediğini sorar. Kris daha sonra açıklayacağını belirtir. Kundan ayrılırken elini Karuna’nın eline değirir. Karuna elini sıkarak herkesi şok eder. Karuna bu sırada bilinçsizdir. Kundan ayrılır.

Premal’in annesi Sudha’dan kolyesini bulmasını ister. Sudha nerede olduğunu bilmediğini söyler. Annesi kolyeyi sattın ya da ailene verdin diye kızarken Şivam onları dinliyordur. Annesi kolyeyi bulamazsan ailenden parasını iste diye tehdit ederken Sudha ne yapacağını bilemez ve ağlamaya başlar. Şivam onun masum olduğunu, annesinin de hırsız olduğunu biliyordur.

Karuna kendine geldiğinde Abhayram’ı sorar. Kris bize haber vermeden çalışmaya gittiğini söyler. Karuna inanmakta zorluk çekerken eve giderler. Karuna onlardan Abhayram’ı bulmalarını ister. Gece vakitlerinde Kundan eve girer. Kris onu yakalarken Nandini de onları takip eder. Kris buraya neden geldin diye kızarken Kundan gelmek zorunda olduğunu söyler. Nandini de ortaya çıkar.

Kundan dizlerinin üzerine çöker ve ailesinden sonra en fazla Karuna’yı sevdiğini ve onsuz yaşayamayacağını söyler. Kris onu dinledikten sonra da gitmesini ister. Ancak Nandini yine kanmıştır. Kundan evden ayrılırken Nandini onu durdurur. Kris bu duruma çok sinirlenir. Nandini anneni düşünmemiz lazım derken Kris bütün sorumluluğun Nandini’ye ait olduğunu söyler. Triveni onları dinliyordur.

Premal’ın babası Sudha’nın kolyesini satmış ve onunla kumar oynamayı düşünüyordur. Şivam onunla çarpışır ve parayı aşırır. Nandini Kris ile konuşmaya çalışır ancak Kris kararından dolayı Nandini’ye çok kızgındır. Abhayram’ı tapınakta günah çıkarırken gören Karuna çok etkilenir. Kris annesinden temiz havada dolaşmasını ister. Karuna Abhayram ile dolaşacağını söyler. Kris Nandini’ye ne yaptığını gör diye yine kızar.

Dadisa bir kere daha Nandini’ye gözükür. Kundan’ın en zayıf anlarında saldıracağını söyler ve ondan dikkatli olmasını ister. Nandini Kris’den bir şeyler yemesini ister ancak Kris reddeder. Nandini annenin iyi olması için Kundan’ın burda kalmasına izin vermeliyiz deyince Kris sinirlenir ve ben senin kadar geniş düşünemüyorum diye bağırır. Onların sesine Karuna ve Kundan Triveni ile birlikte gelirler. Meselenin ne olduğunu öğrenmek isterler. Kundan amacına adım adım yaklaşıyor. blank

Şivam kolyenin satıldığı kuyumcuya vergi müfettişi kılığında gider. Adama ceza keseceğini söylerken kuyumcu ona rüşvet vereceğini söyler ve ne isterse almasını ister. Şivam Sudha’nın kolyesini görür ve paketlemelerini ister. Triveni Kundan’ı yalnız yakalar ve gerçeği ondan duymak ister. Kundan biraz düşünür ve Nandini’nin herkesi yönetmek istediğini, beni de Kris’e karşı doldurduğunu söyler. Beni dün gece öldürmeye çalıştığında Kris’in engel olduğunu söyler. Triveni şaşırmıştır. Kundan ona bir uyarı da bulunmak istediğini söyler. Bir sonraki hedefin Triveni olduğunu belirtir. blank

Triveni Kundan’ın yalanına kanmıştır. Nandini’ye karşı önlem  almayı düşünüyor. Nandini eve gelmeyen Kris’i arar ancak cevap yoktur. Başına bir şey gelmesinden korkuyordur. Atalar boşa dememiş Akılsız başın derdini ayaklar çeker diye.. Şİmdi sen düşün Nandini!! İkimizin Yerine 19 Mart Özeti sona erdi. 

İkimizin Yerine 559. Bölüm Fragmanı