Baraj Tarık Kimdir? Burak Yörük Kim? Kaç Yaşında?

FOX TV ekranlarında ilk bölümü ile 17 Mart salı akşamı izleyici karşısına çıkacak olan Baraj dizisi bir dram ve aşk dizisi olarak ekranlarda yerini alacak. Başrollerinde Iman Casablanca, Biran Damla Yılmaz, Burak Yörük gibi genç ve yetenekli ve Sumru Yavrucuk, Feyyaz Duman, Sait Genay, Tuna Orhan gibi usta isimlerin yer aldığı Baraj dizisinde dikkat çeken karakterlerden biri de Burak Yörük’ün hayat vereceği Tarık olacak. Peki genç ıyuncu Burak Yörük’ün hayat vereceği Tarık Kimdir?

Baraj dizisinde dolandırıcılık yapan Nehir ile Zerrin’in hikayesi anlatılırken artık insanları kandırıp paralarını almak istemeyen Nehir’in Tarık’a gerçekte ise Nazım’a olan aşkını anlatacak. Nehir karakter olarak Nazım’a aşık olurken tip olarak da Tarık’a aşık olacak. Peki sizce tip mi önemli karakter mi? Burak Yörük’ün hayat vereceği Tarık karakteri yakışıklılığı ile Nehir’i tavlamaya çalışırken Nazım da karakter ile Nehir’in aklını çelmeye çalışacak. 

baraj dizisi tarık

 Baraj Tarık Kimdir?

Tarık; ikili ilişkilerde kendisini oldukça geliştirmiş, bayanlar konusunda oldukça bilgiye sahip yetenekli, genç, yakışıklı birisidir. Kendisine o kadar çok güvenir ki ona göre elde edemeyeceği kadın yoktur. Gözüne kestirdiği zengin bayanların hayatlarına girer onların paralarını yiyerek lüks içinde yaşar. Sorumsuz ve vurdumduymazdır. Aşka inanmaz. Duygusallığı ve romantizmi sadece hedefine ulaşmak için kullanır.burak yörük fotoğrafları

Gün gelir gözüne kestirdiği zengin kızın babası Tarık’ı fark eder, hem kızından uzaklaştırmak, hem de kızından aldığı paraları geri almak için onu sahibi olduğu baraj inşaatına gönderir. Nazım ustaya emanet eder. Tarık Nazım usta ya itiraz ettikçe Nazım usta da Tarık’a hayatının dersini vermek için elinden geleni yapar.baraj burak yörük tarık

Nazım usta internet üzerinden tanışıp yazıştığı kadına kendi resmi yerine Tarık’ın fotoğrafını gönderir. Tarık’tan kendi yerine geçmesini ister. Tarık bu durumu kullanarak Nazım ustadan intikam almak ister ancak Tarık için olayların seyri Nehir ile tanıştıktan sonra değişir. Aşka inanmayan Tarık, ilk görüşte Nehir’e âşık olur. Aşkın ne olduğunu Nehir ile tanıştıktan sonra öğrenecek olan Tarık için bir sorun vardır o da âşık olduğu kadını bir başkasının seviyor olmasıdır.  

Burak Yörük Kim?

Burak Yörük, 26 Mayıs 1995 İstanbul Doğumludur. Burak Yörük 1.88 metre boyunda, 74 kilo ve İkizler burcudur. Eğitimi Beykent Üniversitesi Tiyatro Bölümü olan Burak Yörük, ilk oyunculuk deneyimini küçük yaşta rol aldığı Biz Boşanıyoruz dizisi ile yaşamış; 20 Dakika ve Ben Onu Çok Sevdim dizilerinde ayrıca 4N1K 2 ve 4N1K sinema filmlerinde rol almıştır. Şimdilerde ise Baraj dizisinde Tarık karakteri ile ekranlardaki yerini alacaktır.

burak yörük resimleri 2020