Aşk Bir Rüya

Aşk Bir Rüya 176. Bölüm Özeti 15 Ağustos Son Bölüm
Aşk Bir Rüya dizisinde Samar hemen harekete geçerek Bani’yi kurtarır. Aryan Loveli’nin ellerini bağlar ve ona bir sürprizi olduğunu söyler. Bani eve gelince Pandey ailesi onu hasretle kucaklar. Aryan Loveli’yi..
Aşk Bir Rüya 175. Bölüm Özeti 14 Ağustos Mutlu Sona Az Kaldı
Aşk Bir Rüya dizisinde gerçek Tapki Pandey evine kadar gelmiş ancak o sırada kimseyi bulamamıştı. Loveli ona Bani’nin tutsak videosunu göstermiş ve bir şey söylerse öleceğini anlatmıştı. Tapki tam çıkacağı..
Aşk Bir Rüya 174. Bölüm Özeti 13 Ağustos Tapki Ortaya Çıkar
Aşk Bir Rüya dizisinde Loveli’nin Tina’yı Vasu’ya karşı kışkırtması meyvelerini verse de Tina yaptığı yanlışı anlayacak ve Vasu’dan özür dileyecek. Bihan Loveli’nin geldiği hastaneye gidecek ve operasyonu yapan doktoru sıkıştıracak...
Aşk Bir Rüya 173. Bölüm Özeti 12 Ağustos Bihan Evlenme Teklifinde Bulundu
Aşk Bir Rüya dizisinde Aryan ve Tina’nın Loveli hakkındaki şüpheleri devam etmektedir. Aryan eve psikolog getirir ve Loveli’yi hipnoz ederek gerçeği öğreneceğini düşünür. Ancak Loveli onlardan daha kurnaz çıkar ve..
Aşk Bir Rüya 172. Bölüm Özeti 11 Ağustos Bani Yaşıyor
Aşk Bir Rüya dizisinde Aryan Loveli’yi dans ederken görmüş ancak Loveli kendini inkar etmişti. Aryan hemen arabasına biner ve Pandey evine gider. Loveli de ondan önce eve girer ve odasına..
Aşk Bir Rüya 171. Bölüm Özeti 10 Ağustos Tapki Sanılan Kişi Aslında Loveli
Aşk Bir Rüya dizisinde Tapki bambaşka bir yüz ile karşımıza çıkmıştı. Ancak Aryan  onun Tapki olduğundan emin değildir. Onun yüzüne baktığında Tapki olduğuna kalbi mutmain değildir. Tapki olarak gelen kadın..
Aşk Bir Rüya 170. Bölüm Özeti 9 Ağustos Bani Öldü Tapki’nin Yüzü Değişti
Aşk Bir Rüya dizisinde Kosi Tina’yı kurtarma karşılığında Vasu’nun öldürülmesini Aryan’dan ister. Aryan Vasu’nun kendisine nasıl davrandığını düşünerek Tina’yı bulmak için büyük çaba sarf eder. Tina’yı bulmayı başarır. Ancak Kosi..
Aşk Bir Rüya 169. Bölüm Özeti 8 Ağustos Kosi Pandey Ailesini Öldürmeye Geldi
Aşk Bir Rüya dizisinde Bani her şey için annesinden özür dilerken Tapki şimdilik bunu kimsenin bilmemesini ister. Vasu gelir ve Tapki’den ayrılmasını ister. Bani önüne geçer ve Tapki’nin daha fazla..
Aşk Bir Rüya 168. Bölüm Özeti 7 Ağustos Kosi’nin Gerçek Yüzü Ortaya Çıktı
Aşk Bir Rüya dizisinde Kosi’nin akıl almaz oyunu ile Samar ve Mannu eşlerini değiştirmek zorunda kalırlar. Tapki Bani’yi zor duruma düşürmemek için gerçeği ailesinden gizler. Aryan bu gerçeği ortaya çıkarmak..
Aşk Bir Rüya 167. Bölüm Özeti 6 Ağustos Samar Bani İle Munna Tina İle Evlendi
Aşk Bir Rüya dizisinde Bani, eve gelen kişinin Bihan değil Aryan olduğunu öğrenir ve Bani’nin kötü yüzünü göstermeyi düşünür. Munna Bani’nin isteği üzerine evden ayrılmak üzeredir. Onu Aryan durdururken neden..